Eurodesk reģionālais koordinators22.03.2019

Informējam, ka 2019. gada 22. martā tika parakstīts sadarbības līgums ar Jaunatnes starptautisko programmu aģentūru par Eurodesk reģionālā koordinatora pienākumu pildīšanu. Jau otro gadu Kandavas MJIC "Nagla" darbojas kā Eurodesk reģionālais koordinators un organizē dažādus informatīvus pasākumus par jauniešu mobilitātes iespējām Eiropā.

Ja Tev ir jautājumi, ideja, vēlēšanās būt mobilam vai nepieciešama konsultācija, sazinies ar Kandavas MJIC "Nagla", kas ir Eurodesk reģionālais koordinators un var Tev palīdzēt! :)

 Kas ir Eurodesk? Lasi raksta turpinājumā... 

Eurodesk ir Eiropas jaunatnes informācijas tīkls, kas sniedz uzticamu informāciju un konsultācijas jauniešiem un darbā ar jaunatni iesaistītajiem par dažādām mobilitātes iespējām visā Eiropā. Eurodesk nodrošina arī informatīvu atbalstu Eiropas Savienības programmas “Erasmus+” un "Eiropas Solidaritātes korpuss" potenciālajiem un esošajiem projektu īstenotājiem.

Eurodesk organizē arī mācības un pasākumus jauniešiem visā Latvijā, tostarp ik gadu aprīlī kampaņu Eiropas Jaunatnes nedēļa un oktobrī kampaņu Time to Move.

Eurodesk programmu datubāzē atradīsi ērti lietojamu un pārskatāmu rīku, lai meklētu un pieteiktos mācībām, brīvprātīgajam darbam, praksei, konkursiem un pretendētu uz stipendijām vai grantiem.

Ieskaties Eiropas Jaunatnes portālā - europa.eu/youth!


<>


Jaunākās galerijas