Award jauniešu ieteikumi velo braucieniem!01.10.2018

Pēc Award Sudraba līmeņa ieskaites piedzīvojumu ceļojuma, Kandavas Award vienības jaunieši ir sagatavojuši ieteikumus velo braucieniem:

(klikšķini uz bildes, tā atvērsies lielāka)

 

printēt

Kandavas Award vienības Sudraba ieskaites ceļojums - velobrauciens17.09.2018

Pagājušajā nedēļā tīs dienas 12. - 14. septembrī norisinājās Award programmas Sudraba līmeņa ieskaites ceļojums - velobrauciens maršrutā Kandava - Kuldīga - Brocēni - Kandava un mēroja 185km garu ceļu ar velosipēdiem! Pirmajā dienā jaunieši cīnījās ar nenormāli spēcīgu pretvēju un jauniešu domām “Kāpēc man to vajag? Lai mamma/tētis brauc pakaļ! Es izstājos!”. Otrajā dienā jaunieši cīnījās ar kalniem un sāpošiem dibeniem. Trešajā dienā jaunieši cīnījās ar grūti izbraucamu zemes ceļu... Bet re kā - ja saliedēta un stipra komanda, tad uzveicami visi izaicinājumi! Jau atkal superīga jauniešu komanda, kura ne tikai fiziski, bet arī morāli spēcīga sportiskās, izdzīvošanas un ārā dzīves aktivitātēs pieveica Award programmas izaicinājumu... Lepojamies ar mūsu Award Sudraba jauniešiem! Malači!

Raksta turpinājumā apskati bilžu galeriju - cik mūsu jauniešiem ir superīgi gājis šīs trīs dienas! :)

p.s. Paldies jauniešu centra "Nagla" un Kandavas Award vienības vadītājai Ievai par kopā būšanu ar jauniešiem, uzmundrinot un atbalstot pavisam grūtos brīžos! :)

printēt Lasīt visu ziņu galerija (24)

10. Award rudens talka Likteņdārzā! 06.09.2018

Valsts izglītības satura centrs 8. septembrī jau desmito reizi organizē Award talku Likteņdārzā, uz kuru aicināti The Duke of Edinburgh’s International Award Latvia vienību pārstāvji – jaunieši, kuri pilda savas individuālās izaugsmes programmas un tiecas uz pašu izvirzīto mērķu sasniegšanu, un viņu Award vadītāji.

Vairāk par 10. Award Rudens talku lasi šeit!

(klikšķini uz bildes, lai palielinātu afišu)

printēt

Kandavas Award vienības Sudraba līmeņa apmācības un izmēģinājuma ceļojums - velobrauciens 30.08.2018

Divas dienas - 28. un 29. augustā Kandavas Award vienības Sudraba līmeņa jauniešiem norisinājās apmācības un izmēģinājuma ceļojums - velobrauciens. Jauniešiem ļoti patika! Kā mums gāja un ko mēs darījām? Lasi raksta turpinājumu un apskati bilžu galeriju! :) ...

printēt Lasīt visu ziņu galerija (23)

Kandavas Award vienības Bronzas līmeņa ieskaites piedzīvojumu ceļojums17.08.2018

Šajā nedēļā divas dienas 15. un 16. augustā norisinājās Kandavas Award vienības Bronzas līmeņa ieskaites piedzīvojumu ceļojums. Četras jaunietes no Kandavas devās uz Kurzemes piekrasti un divas dienas pārgājienā ar kājām mēroja maršrutu Engure - Kaltene 48km garumā. Meitenes iepazina gan Kurzemes dažādo piekrasti, gan gatavoja ēdienu uz tūristu degļa, gan gulēja teltī. Nebija viegli, jo ir grūti iet pa smiltīm ar smagām somām... Bet meitenes bija izveidojušas draudzīgu komandu, kura uzmundrināja un motivēja viena otru. Meitenes arī ļoti novērtēja, ka pirms ieskaites piedzīvojuma ceļojuma bija apmācības un izmēģinājuma pārgājiens, kas ļāva pēc iespējas labāk sagatavoties.

Raksta turpinājumā apskati bilžu galeriju - cik mūsu meitenēm ir superīgi gājis šīs divas dienas! :)

p.s. Paldies jauniešu centra "Nagla" un Kandavas Award vienības vadītājai Ievai par kopā būšanu ar jauniešiem, uzmundrinot un atbalstot pavisam grūtos brīžos! :)

p.s.s. Nu mūsu meitenes ir izpildījušas visus jomu mērķus un īstenojušas ieskaites piedzīvojumu ceļojumu, tādēļ turam īkšķus, lai gada nogalē jaunietes saņemtu godam nopelnītos Award Bronzas apbalvojumus! :)

printēt Lasīt visu ziņu galerija (37)

Kandavas Award vienības Bronzas līmeņa apmācības un izmēģinājuma ceļojums10.08.2018

Divas dienas - 9. un 10. augustā Kandavas Award vienības Bronzas līmeņa jauniešiem norisinājās apmācības un izmēģinājuma ceļojums. Jauniešiem ļoti patika! Kā mums gāja un ko mēs darījām? Lasi raksta turpinājumu un apskati bilžu galeriju! :) ...

printēt Lasīt visu ziņu galerija (23)

Rēzeknes Award vienības piedzīvojumu ceļojums Kurzemē03.08.2018

Šajās dienās četri jaunieši no Rēzeknes Award vienības devušies īstenot savu ieskaites piedzīvojumu ceļojumu Kurzemes piekrastē. Divi jaunieši īsteno Zelta līmeņa programmu, bet divi jaunieši vienkārši devušies līdzi piedzīvojumu ceļojumā. Jaunieši bija apņēmušies veikt maršrutu Engure - Kolka. Mūsu jauniešu centra vadītāja Ieva devās novērtēšanas vizītē pie jauniešiem, lai pārliecinātos, ka piedzīvojumu ceļojums tiek īstenots atbilstoši Award programmas misijai un būtībai. Esam ļoti lepni ar šiem Rēzeknes jauniešiem! :) Ceram, ka tiksimies gada nogalē Award apbalvošanas pasākumā! :)

printēt Lasīt visu ziņu galerija (2)
<>


Jaunākās galerijas