Trīs Award jaunietes Kandavas pansijā spēlē galda spēles!10.03.2017

Daudzi Kandavas jaunieši Jauno gadu ir sākuši ar jaunām apņemšanām, ko īsteno Starptautiskā jauniešu izaugsmes programmā Award. Jaunieši pilnveido sevi gan fiziskajā jomā, gan prasmē, gan brīvprātīgajā darbā trīs, sešus vai divpadsmit mēnešus. Darbs ar sevi nebūt nav viegls...
printēt Lasīt visu ziņu galerija (7)

Award jaunieši organizē labdarības akciju Talsu dzīvnieku patversmei, piedalies un palīdzi!

01.03.2017 14:00 - 26.05.2017 - 19:00 kur : Kandavas multifunkcionālais jaunatnes iniciatīvu centrs "Nagla"

Četri aktīvi Award programmas jaunieši - Beāte, Selīna, Sintija un Krišs organizē labdarības akciju, lai palīdzētu Talsu dzīvnieku patversmei "Ausma". 

Jaunieši aicina Kandavas pilsētas un novada iedzīvotājus ziedot suņu un kaķu barību, ko iespējams pat iemainīt pret kartupeļiem. Ziedotājus lūgums sazināties ar jauniešiem, izmantojot afišā norādītos telefona numurus.

Informācijai: Jauniešu centrs "Nagla" piedāvā jauniešiem no 14.g.v. piedalīties Award programmā, kurā izvirza personīgos mērķus un izaicinājumus brīvprātīgā darba, prasmju, fiziskās sagatavotības un piedzīvojumu ceļojuma jomā.

AWARD draugi no Jaunjelgavas-apceļo mūsu skaisto Kandavu!( Brozas un sudraba ekspedīcija)29.08.2016

AWARD draugi no Jaunjelgavas-apceļo mūsu skaisto Kandavu!

printēt

Starptautiskās jauniešu programmas Award bronzas ekspedīcija - ar laivām 20.07.2016. līdz 24.07.2016.

Starptautiskās jauniešu programmas Award bronzas ekspedīcija pa Gaujas upi ar laivām. Jauniešu veica braucienu pa Gaujas upe no Valmieras līdz Siguldai kopā mēroja 83.kilometrus. Jauniešiem nācās pašiem rūpēties par visam vajadzībām.Jaunieši izvirzīja mērķi,iepazīt Gaujas ievērojamākās vietas. 

printēt Lasīt visu ziņu galerija (11)

Award jauniešu ciemošanās Talsu dzīvnieku patversmē 09.06.2016.10.06.2016

 Award jaunieši ciemojās Talsu dzīvnieku patversmē "Ausma". Katram jaunietim līdz bija dāvaniņa -ēdiens. Dārta Kamparzāle aicināja jauniešus pievienoties un atbildīgi izturēties pret dzīvniekiem,ne tikai mīlot,bet arī rūpējoties par tiem.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (15)

Sumināta Awardete Paula Priede!03.06.2016

http://kandava.lv/sakums/godin...

2. jūnijā Kandavas kultūras namā notika Kandavas novada izglītības iestāžu audzēkņu un pedagogu apbalvošanas pasākums,kurā audzēkņi un pedagogi tika godināti  par sasniegumiem starptautiskās, valsts un reģionu olimpiādēs, mācību priekšmetu konkursos, skatēs, sporta sacensībās un zinātniski pētniecisko darbu konferencēs 2015./2016.mācību gadā.  Paula Priede tika sumināta par sudraba līmeņa sasniegšanu starptautiskajā jauniešu programmā Award.

printēt

Programmas Award saistītām aktivitātēm var sekot līdz sociālajos tīklos!23.05.2016

Ikviens programmas Award vadītājs un dalībnieks var sekot līdzi ar programmu Award saistītām aktivitātēm sociālajos tīklos:

https://twitter.com/awardLATVIA

https://www.facebook.com/awardLATVIA

printēt
<>


Jaunākās galerijas