#AWARDvizītkarte06.04.2018

p.s. Šajā video tapšanā ir piedalījusies arī Kandavas Award vienība!

printēt

Starptautiska vasaras nometne AWARD dalībniekiem19.03.2018

Šogad Valsts izglītības satura centrs un Award Zelta biedrība ar Eiropas Komisijas pārstāvniecības Latvijā atbalstu organizē starptautisku vasaras nometni "Vējš burās!" .

Nometne, kurā piedalīsies 80 Award dalībnieki no dažādām pasaules valstīm, notiks 2018.gada 11.-17.augustā Salacgrīvas novadā, viesu namā "Vecmuiža" (www.vecmuiza.lv )

Kādēļ bronzas, sudraba un zelta apbalvojuma ieguvēja, nometnes vadītāja saturiskos jautājumos Dārta Ošeniece iesaka jauniešiem šo nometni? "Nometnes ietvaros būs iespēja iepazīt dažādas kultūras, uzlabot valodu zināšanas, apgūt jaunas prasmes un pavadīt neaizmirstamu laiku!"

Vairāk informāciju par nometni lasi raksta turpinājumā...

printēt Lasīt visu ziņu

Award piedzīvojumu ceļojuma apmācības Kandavā!19.03.2018

Pavasara brīvlaikā jauniešu centrā "Nagla" norisinājās VISC organizētas Award apmācības piedzīvojumu ceļojumu uzraugiem - novērtētājiem. Četru dienu garumā uzraugi - novērtētāji apguva piedzīvojumu ceļojuma būtību, veiksmes stāstus, orientēšanās un plānošanas prasmes, izdzīvošanas un veiksmīga pārgājiena principus. Šajās apmācībās piedalījās arī septiņas Kandavas novada jaunietes, kuras ir iesaistījušās Award programmā un ir ceļā, lai sasniegtu mērķi bronzas vai sudraba līmenī. Mūsu jaunietes arī apguva ļoti vērtīgas zināšanas un prasmes, ko varēs pielietot savos piedzīvojumu ceļojumos. Visiem viesiem ļoti patika gan Kandava, gan jauniešu centrs! Ceram tikties vēl citos kopīgos Award pasākumos! :)

p.s. Noteikti apskati nelielo bilžu galeriju, kā mūsu jaunietes mācījās! :)

printēt Lasīt visu ziņu galerija (14)

Starptautiskā Award fonda pārstāvju vizīte Kandavas vienībā13.02.2018

13. februārī Kandavas jauniešu centrā “Nagla” viesojās Starptautiskās jauniešu pašaudzināšanas programmas Award fonda trīs pārstāvji Sāra, Sems un Melisa no Lielbritānijas. Kandavas jauniešu centrs “Nagla” ir oficiāla Award programmas vienība, kura jau vairākus gadus pēc kārtas īsteno jauniešu pašaudzināšanas programmu Award, sniedzot Kandavas jauniešiem iespēju izaicināt sevi trīs dažādos līmeņos - bronzas, sudraba un zelta un piecās dažādās jomās – prasmēs, fiziskajā sagatavotībā, brīvprātīgajā darbā, piedzīvojumu ceļojumā un projektā. Lasi raksta turpinājumu par to, ka ciemiņiem patika viesošanās Kandavā! :)

printēt Lasīt visu ziņu

Pagājušajā nedēļā mūsu Award jaunietes ciemojās Zantes krīzes centrā ar zumbas nodarbību13.02.2018

Mēs darba nedēļu sākam ar labiem darbiem! :) Jau atkal mūsu Award jaunieši viesojās Zantes ģimenes krīzes centrā ar zumbas nodarbību un gardiem un veselīgiem našķiem! Visaktīvāk kustējās mazie bērni, bet lielie dikti kautrējās! Cerams, ka nākamreiz būs vēēēēl foršāk! :)

printēt

Award jaunieši ciemos pie Zantes krīzes centra jauniešiem! Kopīgi vingrojam! :)04.12.2017

Piektdien mūsu jaunieši saņēma savus pirmos apbalvojumus Award programmā, bet jau pirmdien jaunieši turpināja iesākot nākamajā sevis pilnveides līmenī un devās ciemos uz Zantes krīzes centru, kur kopā ar bērniem dejoja zumbas dejas! Gan jauniešiem, gan bērniem šī aktivitāte ļoti patika un mēs ceram, ka izdosies mums sadraudzēties un dejot vēl un vēl! Noteikti apskati galeriju, cik mēs kustīgi! Janvāri jau atkal dosimies ciemos uz Zanti! :)
printēt Lasīt visu ziņu galerija (8)

Award bronzas apbalvojumu iegūst četri Kandavas novada jaunieši04.12.2017

1.decembrī atjaunotās VEF kultūras pils Kamerzālē notika Edinburgas hercoga starptautiskās jauniešu pašaudzināšanas programmas Award gadskārtējā apbalvojumu pasniegšanas ceremonija. 

Jau iepriekš Kandavas novada jaunieši ir aktīvi piedalījušies Award programmā, saņemot bronzas, sudraba un zelta apbalvojumus. Šogad apbalvojumus saņēma 53 jaunieši no 10 dažādām Latvijas vietām, to skaitā bija arī četri Kandavas novada jaunieši – Krišs Treikals, Sintija Bondarenko, Beāte Fabjančika un Selīna Margarita Bogdanova, kas saņēma bronzas līmeņa apbalvojumu. 

printēt Lasīt visu ziņu galerija (3)
<>


Jaunākās galerijas