Jauniešu iniciatīva Kandavā "Jauniešu diena Kandavā"27.05.2019

25. maijā norisinājās Skeiparka sezonas atklāšana jeb iniciatīva Kandavā projekta "Atbalsts. Izaicinājums. Kapacitāte – Jauniešu līdzdalība!"  ietvaros - "Jauniešu diena Kandavā". Biedrības "Kandavas novada Jauniešiem" biedri, aktīvisti un jaunieši aicināja ikvienu uz pasākumu, kurā bija tik daudz aktivitāšu iespēju! Kādas tieši? Lasi raksta turpinājumā! Un noteikti apskati bilžu galeriju! :)

Šī bija pašu jauniešu iniciatīva un ideja īstenot pasākumu, kura laikā ikviens varēja atrast sev nodarbošanos! Bija iespēja gan skeitot, gan baudīt mūziku (uz pat apsēsties pie bungām un izmēģināt bungošanu!), gan zīmēt ar hennu, gan spēlēt dažādas galda spēles, gan izmēģināt savus spēkus orientēšanās aktivitātē, gan uzspēlēt dažādas sporta spēles, gan pagatavot hotdogus, gan piedalīties dažādās radošajās aktivitātēs. Tā pat bija iespēja iepazīties ar jauniešu iespējām NVO un kas ir jaunatnes organizācija! Aktivitāšu klāsts bija plašs un tās nodrošināja paši jaunieši.  

Paldies Andžiņam, Laurim un Endijam par iniciatīvu šī pasākuma organizēšanā! Paldies visiem brīvprātīgajiem jauniešiem, kuri palīdzēja iekārtot pasākuma norises vietu, organizēt aktivitātes un pēc tam arī visu novākt! Kopā mēs radījām skaistu un feinu pasākumu! Super! :) Kopumā aktivitātē piedalījās gandrīz 80 dalībnieki! Wou! :)

Šī aktivitāte norisinās projekta "Atbalsts. Izaicinājums. Kapacitāte – Jauniešu līdzdalība!"  ietvaros, šis ir biedrības "Kandavas novada Jauniešiem" un Kandavas MJIC "Nagla" kopīgs projekts. Projekts īstenots Izglītības un zinātnes ministrijas Jaunatnes politikas valsts programmas valsts budžeta finansējuma ietvaros. 

Informāciju par projektu lasi un skati šeit!

<>


Jaunākās galerijas