Janvāris jauniešu centrā - jaunas apņemšanās, jaunas aktivitātes, jauni apmeklētāji...04.02.2019

Janvāris ir gada pirmais mēnesis un nereti tas sākas ar dažādiem jaunumiem. Arī mums janvāris jauniešu centrā ir atnesis jaunas apņemšanās, jaunas aktivitātes, jaunus apmeklētājus... Jau pirmais gada mēnesis ir sācies spraigi, tāpēc raksta turpinājumā lasi, kas ir tas, ko esam paveikuši janvārī! :)

Un noteikti apskati bilžu galeriju, cik spraigs un krāsains mūsu janvāris!

printēt Lasīt visu ziņu galerija (55)

6 ieteikumi drošākai online dzīvei jeb kā sevi pasargāt interneta vidē!04.02.2019

Otrdien, 5. februārī, visā pasaulē tiks atzīmēta Vispasaules Drošāka interneta diena ar saukli “Drošāks internets sākas ar tevi!”. Personu datu pārkāpumi, bieži ļaunprogrammatūras uzbrukumi, mikromērķētas un personalizētas reklāmas sociālajos tīklos ir tikai daži no mūsdienu digitālajiem riskiem. Aicinot ikvienu aizdomāties par to, kā pasargāt sevi un savus tuvākos interneta vidē, digitālā iniciatīva Samsung Skola nākotnei ir apkopojusi sešus kiberdrošības higiēnas ieteikumus.

Lasi 6 ieteikumus raksta turpinājumā...

printēt Lasīt visu ziņu

JC "Nagla" mēneša plāns - Februāris 201901.02.2019

Multifunkcionālā jaunatnes iniciatīvas centra „Nagla”

2019.gada Februāra plāns: ŠEIT!

Sagatavoja: Ieva Ozoliņa, Kandavas multifunkcionālā jaunatnes iniciatīvu centra "Nagla" vadītāja

printēt

Jaunieti, piedalies! Izsludina konkursu par Likteņdārza sabiedriskās ēkas nosaukumu!31.01.2019

Kopš 2016. gada rudens, lēnām bet apņēmīgi, Likteņdārzā top viens no centrālajiem objektiem – sabiedriskā ēka. Ņemot vērā objekta nozīmību Kokneses fonds ir izsludinājis konkursu ar mērķi noteikt interesantāko, labskanīgāko un atbilstošāko nosaukumu Likteņdārza Sabiedriskajai ēkai. 

Vairāk par konkursu lasi šeit!

printēt

Reģionālie romu eksperti viesojas Rēzeknes un Viļakas novados29.01.2019

No 23.-25.janvārim Kultūras ministrijas īstenotā projekta „Latvijas romu platforma III: sadarbības un līdzdalības veicināšana” ietvaros notika Kultūras ministrijas organizētā reģionālo ekspertu romu integrācijas jomā labās prakses vizīte Rēzeknes un Viļakas novados, kurā piedalījās arī Kandavas novada domes sabiedrisko attiecību speciāliste Dagnija Gudriķe un jauniešu centra “Nagla” vadītāja Ieva Ozoliņa.

Kultūras ministrijas un pašvaldību darbinieki, romu tautības pārstāvji uzklausīja informāciju par to, kāda situācija ar romu tautības iedzīvotājiem ir Rēzeknes novadā. Viesojās Maltas vidusskolā, kas ir veiksmīgs romu bērnu integrācijas piemērs, jo šeit mācās 11 romu skolēni. Maltas vidusskolas direktore Vinera Dimpere sniedza informāciju par skolu un īstenotajiem romu izglītības veicināšanas pasākumiem, integrācijas pieredzi vietējā līmenī. Reģionālie eksperti tikās ar romu bērniem un viņu vecākiem. Visus priecēja bērnu sagatavotais koncerts, kurā piedalījās arī romu skolēni.

Rēzeknes novada pašvaldībā notika reģionālo ekspertu tikšanās ar pašvaldības pārstāvjiem. Izglītības pārvaldes vadītājs Guntars Skudra pastāstīja par izglītības sistēmu novadā, informējot, ka novada skolās mācās daudzi mazākumtautību skolēni, tai skaitā romi.  Griškānu pagastā darbojas čigānu mūzikas ansamblis “Čarger”. 

printēt Lasīt visu ziņu galerija (13)

Kandavas novadā ēnu dienā aicina iepazīt 16 dažādas profesijas 25.01.2019

13. februārī visā Latvijā notiks ikgadējā Ēnu diena, kurā kā ierasts piedalīsies arī Kandavas novada pašvaldība un tās iestādes, aicinot skolēnus iepazīt dažādas profesijas. Kandavas novadā pamatskolu un vidusskolu skolēniem šogad piedāvā iepazīt 16 profesijas piecās iestādēs.

Kandavas novada domē būs iespēja iepazīt domes priekšsēdētājas, Dzimtsarakstu nodaļas vadītājas, Būvvaldes vadītājas un sabiedrisko attiecību speciālistes ikdienas pienākumus (par šīm vakancēm interesēties pie Kandavas novada domes sabiedrisko attiecību nodaļas vadītājas Līgas Šupstikas, rakstot e-pastu: liga.supstika@kandava.lv vai zvanot: T. 63107362)

printēt Lasīt visu ziņu

Pie mums ciemos jaunatnes jomas kolēģi no Brocēnu novada!21.01.2019

Šodien pie mums jauniešu centrā viesojās jaunatnes jomas kolēģi un jaunieši no Brocēnu novada pašvaldības, lai smeltos pieredzi un idejas jaunatnes jomā, jo īpaši īstenojot mobilu jaunatnes darbu. Arī Brocēnu novada pašvaldība cenšas īstenot un koordinēt darbu ar jauniešiem Brocēnu novada pagastos, lai sniegtu iespējas ne tikai Brocēnu pilsētas jauniešiem, bet arī iesaistītu aktivitātēs pagastu un lauku teritorijas bērnus un jauniešus. Vairāk par Brocenu pieredzes braucienu var lasīt šeit! Priecājamies, ka kolēģi pamanījuši mūsu labos darbus un izaugsmi jaunatnes darbā! :) Lai izdodas Brocēnu kolēģiem īstenot mobilu jaunatnes darbu!

printēt
<>


Jaunākās galerijas