Award

Kandavas Award vienības Sudraba līmeņa apmācības un izmēģinājuma ceļojums - velobrauciens

30.08.2018

img_1068.jpgDivas dienas - 28. un 29. augustā Kandavas Award vienības Sudraba līmeņa jauniešiem norisinājās apmācības un izmēģinājuma ceļojums - velobrauciens. Jauniešiem ļoti patika! Kā mums gāja un ko mēs darījām? Lasi raksta turpinājumu un apskati bilžu galeriju! :) ...

Lasīt visu ziņu galerija (23)

Kandavas Award vienības Bronzas līmeņa ieskaites piedzīvojumu ceļojums

17.08.2018

img_0239.jpgŠajā nedēļā divas dienas 15. un 16. augustā norisinājās Kandavas Award vienības Bronzas līmeņa ieskaites piedzīvojumu ceļojums. Četras jaunietes no Kandavas devās uz Kurzemes piekrasti un divas dienas pārgājienā ar kājām mēroja maršrutu Engure - Kaltene 48km garumā. Meitenes iepazina gan Kurzemes dažādo piekrasti, gan gatavoja ēdienu uz tūristu degļa, gan gulēja teltī. Nebija viegli, jo ir grūti iet pa smiltīm ar smagām somām... Bet meitenes bija izveidojušas draudzīgu komandu, kura uzmundrināja un motivēja viena otru. Meitenes arī ļoti novērtēja, ka pirms ieskaites piedzīvojuma ceļojuma bija apmācības un izmēģinājuma pārgājiens, kas ļāva pēc iespējas labāk sagatavoties.

Raksta turpinājumā apskati bilžu galeriju - cik mūsu meitenēm ir superīgi gājis šīs divas dienas! :)

p.s. Paldies jauniešu centra "Nagla" un Kandavas Award vienības vadītājai Ievai par kopā būšanu ar jauniešiem, uzmundrinot un atbalstot pavisam grūtos brīžos! :)

p.s.s. Nu mūsu meitenes ir izpildījušas visus jomu mērķus un īstenojušas ieskaites piedzīvojumu ceļojumu, tādēļ turam īkšķus, lai gada nogalē jaunietes saņemtu godam nopelnītos Award Bronzas apbalvojumus! :)

Lasīt visu ziņu galerija (37)

Kandavas Award vienības Bronzas līmeņa apmācības un izmēģinājuma ceļojums

10.08.2018

img_0042.jpgDivas dienas - 9. un 10. augustā Kandavas Award vienības Bronzas līmeņa jauniešiem norisinājās apmācības un izmēģinājuma ceļojums. Jauniešiem ļoti patika! Kā mums gāja un ko mēs darījām? Lasi raksta turpinājumu un apskati bilžu galeriju! :) ...

Lasīt visu ziņu galerija (23)

Rēzeknes Award vienības piedzīvojumu ceļojums Kurzemē

03.08.2018

img_0071.jpgŠajās dienās četri jaunieši no Rēzeknes Award vienības devušies īstenot savu ieskaites piedzīvojumu ceļojumu Kurzemes piekrastē. Divi jaunieši īsteno Zelta līmeņa programmu, bet divi jaunieši vienkārši devušies līdzi piedzīvojumu ceļojumā. Jaunieši bija apņēmušies veikt maršrutu Engure - Kolka. Mūsu jauniešu centra vadītāja Ieva devās novērtēšanas vizītē pie jauniešiem, lai pārliecinātos, ka piedzīvojumu ceļojums tiek īstenots atbilstoši Award programmas misijai un būtībai. Esam ļoti lepni ar šiem Rēzeknes jauniešiem! :) Ceram, ka tiksimies gada nogalē Award apbalvošanas pasākumā! :)

Lasīt visu ziņu galerija (2)

Ikviens Award dalībnieks aicināts pieteikties nometnei “ Vējš burās!”

28.05.2018

image002.jpgValsts izglītības satura centrs organizē starptautisko AWARD vasaras nometni, uz kuru tiek aicināti gan Award dalībnieki, gan ikviens jaunietis vecumposmā 14 – 19. Nometnes organizatoriskā komanda rūpējas, lai 7 dienu nometne būtu patīkamā un spilgtā atmiņā paliekošs un vērtīgs notikums ikvienam tās dalībniekam.

Nometne “ Vējš burās!” notiks 11.-17.augustā, viesu namā “Vecmuiža”, Salacgrīvas novadā

Dalības maksa vienai personai – 150 eiro (VISC vajadzības gadījumā var izveidot un nosūtīt atbalsta vēstuli uz pašvaldību, no kuras jaunietis nāk).

 Pieteikšanās: līdz 10.jūnijam aizpildot un iesniedzot elektronisko anketu, kas atrodas šeit: ej.uz/vejsburas

#AWARDvizītkarte

06.04.2018

p.s. Šajā video tapšanā ir piedalījusies arī Kandavas Award vienība!

Award piedzīvojumu ceļojuma apmācības Kandavā!

19.03.2018

img_20180315_142410.jpgPavasara brīvlaikā jauniešu centrā "Nagla" norisinājās VISC organizētas Award apmācības piedzīvojumu ceļojumu uzraugiem - novērtētājiem. Četru dienu garumā uzraugi - novērtētāji apguva piedzīvojumu ceļojuma būtību, veiksmes stāstus, orientēšanās un plānošanas prasmes, izdzīvošanas un veiksmīga pārgājiena principus. Šajās apmācībās piedalījās arī septiņas Kandavas novada jaunietes, kuras ir iesaistījušās Award programmā un ir ceļā, lai sasniegtu mērķi bronzas vai sudraba līmenī. Mūsu jaunietes arī apguva ļoti vērtīgas zināšanas un prasmes, ko varēs pielietot savos piedzīvojumu ceļojumos. Visiem viesiem ļoti patika gan Kandava, gan jauniešu centrs! Ceram tikties vēl citos kopīgos Award pasākumos! :)

p.s. Noteikti apskati nelielo bilžu galeriju, kā mūsu jaunietes mācījās! :)

Lasīt visu ziņu galerija (14)
facebokinstagramtwitter
<>


Jaunākās galerijas