Ielūdzam Kandavas novada jauniešus uz Jauniešu centra “Nagla” izbraukuma pasākumiem oktobrī!

13.10.2017 16:00 - 30.10.2017 - 19:00

Izbraukuma pasākumi visu mēnesi norisināsies dažādos Kandavas novada pagastos: 

 13.10. plkst. 16:00 Cēres bibliotēkā;

19.10. plkst. 16:00 Vānes kultūras namā;

25.10. plkst. 14:00 Zemītes kultūras namā;

27.10. plkst. 14:00 Matkules kultūras namā;

30.10. plkst. 17:00 Zantes kultūras namā.

Par jaunatnes izbraukuma pasākumiem lasi ziņu tālāk...

printēt Lasīt visu ziņu

Izstādes "Mūs vieno māksla!" atklāšana

26.10.2017 16:00 - 26.11.2017 - 17:30 kur : Kandavas multifunkcionālais jaunatnes iniciatīvu centrs "Nagla"

Izstādes "Mūs vieno māksla!" atklāšana Kandavā jauniešu centrā "Nagla" zālē, 26 oktobrī, plkst. 16:00, projekta "Stereotipu mazināšanas un savstarpējas izpratnes veidošana caur vizuālās mākslas kultūras izpausmēm", kuru realizē biedrība "Kandavas novada Jauniešiem" ietvaros. Izstādē tiks atklāta romu un latviešu bērnu un jauniešu mākslas darbi - slavenu latviešu gleznotāju, kā piemēram, Maijas Tabakas, Daigas Krūzes, Vilhelma Purvīša, Džemmas Skulmes un romu mākslinieka Kārļa Rudēviča gleznu reprodukcijas dažādās mākslas tehnikās. 

Projekts tiek īstenots sadarbībā ar biedrību “Latvijas Pilsoniskā Alianse” un Kultūras ministriju projekta „Par atsevišķu valsts pārvaldes uzdevumu veikšanu pilsoniskās sabiedrības attīstības un starpkultūru dialoga jomā” ietvaros. Projekta finansējuma avots ir Latvijas Republikas valsts budžets.

Mobils jaunatnes darbs Cērē! :)16.10.2017

 Jau ilgu laiku no jauniešiem un jaunatnes jomas darbiniekiem Kandavas novadā ir izskanējusi vēlme pēc mobila jaunatnes darba. Tad nu piektdien norisinājās mūsu pirmais mūsu izbraukuma pasākums uz Cēres pagastu. Sākumā mums bija karjeras nodarbība ar praktiskiem uzdevumiem, pēc tam atpūtāmies, spēlējot enerdžaizerus, un ķērāmies klāt nenopietni nopietnam darbam par pilsonības jautājumiem valsts 100gades kontekstā. Kad godīgi atbildējām uz dažādiem kutelīgiem pilsonības jautājumiem, tad nu ķērāmies klāt pie sviestmaižu gatavošanas. Kopumā mums pasākums ļoti patika, jo sirsnīgie Cēres pagasta jaunieši mūs pozitīvi uzlādēja! :)

Vienojāmies par nākamo tikšanos Cērē - 24.novembrī plkst.15:30 bibliotēkas telpās! Šoreiz cepsim mini-keksiņus un skatīsimies iedvesmojošas jauniešu filmiņas! Pievienojies un tiekamies! :)

p.s. Neiazmirsti apskatīt mūsu jautro sviestmaižu galeriju! ;)

printēt Lasīt visu ziņu galerija (24)

Gardās maizītes, ņamm! :)11.10.2017

Kandavas jauniešu centrs "Nagla" ir ļoti iemīļota brīvā laika pavadīšanas iespēja skolēniem pēc skolas... Raitā solī pēc skolas mācību stundām tiek ieņemtas jauniešu centra telpas ar superīgām brīvā laika pavadīšanas iespējām. :) Forši, ka varam visi kopā satikties! Tikai citreiz gadās, ka ļoti kurkst vēders, tāpēc kopīgiem spēkiem veidojam gardas tējas pauzes! Šoreiz mēs pagatavojām gardas kanēļmaizes! Mmmmm... Kas var būt labāks par šo! :)

printēt Lasīt visu ziņu galerija (3)

Aicinājums piedalīties Junior Achievement konferencē # Uzdrīksties uzvarēt10.10.2017

Aicinām pašvaldību un izglītības pārvaldes vadītājus un speciālistus atbalstīt un motivēt savas pašvaldības izglītības iestādes doties uz JA Latvija rīkoto Iedvesmas konferenci #Uzdrīksties uzvarēt! 26.oktobrī Ķīpsalas izstāžu hallē, Rīgā, kura vienkopus pulcēs gan skolēnus, skolotājus, izglītības iestāžu vadītājus, pašvaldību pārstāvjus, jaunos uzņēmējus, gan dažādu nozaru ekspertus, kuri dalīsies pieredzē un ieteikumos par pirmajiem soļiem uzņēmējdarbībā, tai skaitā komunikāciju un iespējām tikt pamanītiem.

Informācija par konferenci raksta turpinājumā...

printēt Lasīt visu ziņu

Piedalies - "Reģionālais apmācības kurss par romu jauniešu līdzdalību un antičigānisma izkaušanu"!10.10.2017

Eiropas Padomes Jauniešu departaments aicina Latvijas romus un speciālistus, kas darbojas romu jauniešu integrācijas jomā piedalīties apmācībās "Reģionālais apmācības kurss par romu jauniešu līdzdalību un antičigānisma izkaušanu", kas notiks Viļņā (Lietuvā) 2017.gada no 6.novembra līdz 9. novembrim.

Apmācības kurss ir domāts romiem no Baltijas valstīm (Latvijas, Lietuvas un Igaunijas), kā arī tiem aktīviem ne-romiem, kas darbojas romu jauniešu integrācijas jomā.

Plašāka informācija raksta turpinājumā...

printēt Lasīt visu ziņu

Spicā nakts Jaunjelgavā!09.10.2017

Piektdien mūsu Award vienības bronzas jaunieši viesojās Jaunjelgavā, kur piedalījās Award vienību sadraudzības un Award jauniešu iepazīšanas pasākumā. Pasākumā piedalījās vairākas komandas no pašas Jaunjelgavas, kā arī viesi no Valkas, Lielvārdes un, protams, mēs - no Kandavas. Sākumā mēs visi prezentējām savas komandas, taču pēc tam devāmies orientēšanās sacensībās pa Jaunjelgavu. Mums bija sagatavoti 8 dažādi punkti ar dažādiem atraktīviem uzdevumiem! Mums ļoti patika šis pasākums, noteikti uzrīkosim ko līdzīgu arī vietējiem jauniešiem! :) Pēc orientēšanās, protams, - apbalvošana, našķi, siltas vakariņas un disenīte! Bija tik jautri, ka nepaspējam pat nobildēt foršās aktivitātes, tādēļ šoreiz bilžu pavisam maz! :)

printēt Lasīt visu ziņu galerija (12)
<>


Jaunākās galerijas