Mobila jaunatnes darba aktivitātes martā, aprīlī un maijā13.03.2020

Pamatojoties uz MK 2020. gada 12. marta rīkojumu par ārkārtējās situācijas izsludināšanu līdz 2020. gada 12. maijam ar mērķi ierobežot Covid-19 izplatību, no š.g. 13. marta līdz 12. maijam Kandavas Multifunkcionālais jaunatnes iniciatīvu centrs "Nagla" apmeklētājiem slēgts, tiek atcelti visi plānotie pasākumi Kandavas novada jauniešiem gan "Naglā", gan pagastos, to skaitā mobila jaunatnes darba aktivitātes.

Jauniešus aicinām savu laiku pavadīt lietderīgi un atbildīgi!

Atgādinām: pievērs uzmanību ikdienas higiēnai un veselībai!

Tiekamies pavisam drīz un seko aktualitātēm jcnagla.lv JAUNUMU sadaļā vai Facebook un Instagram @jcnagla!

Turklāt - ja vēlies pievienoties Kandavas novada pagastu WhatsApp grupām un saņemt aktuālo informāciju par jauniešu iespējām saturīgi pavadīt savu #paliecmājās laiku, tad sazinies ar Kandavas MJIC "Nagla" vadītāju Ievu Ozoliņu (28329487).

printēt

Mobila jaunatnes darba aktivitātes februārī02.03.2020

Februāra mēnesī Kandavas novada jaunieši gan paši organizēja brīvā laika aktivitātes, gan izmantoja Kandavas novada Kultūras un sporta pārvaldes bezmaksas brīvā laika pavadīšanas iespējas.

7. februārī Zemītes jaunieši organizēja Sveču vakaru, kurā ne tikai lēja sveces, bet arī pagatavoja auksto zupu un rasolu. Gards sveču vakars sanāca!

13. februārī Zantes jaunieši organizēja radošo Valentīndienas apsveikuma kartiņu pēcpusdienu un kopā radoši darbojās.

14. februārī Cēres pagasta jaunieši organizēja Valentīndienas diskotēku, izdejojās un iztrakojās pie retro mūzikas.

Paldies Zemītes un Zantes kultūras namiem, un Cēres pamatskolai par atbalstu un palīdzību jauniešiem! Ļoti novērtējam to! :)

Papildus jauniešu organizētajām aktivitātēm Kandavas novada Kultūras un sporta pārvalde Vānes, Cēres un Valdeķu jauniešiem nodrošināja arī bezmaksas saturīgas brīvā laika aktivitātes , organizējot 9. februārī Valdeķos sporta spēļu pēcpusdienu, 21. februārī Cērē galda un sporta spēļu pēcpusdienu un 29. februārī Vānē dažādu spēļu turnīrus. Paldies par šādām saturīgām brīvā laika iespējām mūsu novada pagastu jauniešiem!

Šoreiz mūsu galerija pavisam maziņa... :)

printēt Lasīt visu ziņu galerija (8)

Mobila jaunatnes darba aktivitātes janvārī31.01.2020

Janvāra mēnesī Zantes pagasta jaunieši bija vienīgie sparīgie drosminieki, kuri noorganizēja sev pasākumu 23. janvārī, aicinot jauniešus Zantes kultūras namā pulcēties uz galda spēļu vakaru un našķoties ar gardumiem. Bija mierīgs, bet jautrs vakars, forši! Paldies Zantes kultūras nama Egijai par atbalstu! :)

Taču Kandavas novada Vānes, Cēres un Zantes jauniešiem bezmaksas brīvā laika aktivitātes nodrošināja Kandavas novada Kultūras un sporta pārvalde, organizējot 17. janvārī Vānē keramikas nodarbību, 27. janvārī Zantē galda un grīdas spēļu pēcpusdienu un 31. janvārī Cērē sportiskas aktivitātes. Paldies par šādām saturīgām brīvā laika iespējām mūsu novada pagastu jauniešiem!

