Kanavas jaunieti, piedalies - Romu kultūras festivāls „Urdenoro”!13.09.2018

Š.g. 27.oktobrī plkst. 17:00, Sabilē norisināsies ikgadējais Romu kultūras festivāls „Urdenoro”. Festivāls tiek organizēts jau divpadsmito reizi un ir kļuvis par nozīmīgu tradīciju un neatņemamu kultūras dzīves sastāvdaļu Sabiles pilsētā un Talsu novadā. 

Turpinot iesākto tradīciju festivāla ietvaros ar priekšnesumiem priecēs aicinātie mākslas kolektīvi no tuvākās un tālākās apkaimes. Īpaša tradīcija ir katru gadu pieaicināt dalībai pasākuma gala koncertā romu mūzikas viesmāksliniekus. Iepriekšējos gados festivāls izcēlies ar tādiem romu mūziķiem kā Dzintars Čīča un Konsuela Maciulevicute (Lietuva), romu ansamblis "Brīvais vējš" (Viļaka)

Dalība festivālā ir bez maksas, vairāk par festivālu lasi raksta turpinājumā...

printēt Lasīt visu ziņu

Jaunieti, piedalies!!! Kandavas novada dome izsludina fotokonkursu “Rudens Kandavas novadā”10.09.2018

Aicinām Kandavas novada iedzīvotājus piedalīties fotokonkursā "Rudens Kandavas novadā". Konkursā var piedalīties ikviena fotogrāfija, kas uzņemta 2018. gadā, laikā no 1. septembra līdz 18.novembrim. Fotogrāfiju tematika var būt dažāda - daba, dzīvnieki, augi u.c. Skaistākās fotogrāfijas autors saņems balvu!

Fotogrāfijas konkursam lūdzam iesūtīt līdz 2018. gada 18.novembrim, plkst. 12.00. Konkursa rezultāti tiks paziņoti  pašvaldības mājaslapā www.kandava.lv. Fotogrāfijas sūtīt uz e-pastu: liga.supstika@kandava.lv

Vairāk informācija šeit!

printēt

Jaunieti - piedalies fotokonkursā "Es = Latvija"!10.09.2018

Esi jaunietis vecumā no 15 līdz 25 gadiem un Tev patīk fotografēt? Piedalies fotokonkursā "Es = Latvija"!


Uzvarētāji gūs iespēju Latvijas dzimšanas dienā - 18.novembrī - piedalīties valsts simtgadei veltītajā Saeimas svinīgajā sēdē Latvijas Nacionālajā teātrī. Tāpat uzvarētāji varēs apmeklēt Ādažu militāro bāzi.

Paša uzņemto foto, kas attēlo piederību Latvijai, cildinot mūsu valsts dabas skaistumu, kultūras daudzveidību, patriotisma tradīcijas un valsts simbolus, līdz 1.oktobrim sūti uz e-pastu konkurss@saeima.lv!

Labāko darbu ceļojošā izstāde būs aplūkojama Saeimas namā un Latvijas Nacionālajā teātrī. 

Vairāk informācija par FOTO konkursu pieejama šeit!

printēt

PIEDALIES - JAUNO FILMU VEIDOTĀJU KONKURSS!!!10.09.2018

Domā, ka Tev ir režisora dotības? 

Tad mēs vēlamies iepazīties ar Tevi. ES piedāvā jaunajiem filmu veidotājiem uzņemt savu #EUandME īsfilmu. Pieciem uzvarētājiem katram tiks piešķirti 7500 eiro, turklāt viņi saņems Eiropas vadošo režisoru padomus idejas realizēšanai.

Vairāk informācija par VIDEO konkursu pieejama šeit!

printēt

10. Award rudens talka Likteņdārzā! 06.09.2018

Valsts izglītības satura centrs 8. septembrī jau desmito reizi organizē Award talku Likteņdārzā, uz kuru aicināti The Duke of Edinburgh’s International Award Latvia vienību pārstāvji – jaunieši, kuri pilda savas individuālās izaugsmes programmas un tiecas uz pašu izvirzīto mērķu sasniegšanu, un viņu Award vadītāji.

Vairāk par 10. Award Rudens talku lasi šeit!

(klikšķini uz bildes, lai palielinātu afišu)

printēt

Jaunieti - īsteno savu biznesa ideju!05.09.2018

LIAA JŪRMALAS BIZNESA INKUBATORS, kura darbības reģions ir arī Kandavas  novads , rosina uzņēmējus un biznesa ideju autorus pieteikties pirmsinkubācijas un inkubācijas programmās! Pieteikumu iesniegšana inkubatorā norisināsies no 3. līdz 19.septembrim.

Vairāk informāciju par atbalstu jauniešu biznesa ideju īstenošanai lasi raksta turpinājumā...

ŠĪ IR REĀLA IESPĒJA SĀKT SAVU BIZNESU!

printēt Lasīt visu ziņu

Piektdienās - teatrālās nodarbības!05.09.2018

Turpmāk piektdienās plkst. 15:00 Kandavas MJIC "Nagla" telpās norisināsies teatrālās nodarbības jaunatnes darbinieces Anetes vadībā. Nāc un atklāj savus jaunos talantus! :)

printēt
<>


Jaunākās galerijas