Award Bronzas līmeņa ieskaites piedzīvojumu ceļojums23.08.2019

Kandavas Multifunkcionālajā jaunatnes iniciatīvu centrā “Nagla” augusts ir iezīmējies kā starptautiskās jauniešu izaugsmes programmas “Award” mēnesis, jo katru nedēļu norisinājās spraigas, interesantas, daudzpusīgas aktivitātes. 22.-23. augustā tika īstenots bronzas līmeņa ieskaites piedzīvojumu ceļojums, kurā piedalījās 4 Kandavas novada jaunieši un 2 Alsungas novada jaunieši, kuri mēroja maršrutu Kaltene-Kolka 45km garumā divās dienās. 

Vairāk lasi raksta turpinājumā un noteikti apskati bilžu galeriju! :)

printēt Lasīt visu ziņu galerija (33)

Award Bronzas līmeņa apmācības un izmēģinājuma pārgājiens15.08.2019

Kandavas Multifunkcionālajā jaunatnes iniciatīvu centrā “Nagla” augusts ir iezīmējies kā starptautiskās jauniešu izaugsmes programmas “Award” mēnesis, jo katru nedēļu norisinājās spraigas, interesantas, daudzpusīgas aktivitātes. Bronzas līmeņa piedzīvojumu ceļojuma apmācības norisinājās 14. augustā, kurās piedalījās 5 Kandavas novada jaunieši Elizabeta, Samanta, Ralfs, Oskars, Laima un 1 Alsungas novada jaunietis Artuss, un 15. augustā jaunieši devās izmēģinājuma pārgājienā gar jūru maršrutā Kaltene-Roja 10km garumā. 

Vairāk lasi raksta turpinājumā un noteikti apskati bilžu galeriju! :)

printēt Lasīt visu ziņu galerija (37)

Ventspils pilsēta kļūst par Latvijas Jauniešu galvaspilsētu 2020!​14.08.2019

Aizvadītajā brīvdienās Ikšķilē norisinājās vislatvijas Jauniešu festivāls 2019, kurā piedalījās arī mūsu Kandavas novada jaunieši. Festivāla laikā paziņoja uzvarētāju konkursā "Latvijas jauniešu galvaspilsēta 2020"! 

2019. gadā Latvijas jauniešu galvaspilsēta 2019 ir Ikšķiles un Olaines novadu apvienība. 

Apsveicam Ventspils pilsētu, kas ir kļuvusi par Latvijas Jauniešu galvaspilsētu 2020!

Avots: Izglītības un zinātnes ministrija.

printēt

Award Sudraba līmeņa apmācības un izmēģinājuma pārgājiens08.08.2019

Kandavas Multifunkcionālajā jaunatnes iniciatīvu centrā “Nagla” augusts ir iezīmējies kā starptautiskās jauniešu izaugsmes programmas “Award” mēnesis, jo katru nedēļu norisinājās spraigas, interesantas, daudzpusīgas aktivitātes. 7. augustā norisinājās sudraba līmeņa piedzīvojumu ceļojuma apmācības, kurās piedalījās 4 Kandavas novada jaunieši Monta, Ketija, Emīls un Markuss, un 8. augustā jaunieši mēroja savu izmēģinājuma pārgājienu ar nūjošanas nūjām gar jūru maršrutā Mazirbe-Pitrags-Mazirbe 10km garumā. 

Vairāk lasi raksta turpinājumā un noteikti apskati bilžu galeriju! :)

printēt Lasīt visu ziņu galerija (20)

Biedrība „Kandavas novada Jauniešiem” uzsāk īstenot projektu “Sāc ar sevi!”01.08.2019

Biedrība „Kandavas novada Jauniešiem” 2019. gada 30. jūlijā noslēdza līgumu ar Jaunatnes starptautisko programmu aģentūru par Eiropas Solidaritātes korpusa programmas Solidaritātes projekta “Sāc ar sevi!” īstenošanu. Sākot ar 2019. gada 1. augustu tika sākts īstenots jauniešu iesniegtais Solidaritātes projekts “Sāc ar sevi!” , kura mērķis ir veicināt jauniešu līdzdalību un pilsonisko atbildību, attīstot dabai draudzīga dzīvesveida kustību Kandavas novadā, izmantojot bezatkritumu pieeju (zero waste) kā instrumentu.

Īstenojot projektu, tiks risināta līdzdalības un pilsoniskās atbildības problēma, mazinot Kandavas novada iedzīvotāju pasivitāti, kliedējot stereotipus, ka vides aizsardzība ir neiespējama, sarežģīta. Projekts ir piecu aktīvu Kandavas novada jauniešu izaicinājums vērst sabiedrību uz ilgtspējīgu rīcību, paredzot paradumu maiņu, lai samazinātu vienu no aktuālajām vides problēmām pasaulē. Projektu īsteno jaunieši Evita, Gita, Laura Kristīne, Madara un Nauris no Kandavas novada.

Vairāk par projektu lasi raksta turpinājumā...

printēt Lasīt visu ziņu

Aicinām darbā jauniešus!01.08.2019

Biedrība "Kandavas novada Jauniešiem" sadarbībā ar Nodarbinātības valsts aģentūru un Kandavas jauniešu centru "Nagla" piedāvā jauniešiem 4 vakances jaunatnes jomā nevalstiskajā sektorā uz 6 mēnešiem. 

printēt Lasīt visu ziņu

JC "Nagla" mēneša plāns - Augusts 201901.08.2019

Multifunkcionālā jaunatnes iniciatīvas centra „Nagla”

2019.gada augusta plāns: ŠEIT!

Sagatavoja: Laura Kristīne Melne, Kandavas multifunkcionālā jaunatnes iniciatīvu centra "Nagla" jaunatnes darbiniece.

Apstiprināja: Ieva Ozoliņa, Kandavas multifunkcionālā jaunatnes iniciatīvu centra "Nagla" vadītāja.

printēt
<>


Jaunākās galerijas