EURODESK mini pikniks ar EIROPU

29.04.2019 12:00 - 13.05.2019 - 19:00

Aprīļa nogalē un maija sākumā Kandavas novadā piecos pagastos norisināsies "EURODESK mini pikniks ar EIROPU". Pasākumu organizē Eurodesk reģionālie koordinatori - Kandavas MJIC "Nagla", pasākums paredzēts jauniešiem no 13-25 gadiem. Dalība pasākumā ir bezmaksas, pasākumu grafikam iespējams sekot līdzi mājas lapā jcnagla.lv. Pasākuma mērķis ir veicināt Kandavas novada jauniešu izpratni par mobilitātes iespējām Eiropā, iedrošinot viņus līdzdarboties un kļūt pilsoniski aktīviem, un mudināt izmantot Erasmus+ un Eiropas Solidaritātes korpusa programmu iespējas.

* Pasākuma laikā dalībnieki var tik filmēti un fotografēti, iegūtie video vai foto materiāli var tikt izmantoti pasākuma publikāciju sagatavošanai

Vairāk par konkrētiem pasākuma norises datumiem, laikiem, vietām lasi raksta turpinājumā...

printēt Lasīt visu ziņu

Kas jauns mobilā jaunatnes darbā martā? Sportiskas un radošas aktivitātes...01.04.2019

Arī marta mēnesī mūsu Kandavas novada pagastu jaunieši ir organizējuši gan sportiskas, gan radošas aktivitātes. Kur? VISOS pagastos! Kādas? VISVISĀDAS! Konkrētāk lasi raksta turpinājumā, kā arī neaizmirsti apskatīt bilžu galeriju! :)

printēt Lasīt visu ziņu galerija (18)

Kandavas MJIC “Nagla” vēstnešu supervīzija13.03.2019

Š.g. 13. martā jauniešu centra telpās norisinājās Kandavas MJIC “Nagla” vēstnešu supervīzija. Šīs tikšanās laikā jaunieši pastāstīja, kā viņiem sokas ar pasākumu un aktivitāšu organizēšanu savā pagastā, kas izdodas un kas būtu jāpapildina. Mobila jaunatnes darba ietvaros aktīvi darbojas jaunieši Vānes, Zantes un Cēres pagastos - jaunieši paši sev plāno un organizē aktivitātes, taču jauniešu centrs sarūpē un nodrošina nepieciešamos resursu aktivitāšu nodrošināšanai. Joprojām pasīvs un neaktīvs mobils jaunatnes darbs ir Matkules un Zemītes pagastos, kuros jaunieši neizrāda iniciatīvu aktivitāšu plānošanā un organizēšanā. Aicinām atsaukties Matkules un Zemītes jauniešus, kuri vēlas mesties neticami foršā jauniešu pasaulē, kurā ir iespēja īstenot savas idejas un iniciatīvas! :) Gribētājus aicinām pieteikties pie jauniešu centra vadītājas Ievas :)

Supervīzijas programma un papildus informācija par projektu pieejama šeit...

Kandavas MJIC “Nagla” vēstneši – labā roka mobilā jaunatnes darbā ir Kandavas novada domes un Kandavas MJIC "Nagla" kopīgs projekts. Projekts īstenots Izglītības un zinātnes ministrijas Jaunatnes politikas valsts programmas 2018. gadam valsts budžeta finansējuma ietvaros.

printēt

Kas jauns mobilā darbā februārī? Valentīndienas ballītes, pasākumi un radošās darbnīcas...01.03.2019

Februārī mūsu Kandavas novada pagastos norisinājās dažādas aktivitātes Velentīndienas tematikā - gan disenītes, gan tematiskie pasākumi, gan radošās nodarbības. Kādas? Lasi raksta turpinājumā un apskati galeriju, kā mūsu pagastu jauniešiem ir gājis, daudz krāsains bildītes! :)

printēt Lasīt visu ziņu galerija (21)

Pie mums ciemos jaunieši un jaunatnes jomas darbinieki no Salas novada!12.02.2019

