Marta izbraukuma pasākumi Kandavas novada pagastos!16.03.2018

Pavasara brīvlaikā martā Kandavas novada pagastos norisinājās izbraukuma pasākumi jauniešiem. Šoreiz mūsu pasākums bija divreiz ilgāks kā ierasts un ar divām daļām. Pirmajā daļā mēs gatavojām interesantus radošos darbus un otrajā daļā mēs devāmies ārā, lai atklātu desiņu un zefīru cepšanas sezonu! Zantes pagastā mēs tikāmies ar 8 jauniešiem, Zemītes pagastā mēs tikāmies ar 9 jauniešiem, Vānes pagastā mēs tikāmies ar 1 jaunieti, Matkules pagastā mēs tikāmies ar 17 jauniešiem un Cēres pagastā mēs tikāmies ar 8 jauniešiem! To, kā mums gāja, var apskatīt raksta turpinājumā bilžu galerijā! Paldies mūsu Award brīvprātīgajām ar darbiņu un PriedaineN Normundam par kokmateriāliem radošajiem darbiem!

printēt Lasīt visu ziņu galerija (53)

Mobils jaunatnes darbs Kandavas novadā!

12.03.2018 11:00 - 14.03.2018 - 14:00

Aicinām Kandavas novada jauniešus uz Jauniešu centra "Nagla" izbraukuma pasākumiem Pavasara brīvlaikā martā:

12. martā plkst.11:00 Zantes kultūras namā;

12.martā plkst.15:00 Zemītes kultūras namā.

13. martā plkst. 11:00 Vānes kultūras namā;

13. martā plkst.15:00 Matkules kultūras namā;

14. martā plkst.11:00 Cēres bilbiotēkā.

Mēs parūpēsimies par nepieciešamajiem materiāliem, produktiem un lietām, bet TEV jāparūpējas par foršu garstāvokli un draugiem, ko ņemt līdzi! :) Tiekamies! :)

Pasākumā aicināti piedalīties jaunieši 13-25 gadu vecumā! :)

Februāra izbraukuma pasākumi Kandavas novada pagastos!27.02.2018

Februārī norisinājās kārtējie jauniešu centra izbraukuma pasākumi uz Kandavas novada pagastiem. Šoreiz mēs organizējām kino vakarus un visos pagastos skatījāmies filmu, ko ieteica paši jaunieši, apgalvojot, ka šī ir filma, kura noteikti jāredz visiem bērniem un jauniešiem, kā arī cilvēkiem, kas strādā ar bērniem un jauniešiem. Filmas nosaukums ir "Brīvības rakstnieki" un filma ir par dažādu rasu un sociālo stāvokļu bērniem un jauniešiem, kā arī to, kā atrast pieeju šķietami dažādai mērķauditorijai... Ļoti iedvesmojoša filma un mums visiem ne viena vien asariņa notecēja, priecājamies, ka arī pagastu jauniešiem šī filma šķita vērtīga! Noteikti iesakām arī Tev noskatīties un iedvesmoties! Raksta turpinājumā lasi mūsu izbraukuma pasākumu statistiku...

printēt Lasīt visu ziņu

Mobils jaunatnes darbs Kandavas novadā!

21.02.2018 17:00 - 27.02.2018 - 19:00

Aicinām Kandavas novada jauniešus uz Jauniešu centra "Nagla" izbraukuma pasākumiem februārī:

21.februārī plkst.18:00 Matkules kultūras namā;

22.februārī plkst.17:30 Vānes kultūras namā;

23.februārī plkst.16:00 Cēres pamatskolā;

26.februārī plkst.17:00 Zantes kultūras namā;

27.februārī plkst.17:00 Zemītes kultūras namā.

Mēs parūpēsimies par foršu un iedvesmojošu filmu un kārumiem, bet TEV jāparūpējas par foršu garstāvokli un draugiem, ko ņemt līdzi! :) Tiekamies! :)

Pasākumā aicināti piedalīties jaunieši 13-25 gadu vecumā! :)

Ziemassvētku pasākums Vānes un Matkules jauniešiem!

