Aktuāla informācija par Award programmu un jauniešiem Kandavas novadā

21.04.2020

img_8706.jpg

2020. gadā tika saņemti un ar VISC saskaņoti 6 bronzas un 1 sudraba līmeņa jauniešu pieteikums dalībai Award programmā. Uz doto brīdi Kandavas Award vienībā ir aktīvi 4 zelta jaunieši, 1 sudraba jaunietis un 5 bronzas jaunieši, kuri pilda uzdevumus savu personīgo mērķu sasniegšanai trīs dažādās jomās. 

Ja arī Tevi interesē Award programma, tad nekautrējies un sazinies ar Kandavas Award vienības vadītāju Ievu Ozoliņu (28329487).

Vairāk par Award porgrammu un Kandavas vienības darbību lasi raksta turpinājumā...

2017. gadā Kandavas Award vienības vadītājas pienākumus darbu uzsāka pildīt Ieva Ozoliņa. 2017. gada sākumā tika saņemti 9 bronzas un 2 sudraba līmeņa jauniešu pieteikumi dalībai Award programmā, no kuriem 4 bronzas līmeņa jaunieši gada nogalē saņēma apbalvojumus. Šī paša gada nogalē tika saņemti vēl 11 bronzas un 4 sudraba līmeņa jauniešu pieteikumi dalībai Award programmā, no kuriem 2018. gada nogalē 4 bronzas un 3 sudraba līmeņa jaunieši  saņēma apbalvojumus.

2018. gada vasarā tika saņemti 1 bronzas un 1 sudraba līmeņa jauniešu pieteikumi dalībai Award programmā. 2019. gadā tika saņemti un ar VISC saskaņoti 16 bronzas, 5 sudraba un 6 zelta līmeņa jauniešu pieteikumi dalībai Award programmā, no kuriem gada nogalē apbalvojumus saņēma 4 bronzas un 2 sudraba līmeņa jaunieši. 

Award ir starptautiska jauniešu izaugsmes programma trīs dažādos līmeņos - vieglākais ir bronzas līmenis 3 mēnešu garumā, vidējais ir sudraba līmenis 6 mēnešu garumā un grūtākais ir zelta līmenis 12 mēnešu garumā. Katrā līmenī ir jāizvirza viens izaugsmes mērķis dažādās jomās - fiziskā sagatavotībā, prasmes, brīvprātīgais darbs un piedzīvojumu ceļojums (zelta līmenī ir arī joma - projekts). Sasniedzot jomu mērķus, jaunieši tiek izvirzīti apbalvojuma saņemšanai. Award programma ir lieliska iespēja pilnveidot savu personību, tāpēc nāc uz jauniešu centru "Nagla" un izaicini sevi!

facebokinstagramtwitter
<>


Jaunākās galerijas