Un - neaizmirsti iemest aci galerijā :)

printēt Lasīt visu ziņu galerija (9)

Mobila jaunatnes darba aktivitātes decembrī30.12.2019

Decembra mēnesī Kandavas novada pagastu jaunieši cepa piparkūkas, ņammm! Un neaizmirsti apskatīt bilžu galeriju! :)

12. decembrī Zantes jaunieši atklāja piparkūku cepšanās sezonu! Zantes kultūras namā pulcējās krietns pulks jauniešu, lai kopā kultūras namu piepildītu ar piparkūku smaržu, mmm... Jauniešiem sanāca kraukšķīgas un gardas piparkūkas! :)

13. decembrī Zemītes  jaunieši organizēja galda spēļu vakaru, lai atpūstos un pavadītu laiku kopā! Jaunieši cepa piparkūkas, spēlēja galda spēles, rādīja kendamas trikus un visādi citādi kopā darbojās, malači!

16. decembrī Vānes pagasta jaunieši cepa un rotāja piparkūkas.

Paldies Zantes un Zemītes kultūras namiem, un Vānes pamatskolai par atbalstu un palīdzību jauniešiem! Ļoti novērtējam to! :)

Matkules jaunieši decembrī plānoja kino vakaru, taču nespēja vienoties ar kultūras nama vadītāju par brīvu datumu. Savukārt Cēres jaunieši nolēma, ka decembris ir noslogots mēnesis un prioritāte ir semestra noslēguma parbaudījumi.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (20)

Mobila jaunatnes darba aktivitātes novembrī29.11.2019

Novembra mēnesī Zemītes, Cēres un Zantes jaunieši sev noorganizēja aktivitātes saturīgai un jautrai brīvā laika pavadīšanai. Un vēl Kandavas novada visu pagastu jaunieši piedalījās četros izbraukuma pasākumos kopā ar MJIC "Nagla". 

Vairāk par pagastu jauniešu aktivitātēm lasi raksta turpinājumā! :) 

Un neaizmirsti apskatīt jauniešu bildēto galeriju...

printēt Lasīt visu ziņu galerija (16)

Jauniešu līdzdalības aktivitātes Kandavas novadā15.11.2019

Oktobra un novembra mēnesī Kandavas novada jaunieši aktīvi līdzdarbojās gan Kandavas novada domes organizētās iedzīvotāju sapulcēs, uzdodot jautājumus un izsakot ierosinājumus, gan piedalījās protesta akcijā pret novadu reformu. 

Kā jauniešiem gāja šajās līdzdalības aktivitātēs? 

Lasi raksta turpinājumu! :)

printēt Lasīt visu ziņu galerija (5)

Mobila jaunatnes darba aktivitātes oktobrī31.10.2019

Oktobra nogalē, neskatoties uz Kandavas novadu pagastu jauniešu dalību Labo darbu nedēļas, Eurodesk un projekta "Sāc ar Sevi!" aktivitātēs, pāris pagastu jaunieši noorganizēja vēl papildus aktivitātes: 24. oktobrī Zemītes jaunieši organizēja kino vakaru ar plātsmaizes cepšanu; 30. oktobrī Vānes pagasta jaunieši organizēja Helovīnu kino vakaru ar naškiem, spocīgu grimmu un uzdevumiem; 31. oktobrī Cēres jaunieši organizēja Halovīna aktivitātes, kurās jaunieši gan spēlēja mini teātrīšus, gan meklēja paslēptos saldumus, parādīja savas makeup un tērpu prasmes. Apskati bilžu galeriju!

Paldies Zemītes kultūras namam, Vānes un Cēres pamatskolām par atbalstu un palīdzību jauniešiem! Ļoti novērtējam to! :)

Matkules jaunieši oktobrī plānoja kino vakaru, taču nespēja noorganizēties. Savukārt Zantes jaunieši nolēma, ka oktobris ir noslogots mēnesis, atpūtīsies un organizēs aktivitāti novembra mēnesī. Veiksmi jauniešiem! :)

printēt Lasīt visu ziņu galerija (14)
<>


Jaunākās galerijas