Matkules un Vānes jauniešu Ziemassvētku pasākums! :)18.12.2017

Pirmdien 18.decembrī mēs devāmies uz Matkuli, kur kopīgā svētku pasākumā tikās Vānes un Matkules jaunieši. Kā jau iepriekš ar citu pagastu jauniešiem, arī šoreiz spēlējām spēles, darbojāmies radošajās darbnīcās, ēdām ziemas gardumus un dalījām dāvanas! Mums gāja ļoti interesanti, pat aizmirsām nobildēties! Ar visu pagastu jauniešiem mēs tiksimies pavisam drīz - Janvārī, kad norisināsies Kandavas novada Jauniešu Forums! Nevaram sagaidīt tikšanos! :)

printēt Lasīt visu ziņu galerija (2)

Cēres un Kandavas jauniešiem superīgs Svētku pasākums!15.12.2017

Piektdien 15.decembrī Kandavas jauniešu centra jaunieši uzņēma ciemos Cēres pagasta jauniešus kopīgā svētku pasākumā! Mēs iepazināmies, vilkām jancīgus tērpus, dejojām, spēlējām spēles, piedalījāmies dažādās radošās darbnīcās un visādi citādi superīgi pavadījām laiku! Pieēdāmies piparkūkas un mandarīnus un tikām pie foršām dāvanām! Mums ļoooti patika pasākums! Mēs bijām daudz, bijām draudzīgi un ceram, ka vēl tikpat forši kādreiz tiksimies! Noteikti apskati bilžu galeriju, kā mums gāja mūsu superīgajā pasākumā! :)

printēt Lasīt visu ziņu galerija (34)

Zantes un Zemītes jauniešu Ziemīšu pasākums! :)11.12.2017

11. decembrī Zemītes kultūras namā tikās Zantes un Zemītes jaunieši kopīgā Ziemassvētku jeb Ziemīšu pasākumā! Mēs iepazināmies, spēlējām spēles, gleznojām uz piparkūkām, veidojām apsveikuma kartiņas, minējām Ziemassvētku mīklas, ēdām pilnus vēderus ar gardumiem un dalījām dāvanas! Mums kopā gāja ļoti jautri un mēs labi pavadījām laiku! Tagad gaidām nākamo gadu, kas atkal varēsim forši darboties janvārī! Mums izdevās noķert superīgu svētku sajūtu un novēlam to arī jums! :) Noteikti apskati bilžu galeriju, cik superīgi mums ir gājis!

printēt Lasīt visu ziņu galerija (22)

Ziemassvētku pasākums Vānes un Matkules jauniešiem!

18.12.2017 17:00 - 19:00 kur : Matkules kultūras nams

Kandavas jauniešu centrs «Nagla» ielūdz Vānes un Matkules jauniešus uz kopīgu Ziemassvētku pasākumu š.g.18. decembrī plkst. 17:00 Matkules kultūras namā! Būs dažādas radošās darbnīcas, spēles, aktivitātes un dāvanu loterija!

Dāvanas: Pasākuma dāvanu loterijai katram ir jāsagatavo 1 dāvaniņa 1,50 eiro vērtībā. Dāvana nav obligāti jāpērk veikalā, tā var būt pašgatavota. Dāvaniņai jābūt tādai, lai der gan meitenei, gan zēnam.

Dresscode: Ziemassvētku tematikā - rūķi, elfi, salavecīši, sniegbaltītes, sniegpārsliņas u.c. svētku tērpu idejas.

Transports: Transportu Vānes jauniešiem nokļūšanai uz pasākumu nodrošina Kandavas novada Izglītības pārvalde (bezmaksas). 

Pieteikšanās: Vietu skaits transportlīdzeklī ir ierobežots, tādēļ svarīgi laicīgi pieteikties pasākumam pie Vānes kultūras nama vadītājas.

Ja ir jautājumi par pasākumu, aicinām sazināties ar Jauniešu centra "Nagla" vadītāju Ievu - 28329487.

