Īstenota iedzīvotājas iniciatīva - “Sen jau vajadzēja!”

23.04.2021

noformejums_bez_nosaukuma.jpgKopš šī gada 16. janvāra Kandavas iedzīvotāja Laura Kristīne Anšance uzsākusi mācības Pasaules Dabas Fonda  „Aizstāvības akadēmijas” kursā, kas tiek īstenots ar Aktīvo iedzīvotāju fonda atbalstu.

Šī kursa ietvaros jaunieši tiek apmācīti par pilsoniskās līdzdalības formām un iesaistīti aktivitātēs, kas veicina ticību personīgajai spējai ietekmēt lēmumu pieņemšanu valstī, mudināti uz rīcību interešu pārstāvniecībā un iedrošināti ietekmēt politiskās iniciatīvas.

 Mācību noslēgumā studentiem jāizstrādā kursa darbs interešu aizstāvībā. Laura Kristīne savu kursa darbu vērš uz atkritumu apsaimniekošanu un tā mērķis – šķirojamo atkritumu konteinera pieprasīšana un uzstādīšana pie Kandavas Multifunkcionālā jaunatnes iniciatīvu centra (Zīļu iela 2).

Ņemot vērā, ka pie centra atrodas tikai nešķiroto atkritumu konteineri un bieži vien tie ir piepildīti ar PET pudelēm, skārda bundžām un dažkārt pat stikla pudelēm, rodas pamatota nepieciešamība pēc atkritumu šķirošanas konteinera,” apgalvo kursa darba izstrādātāja.

Sazinoties ar AAS "Piejūra", SIA "Kandavas ceļi", domes izpilddirektoru, priekšsēdētāju un saimniecības nodaļas vadītāju, ir pabeigta laukuma sagatavošana un uzstādīti atkritumu šķirošanas konteineri. Aicinām visus iedzīvotājus būt atbildīgiem un ņemt vērā "Piejūra" atkritumu šķirošanas prasības!

 

Projektu “Jauniešu līdzdalības veicināšana un stiprināšana interešu aizstāvībā” finansē Islande, Lihtenšteina un Norvēģija caur EEZ un Norvēģijas grantu programmu “Aktīvo iedzīvotāju fonds”.

1__kopija.jpg 2__kopija.jpg 3__kopija.jpg noformejums_bez_nosaukuma.jpg
facebokinstagramtwitter
<>


Jaunākās galerijas