18.12.2017 17:00 - 19:00 kur : Matkules kultūras nams

Kandavas jauniešu centrs «Nagla» ielūdz Vānes un Matkules jauniešus uz kopīgu Ziemassvētku pasākumu š.g.18. decembrī plkst. 17:00 Matkules kultūras namā! Būs dažādas radošās darbnīcas, spēles, aktivitātes un dāvanu loterija!

Dāvanas: Pasākuma dāvanu loterijai katram ir jāsagatavo 1 dāvaniņa 1,50 eiro vērtībā. Dāvana nav obligāti jāpērk veikalā, tā var būt pašgatavota. Dāvaniņai jābūt tādai, lai der gan meitenei, gan zēnam.

Dresscode: Ziemassvētku tematikā - rūķi, elfi, salavecīši, sniegbaltītes, sniegpārsliņas u.c. svētku tērpu idejas.

Transports: Transportu Vānes jauniešiem nokļūšanai uz pasākumu nodrošina Kandavas novada Izglītības pārvalde (bezmaksas). 

Pieteikšanās: Vietu skaits transportlīdzeklī ir ierobežots, tādēļ svarīgi laicīgi pieteikties pasākumam pie Vānes kultūras nama vadītājas.

Ja ir jautājumi par pasākumu, aicinām sazināties ar Jauniešu centra "Nagla" vadītāju Ievu - 28329487.

Matkules un Vānes jauniešu Ziemassvētku pasākums! :)18.12.2017

Pirmdien 18.decembrī mēs devāmies uz Matkuli, kur kopīgā svētku pasākumā tikās Vānes un Matkules jaunieši. Kā jau iepriekš ar citu pagastu jauniešiem, arī šoreiz spēlējām spēles, darbojāmies radošajās darbnīcās, ēdām ziemas gardumus un dalījām dāvanas! Mums gāja ļoti interesanti, pat aizmirsām nobildēties! Ar visu pagastu jauniešiem mēs tiksimies pavisam drīz - Janvārī, kad norisināsies Kandavas novada Jauniešu Forums! Nevaram sagaidīt tikšanos! :)

printēt Lasīt visu ziņu galerija (2)

Ziemassvētku pasākums Cēres un Kandavas jauniešiem!

15.12.2017 17:00 - 19:00 kur : Kandavas multifunkcionālais jaunatnes iniciatīvu centrs "Nagla"

Kandavas jauniešu centrs «Nagla» ielūdz Cēres un Kandavas jauniešus uz kopīgu Ziemassvētku pasākumu š.g.15. decembrī plkst. 17:00 Kandavas jauniešu centra telpās! Būs dažādas radošās darbnīcas, spēles, aktivitātes un dāvanu loterija!

Dāvanas: Pasākuma dāvanu loterijai katram ir jāsagatavo 1 dāvaniņas 1,50 eiro vērtībā. Dāvana nav obligāti jāpērk veikalā, tā var būt pašgatavota. Dāvaniņai jābūt tādai, lai der gan meitenei, gan zēnam.

Dresscode: Ziemassvētku tematikā - rūķi, elfi, salavecīši, sniegbaltītes, sniegpārsliņas u.c. svētku tērpu idejas.

Transports: Transportu Cēres jauniešiem nokļūšanai uz pasākumu nodrošina Kandavas novada Izglītības pārvalde (bezmaksas). 

Pieteikšanās: Vietu skaits transportlīdzeklī ir ierobežots, tādēļ svarīgi laicīgi pieteikties pasākumam pie Cēres bibliotekāres.

Ja ir jautājumi par pasākumu, aicinām sazināties ar Jauniešu centra "Nagla" vadītāju Ievu - 28329487.

<>


Jaunākās galerijas