Mobila jaunatnes darba aktivitātes novembrī29.11.2019

Novembra mēnesī Zemītes, Cēres un Zantes jaunieši sev noorganizēja aktivitātes saturīgai un jautrai brīvā laika pavadīšanai. Un vēl Kandavas novada visu pagastu jaunieši piedalījās četros izbraukuma pasākumos kopā ar MJIC "Nagla". 

Vairāk par pagastu jauniešu aktivitātēm lasi raksta turpinājumā! :) 

Un neaizmirsti apskatīt jauniešu bildēto galeriju...

1. novembrī Zemītes pagasta jaunieši organizēja Halovīna ballīti ar našķiem, radošajām aktivitātēm, daudz galda spēlēm, filmām! Jauniešiem izdevās superīgs vakars - jautri un tik daudz aktivitātes, ko darīt! Paldies Eiriņai un Emīlam par organizēšanu, izdevās superīgi!

14. novembrī Cēres jaunieši organizēja kino vakaru ar našķiem.

21. novembrī Zantes jaunieši organizēja glazūru darbnīcu, uz cepumiem zīmējot dažādus krāsainus un saldus zīmējumus. Paldies Egijai, Kristīnei un Martai par organizēšanu, sanāca super salds pasākums! :)

Paldies Zemītes un Zantes kultūras namiem un Cēres pamatskolai par atbalstu un palīdzību jauniešiem! Ļoti novērtējam to! :)

Vānes jaunieši nespēja noorganizēties novembra pasākumam, arī Matkules jaunieši vēlējās sportisku futbola vai basketbola aktivitāti, taču paši nespēja vienoties par vietu, laiku un aktivitāti. Ceram, ka izdosies noorganizēt sev - jauniešiem pasākumu!

Taču, visu 5 pagastu (Cēres, Zemītes, Zantes, Vānes un Matkules) jaunieši izmantoja iespēju dalībai četros izbraukuma pasākumos, ko organizēja MJIC "Nagla". Jauniešiem tikai patstāvīgi bija jānokļūst līdz Kandavai, MJIC "Nagla". Taču tālāk pasākuma aktivitātei transportu jauniešiem nodrošināja Kandavas novada dome un izdevumus par pasākumu sedza sadarbības partneri. 

15.novembrī Kandavas novadu pagastu jaunieši izmantoja iespēju doties braucienā uz gaismas festivālu “Staro Rīga” un Ilūziju muzeju, kurā kārtīgi izsmējāmies paši par sevi, kā arī vērojām burvju mākslinieku-iluzionistu. Paldies Zantes ģimenes atbalsta centram par šo braucienu!

17. novembrī un 30. novembrī Kandavas novadu pagastu jaunieši izmantoja iespēju doties uz Dinamo Rīga hokeja spēlēm, paši iepriekš nopelnot šo iespēju, piedaloties Labo darbu nedēļas pasākumos oktobrī. Re kā - labie darbi atmaksājas.

23. novembrī Kandavas novadu pagastu jaunieši izmantoja iespēju doties uz VEF kultūras pili, kurā norisinājās Tamāra Music Studio labdarības koncerts, bet pirms tam ieturot pusdienas, šķiet, visvilinošākajā vietā- McDonalds’ , kurā ne tikai tika gardi paēsts, bet arī tika apskatītas uzņēmuma aizkulises. 

<>


Jaunākās galerijas