AWARD draugi no Jaunjelgavas-apceļo mūsu skaisto Kandavu!( Brozas un sudraba ekspedīcija)29.08.2016

AWARD draugi no Jaunjelgavas-apceļo mūsu skaisto Kandavu!

printēt

Starptautiskās jauniešu programmas Award bronzas ekspedīcija - ar laivām 20.07.2016. līdz 24.07.2016.

Starptautiskās jauniešu programmas Award bronzas ekspedīcija pa Gaujas upi ar laivām. Jauniešu veica braucienu pa Gaujas upe no Valmieras līdz Siguldai kopā mēroja 83.kilometrus. Jauniešiem nācās pašiem rūpēties par visam vajadzībām.Jaunieši izvirzīja mērķi,iepazīt Gaujas ievērojamākās vietas. 

printēt Lasīt visu ziņu galerija (11)

Award jauniešu ciemošanās Talsu dzīvnieku patversmē 09.06.2016.10.06.2016

 Award jaunieši ciemojās Talsu dzīvnieku patversmē "Ausma". Katram jaunietim līdz bija dāvaniņa -ēdiens. Dārta Kamparzāle aicināja jauniešus pievienoties un atbildīgi izturēties pret dzīvniekiem,ne tikai mīlot,bet arī rūpējoties par tiem.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (15)

Sumināta Awardete Paula Priede!03.06.2016

http://kandava.lv/sakums/godin...

2. jūnijā Kandavas kultūras namā notika Kandavas novada izglītības iestāžu audzēkņu un pedagogu apbalvošanas pasākums,kurā audzēkņi un pedagogi tika godināti  par sasniegumiem starptautiskās, valsts un reģionu olimpiādēs, mācību priekšmetu konkursos, skatēs, sporta sacensībās un zinātniski pētniecisko darbu konferencēs 2015./2016.mācību gadā.  Paula Priede tika sumināta par sudraba līmeņa sasniegšanu starptautiskajā jauniešu programmā Award.

printēt

Programmas Award saistītām aktivitātēm var sekot līdz sociālajos tīklos!23.05.2016

Ikviens programmas Award vadītājs un dalībnieks var sekot līdzi ar programmu Award saistītām aktivitātēm sociālajos tīklos:

https://twitter.com/awardLATVIA

https://www.facebook.com/awardLATVIA

printēt

Award ekspedīcijas prasmju apguves seminārs Salaspilī 2016.gada 1.maijā02.05.2016

2016.gada 1.maijā, Salaspilī Award jaunieši (Salaspils, Kandavas ,Rīgas, Jaunjelgavas )tikās EKSPEDĪCIJAS PRASMJU seminārā

Jaunieši apguva Pirmās Palīdzības ABC kursu, Āra izdzīvošanas prasmes, Maltīšu pagatavošana ekspedīcijas laikā, Navigāciju, maršruta sastādīšanu, tehniskās ceļošanas un novērošanas prasmes (Teorija+prakse). Jaunieši satikās neformālā vidē, sadraudzējās un gatavojās galvenajam vasaras Award pasākumam ,proti, ekspedīcijai ar laivām pa Gaujas upi.

Šogad ir izveidojusies jauna Award grupa, kura pilda bronzas līmeni. Papildus apmācībām- ciemojāmies pie Salaspils jaunieša klubiņa ”Zibsnis”, kur jau tika runāts par nākotnes sadraudzības pasākumiem.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (19)

Anetes Elertes izstāde "Tukša skaņa pilnā istabā"

27.04.2016 17:00 kur : Kandavas multifunkcionālais jaunatnes iniciatīvu centrs "Nagla"

2016.gada 27.aprīlī notika pirmā Anetes Elertes mākslas darbu izstāde "Tukša skaņa pilnā istabā".

Anete ir jauniete,kura prot radoši darboties ,ir sabiedriski aktīva un sirsnīga.

Anete: " Skaisti, ja tu proti izlikt savas sajūtas, savas emocijas, savas domas, uz papīra vai audekla, un ielikt rāmī.Ir debešķīgi skaisti, ja tu proti uztriept citu domas, citu viedokļus, citu emocijas, uz audekla vai papīra.Tā es daru.Kad sajūtu evī enerģijas pārpilnību…Kad pa pirkstu galiem plūst sīciņas strāvas stīdziņas un cenšas izkļūt laukā…Kad skaidri redzu savās domās- līnijas, krāsas un formu…Tad ņemu rokās otu.Sakārtoju darba vietu, uzspiežu piecas krāsas un sāku krāsot.Man labpatīk to saukt par krāsošanu, nevis gleznošanu.Savukārt idejas man pasniedz līdzcilvēki, mana talanta mīļotāji, vai vienkārši kāda acīs iekritusi dzīves situācija.Radot savas gleznas, es atstāju savu pirkstu nospiedumu, Latvijas kultūras mantojumā.Novēlu visiem- ikvienam, kurš ieradies un ikvienam, kurš nav ieradies,dzīvē atrast savu aicinājumu un to arī piepildīt.Paldies klātesošajiem- ģimenei, draugiem, tuvajiem- par atbalstu."

Izstāde ir apskatāma Kandavas jauniešu centrā "Nagla"-katru darba dienu.

<>


Jaunākās galerijas