Kandavas novada Award kordinatore 02.10.2015

Kandavas novada Award kordinatore ir Jana Kašlaja mob.20210717,e-pasts janakaslaja@inbox.lv


printēt Lasīt visu ziņu galerija (1)

Kas ir Award ?

Starptautiskā Edinburgas hercoga jauniešu pašizaugsmes programma Award ir paredzēta tieši tev, ja esi vecumā no 14 līdz 24 gadiem un esi gatavs izaicināt pats sevi un mesties piedzīvojumā, pārvarēt dažādas grūtības un piedzīvot brīžus, kas pozitīvi ietekmēs nākotni.

Programmas ietvaros ir jāpieturās pie patstāvīgi izstrādātās individuālās programmas, kura sastāv no četrām jomām: fiziskā sagatavotība, brīvprātīgais darbs, jaunas prasmes un piedzīvojumu ceļojums. Jomu izpildes laiks atkarīgs no tā, kāda līmeņa – bronzas, sudraba vai zelta – apbalvojumu vēlies saņemt par ieguldītajām pūlēm savā pašizaugsmē.

Pildot savu individuālo programmu, tev regulāri vajadzēs novērtēt savu veikumu, kuru tu analizēsi kopā ar jomas treneri. Sasniegumu grāmatā, konkrētās jomas treneris atzīmēs tavus būtiskākos sasniegumus.

Pēc tam, kad būsi sasniedzis savus mērķus, svinīgā ceremonijā saņemsi apbalvojumu – nozīmīti un sertifikātu – kas kalpos par apliecinājumu tavai mērķtiecībai.

Līdztekus individuālās programmas izpildei, tu varēsi piedalīties sadraudzības pasākumos, nometnēs un citos Award pasākumos gan Latvijā, gan ārzemēs.

3 soļi, kā iesaistīties programmā Award

1) Izvirzi mērķus, kurus vēlies sasniegt, katrā no četrām programmas Award jomām.

2) Atrodi Award vadītāju sarakstā cilvēku, kurš varēs tev palīdzēt ceļā uz pašizaugsmi.

Ja tavā pilsētā/novadā pagaidām nav Award vadītāja, tu personīgi vari uzrunāt kādu personu (klases audzinātāju, pasniedzēju, jauniešu centra darbinieku u.c.), sazināties ar programmas Award koordinatori Katrīnu Sprudzāni, informēt viņu par situāciju, un viņa centīsies tev palīdzēt!

3) Kopā ar vadītāju aizpildi pieteikuma anketu

Pieteikuma anketa līdz 18 gadiem;
Pieteikuma anketa no 18 gadiem.

Aizpildīto anketu ieskenētā/nofotografētā veidā nosūti uz e-pasta adresi award@visc.gov.lv vai iesniedz kopiju papīra formā Valsts izglītības satura centrā, Strūgu ielā 4, Rīgā, Award Latvijas koordinatorei.

printēt
<>


Jaunākās galerijas