Eurodesk pikniks ar Eiropu

30.04.2019 15:00 - 19:30 kur : Kandavas multifunkcionālais jaunatnes iniciatīvu centrs "Nagla"

30. aprīlī plkst. 15:00-19:00 skeitparkā blakus Kandavas MJIC "Nagla" norisināsies "Eurodesk pikniks ar Eiropu", aicinot pulcēties jauniešus gan no Kandavas novada, gan no apkārtējiem novadiem un reģioniem uz dažādām interesantām un izzinošām aktivitātēm un ideju darbnīcām: Eiropa brīvsolī Kandavā; Eiropas mobilitātes burgers; Erasmus+ kokteilis; Eiropas Solidaritātes korpusa saldējums; Eiropas līdzdalības keksiņi;  viltotais zaķis; pikniks; dažādas tematiskās spēles par Eiropu un mobilitāti... Aktivitātes plānojas būt daudz un dažādas, ikviens varēs atrast sev vēlamo nodarbošanos.

Pasākumu organizē Eurodesk reģionālie koordinatori - Kandavas MJIC "Nagla", pasākums paredzēts jauniešiem no 13-25 gadiem. Dalība pasākumā ir bezmaksas, informācijai par pasākumu un dalību iespējams sekot līdzi mājas lapā jcnagla.lv. Pasākuma mērķis ir veicināt Kandavas novada jauniešu izpratni par mobilitātes iespējām Eiropā, iedrošinot viņus līdzdarboties un kļūt pilsoniski aktīviem, un mudināt izmantot Erasmus+ un Eiropas Solidaritātes korpusa programmu iespējas.

* Pasākuma laikā dalībnieki var tik filmēti un fotografēti, iegūtie video vai foto materiāli var tikt izmantoti pasākuma publikāciju sagatavošanai.

EURODESK mini pikniks ar EIROPU

29.04.2019 12:00 - 13.05.2019 - 19:00

Aprīļa nogalē un maija sākumā Kandavas novadā piecos pagastos norisināsies "EURODESK mini pikniks ar EIROPU". Pasākumu organizē Eurodesk reģionālie koordinatori - Kandavas MJIC "Nagla", pasākums paredzēts jauniešiem no 13-25 gadiem. Dalība pasākumā ir bezmaksas, pasākumu grafikam iespējams sekot līdzi mājas lapā jcnagla.lv. Pasākuma mērķis ir veicināt Kandavas novada jauniešu izpratni par mobilitātes iespējām Eiropā, iedrošinot viņus līdzdarboties un kļūt pilsoniski aktīviem, un mudināt izmantot Erasmus+ un Eiropas Solidaritātes korpusa programmu iespējas.

* Pasākuma laikā dalībnieki var tik filmēti un fotografēti, iegūtie video vai foto materiāli var tikt izmantoti pasākuma publikāciju sagatavošanai

Vairāk par konkrētiem pasākuma norises datumiem, laikiem, vietām lasi raksta turpinājumā...

printēt Lasīt visu ziņu

Jauniešu iniciatīvu dienas Kandavas novadā26.04.2019

Biedrības "Kandavas novada Jauniešiem" biedri un aktīvisti aicina Kandavas novada jauniešus piedalīties Jauniešu iniciatīvu dienās, kuras organizē paši jaunieši. Dalības ir bez maksas un pasākumam nepieciešamie materiāli tiek nodrošināti! :)

Iniciatīvu mērķis ir veicināt iespējas jauniešu līdzdalībai, veicināt līdzdalību sabiedriskajā dzīvē, tās veidošanā un veicināt jauniešu uzņēmīgumu, savu spēju apzināšanos, kā arī atbildības uzņemšanos par savas veselības saglabāšanu, organizējot un piedaloties veselīga dzīvesveida veicināšanas pasākumos.

Jauniešu iniciatīvu dienu plānotie norises laiki un vietas atrodami raksta turpinājumā! Izlasi un tiekamies! :)

printēt Lasīt visu ziņu

Mūsu jaunatnes darbiniece Laura ir veiksmīgi absolvējusi IZM jaunatnes darbinieku mācības! Lepojamies!24.04.2019

Mūsu jauniešu centra "Nagla" jaunatnes darbiniece Laura Kristīne Melne 24. aprīlī absolvēja pirmās Izglītības un zinātnes ministrijas organizētās Jaunatnes darbinieku mācības, kas 10 nodarbību ciklā ļāva 25 jaunatnes darbiniekiem iegūt pamat zināšanas kopā 13 darbā ar jaunatni būtiskās tēmās. Tika apgūti gan jaunatnes politikas pamati, gan tiesību zinību pamati, gan iegūtas zināšanas komunikācijas, nodarbinātības, uzņēmējdarbības,veselības, vides un citās tēmās! Pie tam - Laura ieguva "sarkano diplomu", kas nozīmē, ka apmeklējums apmācībās ir bijis 100%! Ļoti lepojamies! :)

printēt Lasīt visu ziņu galerija (2)

Vienas dienas jauniešu apmācības “Āra aktivitātes = veselīgs dzīvesveids!”15.04.2019

22. aprīlī plānota projekta "Atbalsts. Izaicinājums. Kapacitāte – Jauniešu līdzdalība!" aktivitāte: Vienas dienas jauniešu apmācības “Āra aktivitātes = veselīgs dzīvesveids!”. Dalība apmācībās ir bezmaksas. 

Vēl ir brīvas vietas, aicinām pieteikties Kandavas novada jauniešus apmācībām!

Vairāk par apmācībām lasi raksta turpinājumā!...

printēt Lasīt visu ziņu

Marts jauniešu centrā ar pavasara vēsmu un traki aktīvām aktivitātēm! :)05.04.2019


Mūsu jauniešu centra ikdiena ir aktīva un katra diena ir piesātināta ar aktivitātēm. Marta mēnesis mūsu jauniešu centrā ir ienesis pavasara vēsmu ar traki aktīvām un foršām aktivitātēm! Esam paveikuši tik daudz! :)

Kādas tieši ir bijušas mūsu marta aktivitātes - lasi raksta turpinājumā! Kā arī apskati mūsu plašo un krāsaino bilžu galeriju!

printēt Lasīt visu ziņu galerija (63)

Jaunieti - esi vesels! Veselības projekta aprīļa aktivitātes...01.04.2019

Seko līdzi Veselības projekta aktivitātēm un projekta nodarbību grafikiem arī te - tiešsaitē!

Dalība Veselības projekta aktivitātēs bezmaksas!

Klikšķinot uz bildes, tā atvērsies lielāka :)

 

printēt
<>


Jaunākās galerijas