Īstenota projekta “NVO-kas tas par zvēru?!” maija aktivitāte

17.05.2022

whatsapp-image-2022-05-17-at-2-07-51-pm.jpgMaijā īstenota projekta “NVO-kas tas par zvēru?!” aktivitāte Sadarbības partneru organizēts seminārs. Savā pieredzē dalījās divas vietēja mēroga biedrības - Kandavas Partnerība un Štempeļhofa

Jauniešiem bija iespēja uzzināt daudz jauna - labāk izprast nevalstisko organizāciju jēgu, nepieciešamību, pirmie uzzināja par vasarā gaidāmajiem pasākumiem, kā arī par projektu iespējām vietējā līmenī. Jaunieši iepazina vietējā mēroga nevalstiskās organizācijas un to darbību jomas - spēlējot Kahoot viktorīnu par biedrībām un apskatot vietējo biedrību veidotos bilžu kolāžu plakātus.

Ļoti vērtīga bija diskusija ar biedrību pārstāvjiem, jaunieši guva motivāciju nepadoties saskaroties ar šķēršļiem, smēlās idejas par dalību biedrību sadraudzības pasākumos, guva motivāciju piedalīties vietēja mēroga projektu konkursos. Paldies biedrību pārstāvjiem par veltīto laiku un dalīšanos pieredzē! Uz sadarbību!

Projekts “NVO-kas tas par zvēru?!” turpinās, un jūnijā dosimies labās prakses vizītēs pie Latvijā reģistrētām nevalstiskajām organizācijām. Vairāk informācijas par turpmākajām projekta aktivitātēm meklē jauniešu centra sociālajos tīklos.

“Projekts īstenots Izglītības un zinātnes ministrijas Jaunatnes politikas valsts programmas 2021.-2023. gadam valsts budžeta finansējuma ietvaros”.

Informāciju par projektu lasi šeit!

logo-finans.jpg


facebokinstagramtwitter
<>


Jaunākās galerijas