Jaunumi

Kandavas un apkaimju jauniešu sadraudzības Dārza svētki

20.07.2022

kandavas-jauniesu-darza-svetki.jpgHei, jaunieti, ielūdzam Tevi, jā, tieši Tevi, - kam jau ir 13, bet vēl nav 26 gadi, - uz Kandavas un apkaimju jauniešu sadraudzības Dārza svētkiem jau šo sestdien, 30.jūlijā plkst. 15:00 Kandavas Skeitparka teritorijā! Programmā - mūzika, dejas, konkursi, nopietni nenopietnas runas un, protams, uzkodas.

Lai uzzinātu sīkāk, lasi tālāk ;)

No 12:00-17:00 MJIC Nagla 12 gadu jubilejai par godu aicinām jauniešus piedalīties Actionbound pastaigā ar uzdevumiem. Ikvienam dalībniekam dāvanas no EuroDesk, bet trīs visvairāk punktu savākušajiem spēlētājiem - īpašas balvas. Seko linkam, lai piedalītos:
https://actionbound.com/bound/...

15:00 Dārza svētku atklāšana, mūzika, dejas, meistarklases, grafiti māksla u.c. aktivitātes

16:00 Kokteiļi ar vēstnieku - tikšanās ar Eiropas Jaunatnes dialoga vēstnieci Lauru Vilciņu un diskusijas par jauniešu iespējām ietekmēt ilgtspējīgas un "zaļas" Eiropas un iekļaujošas sabiedrības veidošanu. Aktīvākajiem dalībniekiem - īpašie saldējuma kokteiļi.

17:00 Actionbound pastaigas dalībnieku un uzvarētāju apbalvošana

17:30 MJIC Nagla dzimšanas dienas svinības

Projekts īstenots konkursa "Tukuma novada jauniešu iniciatīvu projekta konkurss" ietvaros ar Tukuma novada Izglītības pārvaldes atbalstu un Tukuma novada pašvaldības finansējumu.
Atbalsta MJIC "Nagla", Eurodesk, JSPA, kafejnīca "Pie Kristapa".
#jcnagla #eurodesk #jspa #piekristapa #europegoeslocal #eiropasjaunatnesdialogs #kandava

MJIC "Nagla" mēneša plāns - augusts 2022

03.08.2022

menesa-plani-1.jpgKandavas Multifunkcionālā jaunatnes iniciatīvu centra „Nagla” 2022. gada augusta plāns: 

Sagatavoja: Līva Lauma Truhņēviča, Kandavas Multifunkcionālā jaunatnes iniciatīvu centra "Nagla" jaunatnes darbiniece.

Apstiprināja: Laura Bičkovska, Kandavas Multifunkcionālā jaunatnes iniciatīvu centra "Nagla" vadītāja.

Lasīt visu ziņu galerija (1)

Jūlija aktivitātes

03.08.2022

whatsapp-image-2022-07-30-at-9-18-33-pm-2.jpgŠajā rakstā ielūkojies vairāk par to, kā jūlijs aizritējis jauniešu centrā “Nagla”.

Mēneša sākumā devāmies pārgājienā uz Vecajiem Ozolājiem. Jauniešiem bija iespēja, ne tikai aktīvi pavadīt dienu, bet arī uzzināt daudz jauna par vidi mums apkārt – augiem, dzīvniekiem, vēsturisko estrādes atrašanās vietu, kā arī pilnveidot savas izdzīvošanas prasmes – savākt zarus, iekurt ugunskuru, izveidot iesmus.

No 12. līdz 14. jūlijam jaunatnes darbinieki piedalījās mācību “Atbalsts jaunatnes jomas attīstībai reģionos” 2.modulī Jelgavā, kur papildināja zināšanas, guva ieskatu par darbu citās pašvaldībās, dalījās ar savu pieredzi par darba ar jaunatni veidiem – ielu jaunatnes darbs, mobilais jaunatnes darbs, digitālai jaunatnes darbs, individuālais darbs ar jauniešiem.

20. jūlijā tika atzīmēta Starptautiskā Šaha diena. Jauniešu centra sociālajos tīklos bija iespējams aizpildīt mazu viktorīnu, noskaidrojot zināšanas par šaha pamata jautājumiem, taču jauniešu centrā tika rīkots šaha spēles turnīrs, kurā jaunieši ar šaha iemaņām gan savstarpēji spēlēja šahu, gan apmācīja jauniešus bez šaha spēles pieredzes.

