Strukturētais dialogs " Kafija ar politiķiem" Kas tas ir? 02.10.2015

http://www.izm.gov.lv/lv/jaunatne/lidzdalibas-meha... Kas tas ir- noskaties un iesaisties! Jau ceturto gadu plānojam " Kafiju ar politiķiem" Kandavā, šogad tā notiks novembra sākumā, Seko līdz informācijai!

printēt

Diskusiju Klubiņš!01.09.2015

Jaunums Jauniešu Centrā "Nagla".

No septembra darbosies diskusiju klubiņš, kurā varēs iemācīties diskutēt ar citiem jauniešiem vai arī aizstāvēt savu viedokli!

Nodarbības notiks Kandavā, Zīļu ielā 2!

printēt

Vasaras Drudzis

18.08.2015 17:00 - 21:00


18.augustā plkst. 17:00 skeitparkā Zīļu ielā 2 norisināsies pasākums " Vasaras drudzis", kurā jaunieši varēs lietderīgi pavadīt brīvo laiku gan sportojot, gan nodarbojoties ar mākslu un ēst gatavošanu.

Jauniešiem tiks piedāvāta iespēja gleznot, piedalīties jautrās stafetēs, vērot paraugdemonstrējumus, gatavot zupu un pierādīt savu fizisko sagatavotību.

Esiet mīļi gaidīti Jauniešu centrā "Nagla" Zīļu ielā 2 Kandavā.

Džungļu Trase

19.06.2015 17:00 - 21:00

Jauniešu Centrs "Nagla" rīko sportisku pasākumu "Džungļu Trase"

Kandavas Skeitparka Sezonas atklāšana!

08.06.2015 kur : Kandavas multifunkcionālais jaunatnes iniciatīvu centrs "Nagla"

18. Aprīlī Norisinājās Kandavas skeitparka sezonas iebraukāšana, Paralēli norisinājās mākslas darbnīcas un BMX, SKATE Sacensības!

Inline (High Jump) - 1.vieta Gvido Klims.

Inline (Horse) - 1.vieta Gvido Klims.

Skate (High Jump) -

Skate (Horse) -

BMX (High Jump) -

BMX (Horse) -

Skatītāju Simpātijas - Mārtiņš Štelmahers un Jānis Šaudinis.

Karjeras diena jauniešu centrā "Nagla"

30.04.2015

30. aprīlī, Kandavas multifunkcionālajā jauniešu iniciatīvu centrā ‘’Nagla’’ norisinājās ikkgadējā Karjeras diena, kuru atklāja Izglītības pārvaldes vadītāja Silvija Tiltiņa.

Šogad nosaukums pavisam saistošs: ‘’Jaunietis – Jaunietim’’. Iespēja tikties ar studentiem tika dota visiem skolēniem no Kandavas novada skolām. Karjeras dienā jauniešiem bija iespeja iepazīties ar Latvijas aizsardzības akadēmijas studiju programmām : 1)Sauszemes spēki , 2)Jūras spēki, 3)Gaisa spēki . Par šīm programmām mums pastāstija mūsu Kandavas jaunieši Emīls Ripa, Rihards Kadiķis un Kristaps Smiltnieks. Puiši bija sagatavojuši prezentāciju, kā arī 3 praktizējošas nodarbības laukā. Tās bija sekojošas: sejas maskēšana, ekipējuma uzvilkšana un telts uzsliešana. Jauniešiem izdevās radoši izskaidrot idejas un iedvesmot skolēnus, kuri bija ieradušies.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (9)