Mobils jaunatnes darbs

Jauniešu līdzdalības aktivitātes Kandavas novadā

15.11.2019

kandava.jpgOktobra un novembra mēnesī Kandavas novada jaunieši aktīvi līdzdarbojās gan Kandavas novada domes organizētās iedzīvotāju sapulcēs, uzdodot jautājumus un izsakot ierosinājumus, gan piedalījās protesta akcijā pret novadu reformu. 

Kā jauniešiem gāja šajās līdzdalības aktivitātēs? 

Lasi raksta turpinājumu! :)

Lasīt visu ziņu galerija (5)

Mobila jaunatnes darba aktivitātes oktobrī

31.10.2019

074b3278_ab54_4053_9520_fb27a7b8c272.jpgOktobra nogalē, neskatoties uz Kandavas novadu pagastu jauniešu dalību Labo darbu nedēļas, Eurodesk un projekta "Sāc ar Sevi!" aktivitātēs, pāris pagastu jaunieši noorganizēja vēl papildus aktivitātes: 24. oktobrī Zemītes jaunieši organizēja kino vakaru ar plātsmaizes cepšanu; 30. oktobrī Vānes pagasta jaunieši organizēja Helovīnu kino vakaru ar naškiem, spocīgu grimmu un uzdevumiem; 31. oktobrī Cēres jaunieši organizēja Halovīna aktivitātes, kurās jaunieši gan spēlēja mini teātrīšus, gan meklēja paslēptos saldumus, parādīja savas makeup un tērpu prasmes. Apskati bilžu galeriju!

Paldies Zemītes kultūras namam, Vānes un Cēres pamatskolām par atbalstu un palīdzību jauniešiem! Ļoti novērtējam to! :)

Matkules jaunieši oktobrī plānoja kino vakaru, taču nespēja noorganizēties. Savukārt Zantes jaunieši nolēma, ka oktobris ir noslogots mēnesis, atpūtīsies un organizēs aktivitāti novembra mēnesī. Veiksmi jauniešiem! :)

Lasīt visu ziņu galerija (14)

Jauniešu projekta “Sāc ar sevi!” izbraukuma pasākumi Kandavas novadā

25.10.2019

nagla_6.jpgSeptembrī Kandavas novada iedzīvotāji, galvenokārt jaunieši, tika aicināti piedalīties Eiropas Solidaritātes korpusa programmas Solidaritātes projekta "Sāc ar sevi!" aktivitātēs, kurā mērķis ir veicināt jauniešu līdzdalību un pilsonisko atbildību, attīstot dabai draudzīga dzīvesveida kustību Kandavas novadā, izmantojot bezatkritumu pieeju (zero waste) kā instrumentu. Septembra mēnesī norisinājās pētījums, kurā jaunieši fiksēja un pētīja savu ekoloģisko pēdu jeb aiz sevis atstātos ikdienas atkritumus. Taču oktobra mēnesī projekta komanda organizēja 6 izbraukuma pasākumus Kandavas novadā, informējot bērnus un jauniešus par zero waste jeb bezatkritumu pieeju, ikdienas alternatīvām atkritumu samazināšanai un īstenoja meistarklasi bišu vaska lupatiņas izgatavošanā, pagatavojot personalizētus zero waste aksesuāru. Vairāk un plašāk raksta turpinājumā... Kā arī apskati bilžu galeriju! :)

Lasīt visu ziņu galerija (17)

Eurodesk pasākums "Eiropas našķis" Time to Move kampaņas ietvaros Kandavas novada pagastos

25.10.2019

img_3487.jpgSkolēnu brīvlaikā oktobrī Kandavas novadā piecos pagastos norisinājās Eurodesk pasākums "Eiropas našķis" Time to Move kampaņas ietvaros ar mērķis veicināt Kandavas novada jauniešu izpratni par Eiropas vērtībām, Eiropas nacionalitātēm un mobilitātes iespējām Eiropā. Pasākums pulcēja ap 50 Kandavas novada jauniešiem no Cēres, Zemītes, Zantes, Matkules un Vānes pagastiem. Pasākuma laikā norisinājās ne tikai ēdienu gatavošanas nodarbība, bet arī spēles un uzdevumi par jauniešu mobilitāti Eiropā. Vairāk par jauniešu aktivitātēm pagastos šī pasākuma ietvaros lasi raksta turpinājumā... Un noteikti apskati bilžu galeriju, tā ir tik krāsaina! :)

