Jaunumi

GLYE Youth exchange 13. - 20.09.2021.

22.09.2021

whatsapp_image_2021_09_16_at_11_54_04.jpgViens liels piedzīvojums nu jau ir aiz muguras. Šī gada septembrī multifunkcionālā jaunatnes iniciatīvu centra “Nagla” pārstāvji piedalījās Erasmus + jauniešu apmaiņas projektā Somijā. Šajā projektā piedalījās trīs dalībvalstis – Latvija, Somija, Vācija. Tā bija lieliska iespēja nedēļu pavadīt kopā dažādu valstu jauniešiem – iepazīt kultūras atšķirības, sastrādāties grupās, piedalīties diskusijās un dažādās brīvā laika un radošajās aktivitātēs.

Šī projekta vadmotīvs bija līderisms, kur nodarbību laikā centāmies rast atbildes uz jautājumiem – “Kas ir grupa?”, “Kāds ir perfekts grupas līderis?”, “Kādi ir komunikācijas pamatprincipi?” u.c. Jaunieši ne tikai piedalījās mācību darbnīcās, bet pielietoja zināšanas arī praksē – sadarbojoties grupā un vadot aktivitātes citiem jauniešiem.

Vēl bez apmācībām, piedalījāmies dažādās nodarbībās - izbraucienā ar laivām un riteņiem, jogas, klinšu kāpšanas un loka šaušanas nodarbībās, brīvajā laikā bija iespēja apmeklēt sporta zāli, spēlēt basketbolu vai florbolu. Visas šīs plašās iespējas nodrošināja kempings, kurā atrodas arī jauniešu centrs “Metsäkartano youth centre”.

Jauniešu atsauksmes par projektu:

“Man ļoti patika Erasmus+, jo es varēju papildināt savas angļu valodas zināšanas, sastrādāties grupu darbā ar dažādiem jauniešiem,  iepazīt citu valstu kultūru, iegūt jaunus draugus. Šo pieredzi es noteikti atcerēšos visu savu mūžu.”

“Man patika apmaiņas brauciens, jo guvu neatkārtojamu pieredzi. Visvairāk man patika aktīvās aktivitātes, piemēram, klinšu kāpšana, florbols, joga utt. Mazāk grupu darbi, jo tie bija pārāk gari.”

“Erasmus + projektā kopā ar MJIC “Nagla” biju jau otro reizi. Tā ir lieliska iespēja attīstīt angļu valodu, iepazīt citu kultūru, valsti un iegūt jaunus draugus! Tā ir lieliska iespēja un ieteiktu to izmantot ik vienam! :)”

Mobilais darbs augustā

31.08.2021

d15cd126_c5f5_483f_81ec_2b512e1898b2.jpgArī augusta ietvaros tika īstenots mobils jaunatnes darbs pagastos. Kā ierasts, ciemojāmies Zemītē, Cērē, Matkulē un Zantē, lai tiktos ar jauniešiem. Vānes pagasta jaunieši joprojām neatsaucas uz aicinājumiem, kamēr pārējie pagasti izmanto iespējas pilnvērtīgi.

Lasīt visu ziņu galerija (13)

MJIC "Nagla" mēneša plāns - septembris 2021.

01.09.2021

Kandavas Multifunkcionālā jaunatnes iniciatīvu centra „Nagla” 2021. gada septembra plāns: 

index.jpg

Sagatavoja: Laura Kristīne Anšance un Līva Truhņēviča, Kandavas Multifunkcionālā jaunatnes iniciatīvu centra "Nagla" jaunatnes darbinieces.

Apstiprināja: Ilze Gotfrīda, Kandavas Multifunkcionālā jaunatnes iniciatīvu centra "Nagla" vadītāja.

Augusta aktivitātes

31.08.2021

whatsapp_image_2021_09_02_at_14_02_02.jpgVasara paskrējusi vēja spārniem, un tās pēdējais mēnesis jauniešu centrā bijis piedzīvojumiem bagāts. Daudz jaunu iespaidu un atziņu, jaunu sadarbību, kā arī jaunu izaicinājumu.

Lasīt visu ziņu

MJIC "Nagla" mēneša plāns - augusts 2021

30.07.2021

Kandavas Multifunkcionālā jaunatnes iniciatīvu centra „Nagla” 2021. gada augusta plāns: 

colorful_quote_calendar_6.jpg

Sagatavoja: Laura Kristīne Anšance, Kandavas Multifunkcionālā jaunatnes iniciatīvu centra "Nagla" jaunatnes darbiniece.

Apstiprināja: Ilze Gotfrīda, Kandavas Multifunkcionālā jaunatnes iniciatīvu centra "Nagla" vadītāja.

Mobilais jauniešu centra "Nagla" darbs jūlijā

30.07.2021

img_20210705_wa0015.jpgJūlijā esam pilnvērtīgi pastrādājuši kopā ar pagastu jauniešiem, organizējot aktīvās atpūtas pasākumus brīvā dabā.

Jau mēneša sākumā tika īstenots mobilais jaunatnes darbs Cērē, kur jaunieši bija noorganizējuši pārgājienu uz Kaļķleju svētavotu. Laiks bija pārgājienam atbilstošs – nebija pārlieku karsti, bet joprojām bija silti, lai varētu doties 15km piedzīvojumā. Mērojot garo ceļu, laiks tika pavadīts sarunās, iepazīstot tuvējo apkārtni un priecājoties par Latvijas dabas skaistumu.

Lasīt visu ziņu galerija (18)

Jūlija aktivitātes

30.07.2021

e3efb3b3_62f3_46d4_9ad7_77d5753e51b9.jpgArī jūlijs izvērties piedzīvojumiem bagāts un emocijām piesātināts mēnesis. Lai arī lielākā daļa laika tika veltīta gatavojoties popielai, tika arī īstenotas vairākas aizraujošas aktivitātes.

Jau mēneša sākumā tika īstenots mobilais jaunatnes darbs Cērē, kur jaunieši bija noorganizējuši pārgājienu uz Kaļķleju svētavotu. Pāris dienas vēlāk tika organizēts 14km pārgājiens uz Valdeķiem, ciemojoties lauku sētā un pie zirgiem.

Lasīt visu ziņu galerija (18)
facebokinstagramtwitter
<>


Jaunākās galerijas