Biedrība “Kandavas novada Jauniešiem” uzsāk īstenot projektu “Ozons!”

02.01.2023

logozons.jpgPērn piecu jauniešu grupa sanāca kopā un izstrādāja pieteikumu Eiropas Solidaritātes korpusa projektam, ar vēlmi palīdzēt vietējās kopienas jauniešiem izzināt savas prasmes, sniegt iespēju gūt jaunas iemaņas un, iesaistoties projekta aktivitātēs, uzlabot savu pašsajūtu.

  • Projekts “Ozons!” tiks īstenots sākot ar 11.01.2023. līdz 10.01.2024.
  • Projekta mērķis: Projekta mērķis ir jauniešu pašapziņas un emocionālās labklājības celšana, nepieciešamo zināšanu un prasmju apguve, lai veicinātu jauniešu līdzdalību sabiedrības demokrātiskajos procesos un sniegtu iespēju jauniešiem uzlabot mentālās veselības stāvokli un palīdzētu iesaistīties vietējās kopienas aktivitātēs un mācību procesos izglītības klātienes procesos
  • Projekta aktivitātes tiks balstītas uz jauniešu mentālās veselības veicināšanu, sociālās līdzdalības, dzīves un mācīšanās prasmju apgūšanu, tāpat tiks piedāvātas aktivitātes veselīga dzīvesveida veicināšanai, kvalitatīva brīvā laika pavadīšanai un piederības sajūtas stiprināšanai, sociālās līdzdalības veicināšanai. Piemēram, komandas veidošanas pasākumi, pārgājieni ar nakšņošanu, lāzertaga aktivitāte, tikšanās ar mākslas terapeitu, šefpavāra meistarklase u.c. Katru mēnesi plānota jauniešu atbalsta grupas tikšanās.

Projektā aicināts piedalīties ikviens jaunietis vecumā no 13 līdz 30 gadiem, kā arī citi interesenti. Dalība projektā ir bez maksas!

Projekta aktivitātēm seko līdzi jcnagla.lv mājas lapas sadaļā “KNJ” vai @jcnagla sociālajos tīklos.

  Projekts finansēts ar Eiropas Komisijas “Eiropas Solidaritātes korpuss” atbalstu, kuru Latvijā administrē Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra.

logo-fin.jpg

logozons.jpg logo-fin.jpg
facebokinstagramtwitter
<>


Jaunākās galerijas