Jaunumi

Darbs jauniešu centrā “Nagla” notiek digitāli

06.01.2021

jaunatnes_dzive_nagla.jpgDecembrī valstī pieņemtais lēmums par Ārkārtējās situācijas pagarinājumu, nozīmēja, ka decembra plānotās aktivitātes jāatceļ. Taču tas nenozīmē, ka darbs apstājās! Neformālās izglītības process drīkst notikt tikai attālināti, un darbs ar jauniešiem notiek digitāli.

Jau pirmajās dienās jaunieši pauda savu sašutumu, parādoties pie centra logiem un mēģinot uzturēt kontaktu. Jaunieši ir pieraduši šeit iegriezties, uzsākt sarunas, spēlēt galda spēles un pildīt mājasdarbus viņiem ērtā vidē. Visvairāk viņiem nepieciešama individuāla pieeja un sarunas par ikdienišķām lietām. Tieši tāpēc, jaunieši paši izdomājuši, ka jāuztaisa vēl viens Whatsapp čats, kurā var runāt par mazāk nozīmīgākām, ikdienišķākām lietām. Centra jaunatnes darbiniece, ātri noreaģējot, tam pievienojās, lai uzklausītu jauniešus un parunātos ar viņiem. Tāpat darbiniece jauniešiem velta savu laiku ārpus darbalaika, spēlējot ar tiem spēles tiešsaistē, tādējādi mazinot viņu vientulību. Vēlāk tā darboties sāka arī centra vadītāja Ilze.

Lasīt visu ziņu

Aicinām pieteikt pretendentus konkursam "Kandavas novada Gada jaunietis 2020"

04.01.2021

afisa_gada_jaunietim.jpgAicinām pieteikt pretendentus konkursam "Kandavas novada Gada jaunietis 2020".

Konkursa mērķis ir apzināt Kandavas novada aktīvos jauniešus, veicinot viņu aktīvu līdzdalību sabiedriskajā dzīvē, popularizējot individuālu talantu pilnveidošanu. Konkurss norisinās jau 9. gadu, un konkursu organizē Kandavas Multifunkcionālais jaunatnes iniciatīvu centrs ''Nagla'' sadarbībā ar Kandavas novada Izglītības pārvaldi.

Pretendentu „Gada jaunietis 2020” pieteikšana no 2021 .gada 4.janvāra līdz 2021. gada 29. janvāra plkst. 12.00. Jauniešu tikšanās ar žūriju 2021. gada 10. februārī no plkst. 14.00 ZOOM platformā. 

Konkursa noslēguma apbalvošanas pasākums notiks Kandavas kultūras nama mazajā zālē, Lielā ielā 28, 2021. gada 12. februārī  plkst. 18:00.  Pasākums tiks straumēts tiešsaitē.

Konkursa nolikums pieejams ŠEIT!

Pieteikuma veidlapa.

Neskaidrību un jautājumu gadījumā aicinām sazināties ar MJIC "Nagla" darbiniekiem. 

MJIC "Nagla" mēneša plāns - janvāris 2021.

30.12.2020

Kandavas Multifunkcionālā jaunatnes iniciatīvu centra „Nagla” 2021. gada janvāra plāns: 

colorful_quote_calendar_1.jpg

Sagatavoja: Laura Kristīne Anšance, Kandavas multifunkcionālā jaunatnes iniciatīvu centra "Nagla" jaunatnes darbiniece.

Apstiprināja: Ilze Gotfrīda, Kandavas multifunkcionālā jaunatnes iniciatīvu centra "Nagla" vadītāja.

Decembra notikumi

30.12.2020

f7d2de83_9e72_4d84_a42d_dc4412cb4acc.jpgPar spīti tam, ka 1. decembrī pieņemts lēmums par Ārkārtējās situācijas pagarinājumu, un daudzas decembra plānotās aktivitātes nācās atcelt, decembris bijis aizraujošs, darbīgs un panākumiem bagāts mēnesis! Mūsu darbinieki gluži kā Ziemassvētku rūķi darbojās un rosījās, apmainījās ar idejām un veica dažādus uzlabojumus centrā, pārkārtojot telpas un labojot inventāru.  Visa mēneša ietvaros darbs ar jauniešiem notika digitāli, un tā tas arī plānots līdz februārim.

Lasīt visu ziņu galerija (10)

Pasniegti apbalvojumi konkursā "Labākais darbā ar jaunatni 2020"

29.12.2020

6cc9d2c0_54c4_4dc8_be0f_cbc9016957c5.jpgVakar, 2020. gada 28. decembrī no plkst. 15.00, tiešraidē ikviens varēja vērot apbalvošanas ceremoniju “Labākais darbā ar jaunatni 2020”. Ceremonijā tika suminātas labākās jaunatnes organizācijas, biedrības un nodibinājumi, kas veic darbu ar jaunatni, jauniešu centri, darbā ar jaunatni iesaistītās personas, kā arī labākās pašvaldības, kuras  veic darbu ar jaunatni.

Lasīt visu ziņu galerija (8)

Jauniešu centra “Nagla” jaunieši palīdz izrotāt pilsētas egli

10.12.2020

dsc_0010.jpg9.decembrī jauniešu centra “Nagla” jaunieši bija īsti darba rūķi- viņi palīdzēja izpušķot pilsētas Ziemassvētku egli, kas rotājas promenādē.

Egli tagad rotā vairāk nekā 140 kartītes, kuras, piedaloties radošajā konkursā “Uzzīmē savu Ziemassvētku kartīti”,  izgatavojuši Kandavas novada izglītības iestāžu skolēni, tajā skaitā arī jauniešu centra apmeklētāji.

Lasīt visu ziņu galerija (16)

Darbs ar jauniešiem notiks attālināti un digitāli

03.12.2020

darbs_ar_jauniesiem_notiks_attalinati.jpgMērķtiecīgākai Covid-19 ierobežošanai un cīņai pret vīrusa radīto apdraudējumu Latvijas iedzīvotāju veselībai un dzīvībai, tiek ieviesti stingrāki un precīzāki drošības pasākumi līdz 11. janvārim. Ņemot vērā, ka neformālās izglītības process drīkst notikt tikai attālināti - Kandavas MJIC ''Nagla'' apmeklētājiem slēgts, un darbs ar jauniešiem notiks digitāli.

Tas nozīmē, ka decembra plānotās aktivitātes tiek atceltas. Sociālajos tīklos regulāri tiks publicēta aktuālākā jaunatnes jomas informācija; centra aktualitātes un interesantas iespējamās aktivitātes. Aicinām jauniešus būt atbildīgiem, izmantojot attālinātās iespējas!

Sekojiet līdzi informācijai sociālajos tīklos Instagram un Facebook!

facebokinstagramtwitter
<>


Jaunākās galerijas