12. februārī pie mums viesojās jaunieši un jaunatnes jomas darbinieki no Salas novada, lai iepazītos ar jaunatnes darbu Kandavā un Kandavas novadā. Dalījāmies pieredzē par īstenotajiem Valsts Jaunatnes programmas projektiem, par dalību Erasmus+ projektos, par Eurodesk reģionālo koordinatoru pienākumu pildīšanu, par Mobila jaunatnes darba ieviešanu Kandavas novadā, par sadarbību ar biedrību "Kandavas novada Jauniešiem" un par jauniešu iniciatīvu īstenošanu Kandavas novadā. Priecājamies, ka kolēģi pamanījuši mūsu labos darbus un izaugsmi jaunatnes darbā! Uzklausījām arī Salas novada jauniešu pieredzi un idejas jaunatnes jomā un darbā. Novēlam Salas novada jauniešiem īstenot savas idejas un  jaunatnes darbiniekiem veiksmi, izturību un enerģiju! :)

printēt

Kas jauns mobilā darbā janvārī? Krāsainas nozīmītes, kino vakari un skaisti tkrekli vēstnešiem...04.02.2019

Janvārī mūsu pagastu vēstneši turpināja savu iesākto darbu ar jaunu sparu un jaunām idejām! Janvāra sākumā vēstneši tikās ar mūsu jauniešu centra vadītāju, lai pārrunātu aktualitātes jaunatnes jomā un turpmāko darbību. Savukārt janvāra otrajā pusē norisinājās vairāki pasākumi Zantes, Vānes un Cēres pagastos. Cēres pagastā 21. janvārī norisinājās nozīmīšu izgatavošanas nodarbība un 31. janvārī norisinājās kino vakars. Vānes pagastā 24. janvārī norisinājās atjautības pēcpusdiena, kurā jaunieši pētīja dažādu jomu informatīvos materiālus un pildīja uzdevumus par iespējām jaunatnes jomā. Savukārt 31.janvārī Vānē norisinājās nozīmīšu izgatavošanas nodarbība. 28. janvārī Zantes pagastā norisinājās kino vakars, bet tā kā jaunieši ne līdz galam bija nodevuši informāciju, tad apmeklējums bija diezgan mazs. Bet visi pasākumi norisinājās un pagastu jauniešiem liels prieks par kopā būšanu! :) 

p.s. Uzrunājām arī Zemītes un Matkules jauniešus kopīgai tikšanās reizei ziemas brīvlaikā - janvāra sākumā, taču jaunieši neatsaucās, žēl! :(

Apskati galeriju, kā mūsu pagastu jauniešiem ir gājis! :)

Paldies Zantes kultūras namam, Vānes un Cēres pamatskolām par atbalstu un palīdzību jauniešiem! Ļoti novērtējam to! Un ceram, ka arī Zemītes un Matkules pagastu jaunieši kļūs aktīvāki un īstenos savas iniciatīvas foršos jauniešu pasākumos! :)

printēt Lasīt visu ziņu galerija (36)

Pie mums ciemos jaunatnes jomas kolēģi no Brocēnu novada!21.01.2019

Šodien pie mums jauniešu centrā viesojās jaunatnes jomas kolēģi un jaunieši no Brocēnu novada pašvaldības, lai smeltos pieredzi un idejas jaunatnes jomā, jo īpaši īstenojot mobilu jaunatnes darbu. Arī Brocēnu novada pašvaldība cenšas īstenot un koordinēt darbu ar jauniešiem Brocēnu novada pagastos, lai sniegtu iespējas ne tikai Brocēnu pilsētas jauniešiem, bet arī iesaistītu aktivitātēs pagastu un lauku teritorijas bērnus un jauniešus. Vairāk par Brocenu pieredzes braucienu var lasīt šeit! Priecājamies, ka kolēģi pamanījuši mūsu labos darbus un izaugsmi jaunatnes darbā! :) Lai izdodas Brocēnu kolēģiem īstenot mobilu jaunatnes darbu!

printēt
<>


Jaunākās galerijas