Kandavas Award vienības Bronzas līmeņa apmācības un izmēģinājuma ceļojums10.08.2018

Divas dienas - 9. un 10. augustā Kandavas Award vienības Bronzas līmeņa jauniešiem norisinājās apmācības un izmēģinājuma ceļojums. Jauniešiem ļoti patika! Kā mums gāja un ko mēs darījām? Lasi raksta turpinājumu un apskati bilžu galeriju! :) ...

printēt Lasīt visu ziņu galerija (23)

Rēzeknes Award vienības piedzīvojumu ceļojums Kurzemē03.08.2018

Šajās dienās četri jaunieši no Rēzeknes Award vienības devušies īstenot savu ieskaites piedzīvojumu ceļojumu Kurzemes piekrastē. Divi jaunieši īsteno Zelta līmeņa programmu, bet divi jaunieši vienkārši devušies līdzi piedzīvojumu ceļojumā. Jaunieši bija apņēmušies veikt maršrutu Engure - Kolka. Mūsu jauniešu centra vadītāja Ieva devās novērtēšanas vizītē pie jauniešiem, lai pārliecinātos, ka piedzīvojumu ceļojums tiek īstenots atbilstoši Award programmas misijai un būtībai. Esam ļoti lepni ar šiem Rēzeknes jauniešiem! :) Ceram, ka tiksimies gada nogalē Award apbalvošanas pasākumā! :)

printēt Lasīt visu ziņu galerija (2)

Ikviens Award dalībnieks aicināts pieteikties nometnei “ Vējš burās!”28.05.2018

Valsts izglītības satura centrs organizē starptautisko AWARD vasaras nometni, uz kuru tiek aicināti gan Award dalībnieki, gan ikviens jaunietis vecumposmā 14 – 19. Nometnes organizatoriskā komanda rūpējas, lai 7 dienu nometne būtu patīkamā un spilgtā atmiņā paliekošs un vērtīgs notikums ikvienam tās dalībniekam.

Nometne “ Vējš burās!” notiks 11.-17.augustā, viesu namā “Vecmuiža”, Salacgrīvas novadā

Dalības maksa vienai personai – 150 eiro (VISC vajadzības gadījumā var izveidot un nosūtīt atbalsta vēstuli uz pašvaldību, no kuras jaunietis nāk).

 Pieteikšanās: līdz 10.jūnijam aizpildot un iesniedzot elektronisko anketu, kas atrodas šeit: ej.uz/vejsburas

printēt

#AWARDvizītkarte06.04.2018

p.s. Šajā video tapšanā ir piedalījusies arī Kandavas Award vienība!

printēt

Award piedzīvojumu ceļojuma apmācības Kandavā!19.03.2018

Pavasara brīvlaikā jauniešu centrā "Nagla" norisinājās VISC organizētas Award apmācības piedzīvojumu ceļojumu uzraugiem - novērtētājiem. Četru dienu garumā uzraugi - novērtētāji apguva piedzīvojumu ceļojuma būtību, veiksmes stāstus, orientēšanās un plānošanas prasmes, izdzīvošanas un veiksmīga pārgājiena principus. Šajās apmācībās piedalījās arī septiņas Kandavas novada jaunietes, kuras ir iesaistījušās Award programmā un ir ceļā, lai sasniegtu mērķi bronzas vai sudraba līmenī. Mūsu jaunietes arī apguva ļoti vērtīgas zināšanas un prasmes, ko varēs pielietot savos piedzīvojumu ceļojumos. Visiem viesiem ļoti patika gan Kandava, gan jauniešu centrs! Ceram tikties vēl citos kopīgos Award pasākumos! :)

p.s. Noteikti apskati nelielo bilžu galeriju, kā mūsu jaunietes mācījās! :)

printēt Lasīt visu ziņu galerija (14)

Starptautiska vasaras nometne AWARD dalībniekiem19.03.2018

Šogad Valsts izglītības satura centrs un Award Zelta biedrība ar Eiropas Komisijas pārstāvniecības Latvijā atbalstu organizē starptautisku vasaras nometni "Vējš burās!" .

Nometne, kurā piedalīsies 80 Award dalībnieki no dažādām pasaules valstīm, notiks 2018.gada 11.-17.augustā Salacgrīvas novadā, viesu namā "Vecmuiža" (www.vecmuiza.lv )

Kādēļ bronzas, sudraba un zelta apbalvojuma ieguvēja, nometnes vadītāja saturiskos jautājumos Dārta Ošeniece iesaka jauniešiem šo nometni? "Nometnes ietvaros būs iespēja iepazīt dažādas kultūras, uzlabot valodu zināšanas, apgūt jaunas prasmes un pavadīt neaizmirstamu laiku!"

Vairāk informāciju par nometni lasi raksta turpinājumā...

printēt Lasīt visu ziņu

Starptautiskā Award fonda pārstāvju vizīte Kandavas vienībā13.02.2018

13. februārī Kandavas jauniešu centrā “Nagla” viesojās Starptautiskās jauniešu pašaudzināšanas programmas Award fonda trīs pārstāvji Sāra, Sems un Melisa no Lielbritānijas. Kandavas jauniešu centrs “Nagla” ir oficiāla Award programmas vienība, kura jau vairākus gadus pēc kārtas īsteno jauniešu pašaudzināšanas programmu Award, sniedzot Kandavas jauniešiem iespēju izaicināt sevi trīs dažādos līmeņos - bronzas, sudraba un zelta un piecās dažādās jomās – prasmēs, fiziskajā sagatavotībā, brīvprātīgajā darbā, piedzīvojumu ceļojumā un projektā. Lasi raksta turpinājumu par to, ka ciemiņiem patika viesošanās Kandavā! :)

printēt Lasīt visu ziņu
<>


Jaunākās galerijas