Lasīt visu ziņu galerija (70)

Eurodesk pasākums Time to Move kampaņas ietvaros Kandavas novada pagastos "Eiropas našķis"

23.10.2019 11:00 - 25.10.2019 - 14:00

afisa_okt.jpgSkolēnu rudens brīvlaikā Kandavas novada pagastos norisināsies Eurodesk pasākums Time to Move kampaņas ietvaros "Eiropas našķis"! ar mērķi veicināt Kandavas novada jauniešu izpratni par Eiropas vērtībām, Eiropas nacionalitātēm un mobilitātes iespējām Eiropā. Pasākuma laikā paredzēta ne tikai ēdienu gatavošanas nodarbība, bet arī spēles un uzdevumi par jauniešu mobilitāti Eiropā. Pasākumu organizē Eurodesk reģionālie koordinatori - Kandavas Multifunkcionālais jaunatnes iniciatīvu centrs "Nagla", pasākums paredzēts jauniešiem no 13-25 gadiem. Dalība pasākumā ir bezmaksas, pasākumu grafikam iespējams sekot līdzi mājas lapā jcnagla.lv. 

23. oktobrī plkst.11:00 Vānes pamatskolā (Zviedru nacionālie ēdienu meistarklase)

23. oktobrī plkst. 14:30 Matkules kultūras namā (Grieķu nacionālie ēdienu meistarklase)

24. oktobrī plkst. 11:00 Zantes kultūras namā (Itāļu nacionālie ēdienu meistarklase)

24. oktobrī plkst. 15:00 Zemītes kultūras namā (Rumāņu nacionālie ēdienu meistarklase)

25. oktobrī plkst. 11:00 Cēres pamatskolā (Spāņu nacionālie ēdienu meistarklase)

Lasīt visu ziņu

Kandavas novada jauniešu darbiņi labo darbu nedēļā

18.10.2019

img_2894.jpgKandavas novada pagastu un pilsētas jaunieši izrādīja iniciatīvu un līdzdarbojās visas Latvijas akcijā "Labo darbu nedēļa 2019" no 7. līdz 13. oktobrim, kopā paveicot 6 labos darbus un  iesaistot vismaz 55 bērnus un jauniešus. Ar akcijā "Labo darbu nedēļa 2019" paveiktajiem darbiem vari iepazīties ŠEIT, taču ar Kandavas novada pagastu un pilsētas jauniešu labajiem darbiem vari iepazīties raksta turpinājumā! Un noteikti apskati arī mūsu labo rūķu un labo darbu galeriju! :)

Lasīt visu ziņu galerija (47)

Tikšanās ar Kandavas novada pagastu jauniešiem par 2019./2020. mācību gada plāniem

14.10.2019

img_2784.jpgSeptembra nogalē un oktobra sākumā jauniešu centra vadītāja ciemojās pie pagastu jauniešiem, lai pārrunātu aktualitātes un iespējas jaunatnes jomā, ieskicējām kopā ar jauniešiem mobila jaunatnes darba plānu 2019./2020. mācību gadā un sagatavojām ieteikumus Kandavas novada domes iedzīvotāju sapulcēm. 

26. septembrī Zantes kultūras namā jc Nagla vadītāja tikās ar Kristīni un Martu un  27. septembrī Matkules kultūras namā tikās ar jauniešiem Robertu un Santu Samantu, kuri apņēmās turpināt iesākot darbu un organizēt jauniešiem aktivitātes savā pagastā. 30. septembrī vadītāja Cēres pamatskolā tikās ar kuplu 7. un 8. klašu darboties gribošiem jauniešiem un 1. oktobrī vadītāja tikās ar Vānes pamatskolas jaunietēm Sonoru un Esteri, kuras centīsies pārņemt iesākto un mācīsies organizēt jauniešiem aktivitātes savā pagastā. 3. oktobrī vadītāja tikās ar Zemītes pamatskolas 6.-9. klašu skolēniem, taču šobrīd trūkst jauniešu pašiniciatīvas mobila jaunatnes darba īstenošanai.

Lai visiem jauniešiem radošs un veiksmīgs jaunais mācību gads, organizējot aktivitātes Kandavas novada pagastu jauniešiem! Lai visas idejas izdodas piepildīt! :)

Lasīt visu ziņu galerija (5)
facebokinstagramtwitter
<>


Jaunākās galerijas