Mobilais darbs augustā

31.08.2021

d15cd126_c5f5_483f_81ec_2b512e1898b2.jpgArī augusta ietvaros tika īstenots mobils jaunatnes darbs pagastos. Kā ierasts, ciemojāmies Zemītē, Cērē, Matkulē un Zantē, lai tiktos ar jauniešiem. Vānes pagasta jaunieši joprojām neatsaucas uz aicinājumiem, kamēr pārējie pagasti izmanto iespējas pilnvērtīgi.

Zemītes jaunieši bija izplānojuši, ka vēlas praktizēt savas prasmes, izmēģinot jaunu sporta veidu. Mēģinot balansēt un noturēt līdzsvaru, jauniešiem bija iespēja vizināties ar SUP dēļiem pa dīķi. Lai arī laiks nebija vasarīgs, tas jauniešiem netraucēja nodarboties ar aktīvu dzīvesveidu.

Arī Cēres jaunieši izbauda aktīvo dzīvesveidu, jo kuplā pulkā spēlēja gan futbolu, gan volejbolu, kā arī citas spēles, piemēram, gurķus un tautasbumbu. Jauniešiem bija arī iespēja atpūsties lapenē un uzēst kādu našķi.

Matkules jaunieši pēc nelielas pauzītes arī noorganizējās, lai dotos kopīgā pastaigā uz Buses pilskalnu. Atgriežoties no pastaigas, jaunieši iekūra ugunskuru, lai sarīkotu pikniku. Kamēr uguns dega, jaunieši spēlēja basketbolu. Kad ogles gatavas, jaunieši cepa desas un zefīrus un baudīja kopā būšanu.

Savukārt Zantes jaunieši aktīvi komunicēja savā čatā, plānojot dažādas aktivitātes, taču beigās laiki neveiksmīgi sakrita – skolēniem bija jāveic testi un dažādi sagatavošanās darbi skolām. Tikāmies ar divām jaunietēm, lai spēlējot galda spēles, vienotos par turpmākajiem centra un sadarbības plāniem.

Kopumā arī šis mēnesis bija aizraujošs un vērtīgs. Redzēsim, kādus pavērsienus radīs jaunais mācību gads!

facebokinstagramtwitter
<>


Jaunākās galerijas