30. jūlijā tika īstenota jauniešu iniciatīva “Kandavas un pagastu jauniešu Dārza svētki”. Tā bija jauniešu ideja par kopīgu pasākumu jauniešu saliedēšanai, kā arī informēšanai par jauniešu iespējām Eiropā. Viena no pasākuma iniciatoriem, kas nu jau kļuvusi par Eiropas Jaunatnes Dialoga vēstnieci, Laura Vilciņa, vadīja jauniešiem diskusijas, kuru laikā jaunieši uzzināja, kas ir Eiropas Jaunatnes Dialogs, kādas ir jauniešu domas par tādām svarīgām tēmām kā informācija, mobilitāte, pārvaldība, cik lielas ir jauniešu iespējas ietekmēt lēmumu pieņemšanu, u.c. Pasākuma laikā atzīmējām arī jauniešu centra divpadsmito dzimšanas dienu. Visas dienas garumā bija iespēja piedalīties dažādās meistarklasēs, kreklu apgleznošanas darbnīcā, grafiti darbnīcā, meditatīvās zīmēšanas darbnīcā, piedalīties stafetēs,  spēlēt galda spēles, bet par muzikālo atmosfēru rūpējās DJ. Pasākums īstenots Eiropas Jaunatnes dialoga ietvaros, ko finansē Eiropas Komisija un ar Tukuma novada Jauniešu iniciatīvu projekta konkursa 2022 finansējumu.

Uz tikšanos augustā!

Lasīt visu ziņu galerija (20)

Make Your Move - starptautiskā šaha diena

20.07.2022 16:00 - 18:00 kur : Kandavas multifunkcionālais jaunatnes iniciatīvu centrs "Nagla"

Katru gadu 20.jūlijā pasaulē tiek atzīmēta Starptautiskā šaha diena. Arī mēs, lai to atzīmētu, sahadiena-instagram-post.jpgpiedāvājam tev šajā dienā iemācīties spēlēt šahu vai, ja jau proti, iemācīt to kādam, kurš vēl neprot, bet, ja tev šķiet, ka esi šaha PRO, tad nāc un izaicini spečuku! Gaidām tevi rīt, 20.07.2022., plkt.16:00 JC NAGLA! Uzkodas un dzērieni garantēti.

Lasīt visu ziņu galerija (1)

MJIC "Nagla" mēneša plāns - jūlijs 2022

05.07.2022

menesa-plani-3.jpgKandavas Multifunkcionālā jaunatnes iniciatīvu centra „Nagla” 2022. gada jūlija plāns: 

Sagatavoja: Līva Lauma Truhņēviča, Kandavas Multifunkcionālā jaunatnes iniciatīvu centra "Nagla" jaunatnes darbiniece.

Apstiprināja: Laura Bičkovska, Kandavas Multifunkcionālā jaunatnes iniciatīvu centra "Nagla" vadītāja.

Lasīt visu ziņu galerija (1)

Jūnija aktivitātes

05.07.2022

whatsapp-image-2022-07-05-at-12-33-35-pm-1.jpgVasaras mēneši, kā jau vienmēr, paskrien nemanot!

Atskatīsimies, kā mums gājis jūnijā:

  • Starptautiskajā okeānu dienā Instagram platformā bija iespēja piedalīties mazā viktorīnā, bet jauniešu centrā skatīties dokumentālo filmu;
  • Draudzības dienā jaunākie centra apmeklētāji veidoja draudzības rokassprādzes;
  • Jūnijā jaunieši veica brīvprātīgo darbu, koncerta laikā pieskatot mazos deju skolas dejotājus;
  • Kopā ar Kandavas jauniešu biedrību, devāmies uz Kuldīgu, iepazīt jauniešu biedrības "Kaktuss" un "Sprādziens", lai uzzinātu par to, kā jaunieši rakstot projektus var panākt uzlabojumus savā dzīvesvietā, vai kādas aktivitātes iespējams organizēt;
  • Divas nedēļas jauniešiem bija iespēja piedalīties biedrības "Štempeļhofa" organizētajās aktivitātēs, katru dienu apskatot citu tēmu - mūzika, māksla, kino;
  • Šajā mēnesī arī jauniešu centrs ir piedzīvojis vizuālas pārmaiņas, tāpēc nāc ciemos!

Jūlijs solās būt aktivitātēm bagāts, varēsi iesaistīties lapenes būvniecībā, kā arī jaunieši organizēs "Dārza svētkus" - aktivitātēm un meistarklasēm pilnu dienu citiem pilsētas un pagastu jauniešiem, tepat pie mums jauniešu centrā :)

Lasīt visu ziņu galerija (6)

"Vienreizīgi vērtīga vasara 2022"

08.06.2022 - 17.06.2022

inline.jpgSveiks, jaunieti!

Piepildi savu vasaru notikumiem un piedalies 10 pēcpusdienu ciklā "Vienreizīgi vērtīga vasara 2022" Kandavā! 

Piesakieties pa telefonu: 29995715

Tā būs iespēja uzzināt daudz ko jaunu, kā arī labi pavadīt laiku inteliģentā kompānijā. 

Organizē: Rīgas Vācu kultūras biedrības Kandavas filiāle "Štempeļhofa", Sabiles iela 29

Lasīt visu ziņu galerija (1)
facebokinstagramtwitter
<>


Jaunākās galerijas