JC "Nagla" mēneša plāns - Oktobris 201828.09.2018

Multifunkcionālā jaunatnes iniciatīvas centra „Nagla”

2018.gada Oktobra plāns: ŠEIT!

Sagatavoja: Ieva Ozoliņa, Kandavas multifunkcionālā jaunatnes iniciatīvu centra "Nagla" vadītāja

printēt

Pilsētvides spēle jauniešiem – "Time to move – iekustinām Rīgas centru!"24.09.2018

3. oktobrī plkst. 14:00 jaunieši no 16 līdz 30 gadu vecumam tiek aicināti piedalīties interaktīvā "Eurodesk" pilsētvides spēlē "Time to move – iekustinām Rīgas centru!".

Orientēšanās galvaspilsētas ielās būs veltīta jauniešu mobilitātei Eiropā, ar atraktīvu un aizraujošu uzdevumu palīdzību stāstot par plašajām jauniešu iespējām Eiropā. Spēles laikā jauniešiem būs iespēja ne tikai pierādīt savu atraktivitāti, bet arī paviesoties dažādās organizācijās, kas saistītas ar Eiropas tematiku un jauniešiem.

Lai piedalītos spēlē, sava komanda 3-4 dalībnieku sastāvā jāpiesaka līdz 1. oktobrim, reģistrējoties tiešsaistē. Reģistrēties pasākumam var arī individuāli, pievienojoties atvērtajai komandai.

Vairāk info TE!

printēt

Aicinām pieteikt aktīvākos brīvprātīgā darba veicējus un organizētājus godināšanai “Gada brīvprātīgais 2018"20.09.2018

Tuvojoties Starptautiskajai brīvprātīgo dienai, aicinām Latvijas iedzīvotājus un organizācijas pieteikt kandidātus godināšanai “Gada brīvprātīgais 2018”. Brīvprātīgo godināšana notiks 24.novembrī Rīgā un 5.decembrī, starptautiskajā brīvprātīgo dienā, reģionos. Tiks godināti gada aktīvākie brīvprātīgā darba darītāji un organizētāji, kuri devuši ievērojamu ieguldījumu sabiedrības labā, kā arī brīvprātīgajiem draudzīgākās nevalstiskās organizācijas un pašvaldības. Brīvprātīgo godināšanas mērķis ir veicināt Latvijas iedzīvotāju interesi par brīvprātīgo darbu un sekmēt gan dažāda vecuma cilvēku, gan organizāciju iesaistīšanos brīvprātīgajā darbā.

Vairāk par konkursu un kandidātu pieteikšanu lasi raksta turpinājumā...

printēt Lasīt visu ziņu

Jaunieti - atmet smēķēšanu!20.09.2018

Aicinām Kandavas un Kandavai tuvējo apkaimju pieaugušos iedzīvotājus, kuri vēlas atmest smēķēšanu, pieteikties smēķēšanas atmešanas grupā*. Nodarbības būs bez maksas un notiks no 3. oktobra līdz 24.oktobrim, Kandavas kultūras namā Lielā ielā 28, Kandavā, Kandavas novadā.

Informatīvā smēķēšanas atmešanas atbalsta grupas nodarbība notiks trešdien, 3.oktobrī no plkst. 18:00 – 19:30. Tās laikā būs iespēja iepazīties ar grupas vadītāju, kvalificētu psiholoģi Inesi Grantu, kā arī uzzināt vairāk par turpmākām nodarbībām. Pārējās 3 atbalsta grupas nodarbības plānotas vienu reizi nedēļā, trešdienās, sākot no 10.oktobra, no plkst. 18:00 – 21:00.

Vairāk par nodarbībām un pieteikšanos lasi raksta turpinājumā...

printēt Lasīt visu ziņu

Lepojamies!!! Keramiķe Linda Romanovska Kandavā: “Latvieši var uztaisīt jebko.”19.09.2018

Latvijas iedvesmas stāstu vietnē TUESI.LV publicēts video par keramiķi Lindu Romanovsku Kandavā: 


Lasi par mūsu radošo novadnieci rakstu arī TE!

printēt

Eurodesk reģionālo koordinatoru un informācijas punktu seminārs18.09.2018

Šodien Rīgas jauniešu centrā "Kaņieris" norisinājās Jaunatnes starptautisko programmu aģentūras organizētā Eurodesk reģionālo koordinatoru un informācijas punktu informatīvais seminārs. Šajā seminārā piedalījās gan mūsu vadītāja Ieva, gan jaunatnes darbinieces Anete un Laura. Klausījāmies un uzzinājām aktualitātes jaunatnes darbā Latvijā un Eiropā, uzzinājām jaunākās projektu iespējas, klausījāmies citu Latvijas, Zviedrijas, Polijas un Itālijas Eurodesk kolēģu pieredzi. Ļoti vērtīgs un noderīgs seminārs! Prieks būt daļiņai no Eurodesk tīkla!

Seko arī Tu līdzi - https://eurodesk.eu/!

printēt
<>


Jaunākās galerijas