JC "Nagla" Ziemas brīvlaika aktivitāšu plāns 02.-04.01.2019.12.12.2018

Kandavas MJIC "Nagla" aicina bērnus un jauniešus uz ziemīgām brīvlaika aktivitātēm 02.01.2019.-04.01.2019.:

02.01.2019. Mērķtiecīgā diena

Sarunas un diskusijas par aizvadīto gadu;

Ideju darbnīca - 2019. gada albuma izveide;

Gatavošanās jauniešu talantu šovam...

03.01.2019. Veselīgo paradumu diena

Mani paradumi un pašvērtējums;

Fiziskās sagatavotības vingrinājumi;

Smūtiju gatavošana un veselīgie našķi;

Lekcija ar viktorīnu par veselību un higiēnu...

04.01.2019. Izklaides diena diena

Galda un sporta spēļu čepionāti;

Aktivitātes svaigā gaisā uz kalna;

Jauniešu talantu šovs...

Jauniešu centrs 02.01.2019.-04.01.2019. atvērts bērniem un jauniešiem no 10:00 līdz 18:00!

Nāc ciemos!

Būs super-puper forši! :)

printēt

Lepojamies - mūsu jauniešu centra vadītāja Ieva ir aktīvākā jaunatnes darbiniece 2018!10.12.2018

Piektdien, 7.decembrī Madonas Kultūras namā notika Izglītības un zinātnes ministrijas rīkotā konkursa «Labākais darbā ar jaunatni 2018» uzvarētāju godināšana.

Vienā no deviņām nominācijām- “Aktīvākais jaunatnes darbinieks 2018”- balvu ieguva Kandavas mulitfunkcionālā jaunatnes iniciatīvu centra “Nagla “ vadītāja Ieva Ozoliņa.  Šajā nominācijā bija pieteikti desmit nominanti un pelnīti lepojamies, ka Ieva ir uzvarētāja.

Kā Facebook ierakstā  paudusi pati Ieva: “Jūtos novērtēta! Paldies kolēģiem, jauniešiem un maniem pašiem mīļākajiem – ģimenei. Bet nekas jau nebeidzas - vēl daudz darbu un jaunas virsotnes iekarojamas!”

Konkursa "Labākais darbā ar jaunatni 2018" mērķis ir izteikt Izglītības un zinātnes ministrijas atzinību pašvaldībām, darbā ar jaunatni iesaistītajām personām, kā arī jaunatnes organizācijām un biedrībām, kas veic darbu ar jaunatni, par ieguldījumu jauniešu dzīves kvalitātes uzlabošanā.

printēt

Kandavas Award vienība saņem 3 sudraba un 4 bronzas apbalvojumus, lepojamies!07.12.2018

30. novembrī Rīgas Tehniskās universitātes Lielajā aulā notika 12. Edinburgas hercoga starptautiskā apbalvojuma pasniegšanas pasākums un Latvijas simtgadei veltīta izstāde,kurā apbalvojumus saņēma arī mūsu novada jaunietes. Apbalvošanas pasākumā, ko organizēja Valsts izglītības satura centrs, tika godināti tie 62 jaunieši, kuri pilnībā pabeiguši pašu izstrādātās “Award” programmas un tādējādi sasnieguši individuālos mērķus. Lepojamies, ka apbalvoto vidū ir septiņas mūsu novada jaunietes. Bronzas apbalvojumus saņēma Amanda Marcinkeviča, Ketija Rozenberga, Monta Bērziņa un Jevgēņija Stumbre, bet sudraba – Beāte Fabjančika, Sintija Bondarenko un Margarita Selīna Bogdanova. Meitenes svinīgajā pasākumā sveica arī novada domes priekšsēdētāja Inga Priede, Izglītības pārvaldes vadītāja Jeļena Šnikvalde un jauniešu centra vadītāja Ieva Ozoliņa.

Noteikti apskati bilžu galeriju, cik skaists un svinīgs ir bijis apbalvošanas pasākums! Lepojamies ar mūsu Kandavas Award vienības jauniešiem un vadītāju! Malači!

Foto: VISC

printēt Lasīt visu ziņu galerija (14)

Pieredzes brauciens uz Lietuvu par Eurodesk reģionālo koordinatoru darbību03.12.2018

20.-21. novembrī mūsu jaunatnes darbinieces Anete un Laura piedalījās Jaunatnes starptautisko programmu aģentūras organizētā Eurodesk reģionālo koordinatoru pieredzes braucienā uz Lietuvu. Jaunatnes darbinieces viesojās Viļņā, Utenā un Paņevežā, kur iepazinās ar jauniešu centru darbību, jaunatnes darbu Lietuvā, Eurodesk tīkla darbību Lietuvā un labajiem prakses piemēriem. Brauciens bija vērtīgs, tika gūtas atziņas un jaunas idejas mūsu jauniešu centra darba pilnveidošanai.

Paldies JSPA un Eurodesk Latvia par iespēju bezmaksas piedalīties divu dienu pieredzes apmaiņas braucienā uz Lietuvu.

Foto: Eurodesk Latvia

printēt Lasīt visu ziņu galerija (10)

Novembris jauniešu centrā - gards un latviskā noskaņojumā...03.12.2018

Jau atkal darbīgs mēnesis paskrējis jauniešu centrā! Novembris ir noslēdzošais rudens mēnesis un laiks, kad svinam Latvijas dzimšanas dienu, un gatavojamies pirmajai adventei, līdz ar to arī mūsu aktivitātes latviskā tematikā un ļoti radošas... Esam paveikuši ļoti daudz! 

Ko? Kā? Kad? 

Lasi raksta turpinājumā un noteikti apskati superīgo bilžu galeriju! Tik daudz foršu bilžu!

printēt Lasīt visu ziņu galerija (18)

Kas jauns mobilā darbā novembrī? Picas, pankūkas un spēles! :)03.12.2018

Novembrī Zantes, Cēres un Vānes pagastos jaunieši organizēja neformālus pasākumus un aktivitātes. 9. novembrī Cērē norisinājās picu cepšanas pēcpusdiena, kurā gan piedalījās maz jauniešu, taču sanāca ļoti gardas un lielas picas! 21. novembrī Vānē norisinājās pankūku cepšanas pēcpusdiena, kurā gāja jautri un garšīgi, ņamm... 26.novembrī Zantē bija paredzēts kino vakars, taču kino vakars tika atcelts neparedzētu apstākļu dēļ. Kino vakara vietā norisinājās tējas vakars ar spēlēm, kā arī Zantes jaunieši sarakstīja savas vēlmes turpmākajiem jauniešu pasākumiem Zantē. 

Apskati galeriju, kā Vānes, Zantes un Cēres jauniešiem ir gājis! :)

Paldies Zantes kultūras namam, Vānes un Cēres pamatskolai par atbalstu un palīdzību jauniešiem! Ļoti novērtējam to! Un ceram, ka arī Zemītes un Matkules pagastu jaunieši kļūs aktīvāki un īstenos savas iniciatīvas foršos jauniešu pasākumos! :)

printēt Lasīt visu ziņu galerija (14)

JC "Nagla" mēneša plāns - Decembris 201803.12.2018

Multifunkcionālā jaunatnes iniciatīvas centra „Nagla”

2018.gada Decembra plāns: ŠEIT!

Sagatavoja: Ieva Ozoliņa, Kandavas multifunkcionālā jaunatnes iniciatīvu centra "Nagla" vadītāja

printēt
<>


Jaunākās galerijas