Romu tautības jaunieti - izmanto iespēju: bezmaksas angļu valodas kursi!13.11.2018

Lai veicinātu Latvijas romu līdzdalības iespējas Eiropas Savienības līmenī, Kultūras ministrijas īstenotā projekta „Latvijas romu platforma III: sadarbības un līdzdalības veicināšana”  ietvaros divu romu aktīvistiem vai romu biedrību/ nodibinājumu pārstāvjiem ir piedāvāta iespēja bez maksas apmeklēt angļu valodas mācību kursu laika posmā no 2019.gada 2. janvāra līdz 2019.gada 1.jūnijam.

 Konkursa ietvaros pieteikumu var iesniegt pretendents, kurš ir piederīgs romu (čigānu) tautībai un kuram ir pieredze pilsoniskās sabiedrības attīstības darbā vai romu integrācijas jomā.

Vairāk par pieteikšanos lasi raksta turpinājumā!

printēt Lasīt visu ziņu

Šonedēļ noslēdzās Eurodesk Time to Move 2018 kampaņas "Eiropa ciemos skolās" pasākumu cikls Kandavas novada skolās!09.11.2018

Oktobrī visās ES dalībvalstīs tiek organizēta Time to Movekampaņa, kuras ietvaros Eurodesk tīkla un jaunatnes organizācijas piedāvā un organizē dažādas aktivitātes par iespējām Eiropā. Eurodesk ir starptautisks informācijas tīkls un platforma par ES piedāvātajām iespējām tieši jauniešiem. Mūsu Kandavas jauniešu centrs “Nagla” šogad ir kļuvis par Eurodesk reģionālo koordinatoru ar iespējām organizēt dažādus pasākumus un aktivitātes Kandavas novada jauniešiem par ES piedāvātajām iespējām.

No 29. oktobra līdz 5. novembrim  Kandavas novada izglītības iestādēs norisinājās Eurodesk pasākumu cikls "Eiropa ciemos skolās", viesojoties 5 Kandavas novada skolās un informējot 293 jauniešus par mobilitātes iespējām Eiropā.

Vairāk par pasākumu lasi turpinājumā un apskati bilžu galeriju!

printēt Lasīt visu ziņu galerija (30)

Saeimā atklāj jauniešu fotokonkursa “Es = Latvija” uzvarētāju darbu izstādi08.11.2018

Novembra sākumā Saeimas namā atklāta jauniešu fotokonkursa “Es = Latvija” uzvarētāju darbu izstāde, kurā tika sveikti fotodarbu autori.

Arī mūsu jaunatnes darbiniece Laura Kristīne piedalījās gan fotokonkursā, gan apbalvošanas pasākumā. Lepojamies!

Vairāk par fotokonkursu un izstādes atklāšanu

lasi šeit!

printēt

Jauns iespēju portāls jauniešiem!06.11.2018

Šodien savu darbību sāk jauns iespēju portāls jauniešiem "Visas Iespējas"!

Aicinām jauniešus izmantot piedāvātās iespējas, taču organizācijām reģistrēties un sniegt jauniešiem dažādas iespējas!

Vairāk info skati šeit!

printēt

Rudenīgi krāsainais oktobris jauniešu centrā - daudz foršu aktivitāšu! :)05.11.2018

Jau atkal darbīgs mēnesis paskrējis jauniešu centrā! Oktobris ir rudens mēnesis, līdz ar to arī mūsu aktivitātes tik daudz un tik krāsainas, kā koku lapas rudenī! Esam paveikuši ļoti daudz! 

Ko? Kā? Kad? 

Lasi raksta turpinājumā un noteikti apskati superīgo bilžu galeriju! Tik daudz mīļu, jautru un foršu bilžu!

printēt Lasīt visu ziņu galerija (57)

Kas jauns mobilā darbā oktobrī? Spocīgi Helovīnu pasākumi!05.11.2018

Oktobra sākumā Cēres pagastā tika organizēta tikšanās Cēres jauniešiem un jauniešu centra vadītājai, lai motivētu un rosinātu arī šos jauniešus īstenot savas idejas un iniciatīvas. Pēc šīs tikšanās Cēres jaunieši noorganizēja divus pasākumus - 09.10. plakātu gatavošanu sporta sacensībām un 02.11. kino vakaru Helovīna noskaņās. Cēres jaunieši malači, ka aktivizējās un uzsāka dalību mobilā jaunatnes darbā Kandavas novadā! :)

Oktobra mēnesī arī Zantes un Vānes jaunieši organizēja pasākumus Helovīnu noskaņās. 29.10. Zantē norisinājās ķirbju grebšana, masku parāde un dažādi konkursiņi, bet 01.11. Vānē norisinājās Helovīnu trasīte ar dažādiem interesantiem uzdevumiem. Paldies organizatoriem - jauniešiem, par tik interesantiem un feiniem pasākumiem! :)

Lasi raksta turpinājumu un noteikti apskati bilžu galeriju, kādi mūsu pagastu jaunieši malači!

printēt Lasīt visu ziņu galerija (18)
<>


Jaunākās galerijas