Eurodesk mini piniks ar Eiropu Kandavas novadā!15.05.2019

Aprīļa nogalē un maija sākumā Kandavas novadā piecos pagastos norisinājās "EURODESK mini pikniks ar EIROPU", sniedzot iespēju ~90 Cēres, Vānes, Zemītes, Matkules un Zantes jauniešiem veidot izpratni par mobilitātes iespējām Eiropā, iedrošinot viņus līdzdarboties un kļūt pilsoniski aktīviem, un mudināt izmantot Erasmus+ un Eiropas Solidaritātes korpusa programmu iespējas. Kā arī aktualizēt pavasara notikumus jaunatnes jomā - Eiropas jaunatnes nedēļu 2019 un Eiropas Parlamenta vēlēšanas 2019!

Vairāk par šo Eurodesk aktivitāti lasi raksta turpinājumā un iemet aci bilžu galerijā!

29.04.2019. plkst. 13:30 norisinājās "EURODESK mini pikniks ar EIROPU Cērē" pie skolas;

02.05.2019. plkst. 13:30 norisinājās "EURODESK mini pikniks ar EIROPU Vanē" skolā;

07.05.2019.  plkst. 16:00 norisinājās "EURODESK mini pikniks ar EIROPU Zemītē" pie tautas nama; 

10.05.2019. plkst. 16:00 norisinājās "EURODESK mini pikniks ar EIROPU Matkulē" sporta laukumā;

15.05.2019.  plkst. 17:00  norisinājās "EURODESK mini pikniks ar EIROPU Zantē" pie kultūras nama.

Divu stundu garumā Eurodesk brīvdabas informatīvajā pasākumā jauniešiem bija iespēja spēlēt galda spēli "Eurodesk" (galda spēle ar izzinošām jautājumu kartītēm par studijām, darbu, dzīvošanu, brīvprātīgo darbu, ceļošanu Eiropā); spēlēt galda spēli "Erasmus+" (galda spēle ar izzinošām kartītēm par Erasmus+ programmām un projektu iespējām) un vēl izmēģināt savu radošumu galda spēlē "Mans Eiropas stāsts" (izmantojot Story Cubes metodi, Stāstu stāstiem izstāstīju, Vairāk nekā vārdi, Turpinājums sekos, Parunāsim, Dixit kārtis). Vēl jauniešiem bija iespēja izmēģināt savus spēkus krustvārdu mīklā "Jaunietis Eiropā" un ģenerēt domas ideju darbnīcā "Mana līdzdalība Eiropā". Tā pat bija iespēja iepazīties ar informatīviem bukletiem, informācijas izdevumiem ar Eiropu, Erasmus+ un Eiropas Solidaritātes korpusu, kā arī iespēja uzdot jautājumus un saņemt individuālu konsultāciju par jauniešu mobilitātes iespējām. Jauniešiem bija iespēja dalīties ar pieredzes stāstiem par jauniešu mobilitāti Eiropā un dalību Erasmus+ un Eiropas Solidaritātes korpusa projektos. 

Paldies JSPA, kas bija sarūpējuši bagātīgu balvu fondu aktīvākajiem spēļu spēlētājiem un cītīgākajiem uzdevumu pildītājiem!

Pasākumu organizēja Eurodesk reģionālie koordinatori - Kandavas MJIC "Nagla" un pasākums norisinājās Eiropas Jaunatnes nedēļas 2019 ietvaros.

<>


Jaunākās galerijas