Ziemassvētku pasākums Cēres un Kandavas jauniešiem!

15.12.2017 17:00 - 19:00 kur : Kandavas multifunkcionālais jaunatnes iniciatīvu centrs "Nagla"

Kandavas jauniešu centrs «Nagla» ielūdz Cēres un Kandavas jauniešus uz kopīgu Ziemassvētku pasākumu š.g.15. decembrī plkst. 17:00 Kandavas jauniešu centra telpās! Būs dažādas radošās darbnīcas, spēles, aktivitātes un dāvanu loterija!

Dāvanas: Pasākuma dāvanu loterijai katram ir jāsagatavo 1 dāvaniņas 1,50 eiro vērtībā. Dāvana nav obligāti jāpērk veikalā, tā var būt pašgatavota. Dāvaniņai jābūt tādai, lai der gan meitenei, gan zēnam.

Dresscode: Ziemassvētku tematikā - rūķi, elfi, salavecīši, sniegbaltītes, sniegpārsliņas u.c. svētku tērpu idejas.

Transports: Transportu Cēres jauniešiem nokļūšanai uz pasākumu nodrošina Kandavas novada Izglītības pārvalde (bezmaksas). 

Pieteikšanās: Vietu skaits transportlīdzeklī ir ierobežots, tādēļ svarīgi laicīgi pieteikties pasākumam pie Cēres bibliotekāres.

Ja ir jautājumi par pasākumu, aicinām sazināties ar Jauniešu centra "Nagla" vadītāju Ievu - 28329487.

Ziemassvētku pasākums Zantes un Zemītes jauniešiem!

11.12.2017 17:00 - 19:00

Kandavas jauniešu centrs «Nagla» ielūdz Zantes un Zemītes jauniešus uz kopīgu Ziemassvētku pasākumu š.g.11. decembrī plkst. 17:00 Zemītes kultūras namā! Būs dažādas radošās darbnīcas, spēles, aktivitātes un dāvanu loterija!

Dāvanas: Pasākuma dāvanu loterijai katram ir jāsagatavo 1 dāvaniņas 1,50 eiro vērtībā. Dāvana nav obligāti jāpērk veikalā, tā var būt pašgatavota. Dāvaniņai jābūt tādai, lai der gan meitenei, gan zēnam.

Dresscode: Ziemassvētku tematikā - rūķi, elfi, salavecīši, sniegbaltītes, sniegpārsliņas u.c. svētku tērpu idejas.

Transports: Transportu Zantes jauniešiem nokļūšanai uz pasākumu nodrošina Kandavas novada Izglītības pārvalde (bezmaksas). 

Pieteikšanās: Vietu skaits transportlīdzeklī ir ierobežots, tādēļ svarīgi laicīgi pieteikties pasākumam pie Zantes kultūras nama vadītājas.

Ja ir jautājumi par pasākumu, aicinām sazināties ar Jauniešu centra "Nagla" vadītāju Ievu - 28329487.

Mobils jaunatnes darbs Kandavas novada pagastos04.12.2017

Jau labu laiku sabiedrība un jaunatnes jomas speciālisti diskutē par pilnvērtīgu jauniešu iesaisti sabiedrības, jaunatnes un politikas procesos. Īpaši tiek domāts par tiem jauniešiem, kuriem nav iespēja nokļūt līdz pilsētu jauniešu centriem, jaunatnes atbalsta punktiem. Tādēļ Kandavas jauniešu centrs “Nagla” ir nolēmis rīkoties – organizēt mobilu jaunatnes darbu un doties pie mūsu Kandavas novada pagastu jauniešiem, sniedzot saturīgu un pilnvērtīgu atbalstu neformālās tikšanās reizēs. Raksta turpinājumā lasi, kāds ir izbraukuma pasākumu apmeklējums, kādas aktivitātes norisinās un kādi ir turpmākie plāni....

printēt Lasīt visu ziņu galerija (2)
<>


Jaunākās galerijas