Mobils jaunatnes darbs

Aicinām Kandavas MJIC “Nagla” vēstnešus uz noslēguma pasākumu 17.-18.maijā!

13.05.2019

Aicinām Kandavas MJIC "Nagla" vēstnešus no Cēres, Zemītes, Zantes, Matkules, Vānes un Kandavas uz noslēguma pasākumu 17.-18.maijā Kandavas sporta Hallē!

Informācija par projektu un noslēguma pasākuma programma pieejama šeit!

Aktivitāte norisinās projekta "Kandavas MJIC “Nagla” vēstneši –  labā roka mobilā jaunatnes darbā" ietvaros.

Kandavas MJIC “Nagla” vēstneši – labā roka mobilā jaunatnes darbā ir Kandavas novada domes un Kandavas MJIC "Nagla" kopīgs projekts. Projekts īstenots Izglītības un zinātnes ministrijas Jaunatnes politikas valsts programmas 2018. gadam valsts budžeta finansējuma ietvaros.

logo.jpg

Kas jauns mobilā darbā aprīlī? Labs laiks un aktivitātes ārā! :)

03.05.2019

photo_2019_04_26_21_37_26.jpgAprīļa mēnesī mūsu Kandavas novada pagastu jaunieši ir izmantojuši labos laikapstākļus, un organizējuši dažādas aktivitātes ārā. Gandrīz katrs pagasts ir noorganizējis kādu aktivitāti vietējiem jauniešiem. Kā mūsu pagastu jauniešiem ir gājis? Lasi raksta turpinājumā un noteikti apskati saulaino bilžu galeriju! :)

Lasīt visu ziņu galerija (17)

EURODESK mini pikniks ar EIROPU

29.04.2019 12:00 - 13.05.2019 - 19:00

a_pizza_party_for_kopija_kopija.jpgAprīļa nogalē un maija sākumā Kandavas novadā piecos pagastos norisināsies "EURODESK mini pikniks ar EIROPU". Pasākumu organizē Eurodesk reģionālie koordinatori - Kandavas MJIC "Nagla", pasākums paredzēts jauniešiem no 13-25 gadiem. Dalība pasākumā ir bezmaksas, pasākumu grafikam iespējams sekot līdzi mājas lapā jcnagla.lv. Pasākuma mērķis ir veicināt Kandavas novada jauniešu izpratni par mobilitātes iespējām Eiropā, iedrošinot viņus līdzdarboties un kļūt pilsoniski aktīviem, un mudināt izmantot Erasmus+ un Eiropas Solidaritātes korpusa programmu iespējas.

* Pasākuma laikā dalībnieki var tik filmēti un fotografēti, iegūtie video vai foto materiāli var tikt izmantoti pasākuma publikāciju sagatavošanai

Vairāk par konkrētiem pasākuma norises datumiem, laikiem, vietām lasi raksta turpinājumā...

Lasīt visu ziņu

Kas jauns mobilā jaunatnes darbā martā? Sportiskas un radošas aktivitātes...

01.04.2019

evpx1664.jpgArī marta mēnesī mūsu Kandavas novada pagastu jaunieši ir organizējuši gan sportiskas, gan radošas aktivitātes. Kur? VISOS pagastos! Kādas? VISVISĀDAS! Konkrētāk lasi raksta turpinājumā, kā arī neaizmirsti apskatīt bilžu galeriju! :)

Lasīt visu ziņu galerija (18)

Kandavas MJIC “Nagla” vēstnešu supervīzija

13.03.2019

Š.g. 13. martā jauniešu centra telpās norisinājās Kandavas MJIC “Nagla” vēstnešu supervīzija. Šīs tikšanās laikā jaunieši pastāstīja, kā viņiem sokas ar pasākumu un aktivitāšu organizēšanu savā pagastā, kas izdodas un kas būtu jāpapildina. Mobila jaunatnes darba ietvaros aktīvi darbojas jaunieši Vānes, Zantes un Cēres pagastos - jaunieši paši sev plāno un organizē aktivitātes, taču jauniešu centrs sarūpē un nodrošina nepieciešamos resursu aktivitāšu nodrošināšanai. Joprojām pasīvs un neaktīvs mobils jaunatnes darbs ir Matkules un Zemītes pagastos, kuros jaunieši neizrāda iniciatīvu aktivitāšu plānošanā un organizēšanā. Aicinām atsaukties Matkules un Zemītes jauniešus, kuri vēlas mesties neticami foršā jauniešu pasaulē, kurā ir iespēja īstenot savas idejas un iniciatīvas! :) Gribētājus aicinām pieteikties pie jauniešu centra vadītājas Ievas :)

Supervīzijas programma un papildus informācija par projektu pieejama šeit...

Kandavas MJIC “Nagla” vēstneši – labā roka mobilā jaunatnes darbā ir Kandavas novada domes un Kandavas MJIC "Nagla" kopīgs projekts. Projekts īstenots Izglītības un zinātnes ministrijas Jaunatnes politikas valsts programmas 2018. gadam valsts budžeta finansējuma ietvaros.

logo.jpg

Kas jauns mobilā darbā februārī? Valentīndienas ballītes, pasākumi un radošās darbnīcas...

01.03.2019

photo_2019_02_26_16_35_29.jpgFebruārī mūsu Kandavas novada pagastos norisinājās dažādas aktivitātes Velentīndienas tematikā - gan disenītes, gan tematiskie pasākumi, gan radošās nodarbības. Kādas? Lasi raksta turpinājumā un apskati galeriju, kā mūsu pagastu jauniešiem ir gājis, daudz krāsains bildītes! :)

Lasīt visu ziņu galerija (21)

Pie mums ciemos jaunieši un jaunatnes jomas darbinieki no Salas novada!

12.02.2019

tversana.jpg12. februārī pie mums viesojās jaunieši un jaunatnes jomas darbinieki no Salas novada, lai iepazītos ar jaunatnes darbu Kandavā un Kandavas novadā. Dalījāmies pieredzē par īstenotajiem Valsts Jaunatnes programmas projektiem, par dalību Erasmus+ projektos, par Eurodesk reģionālo koordinatoru pienākumu pildīšanu, par Mobila jaunatnes darba ieviešanu Kandavas novadā, par sadarbību ar biedrību "Kandavas novada Jauniešiem" un par jauniešu iniciatīvu īstenošanu Kandavas novadā. Priecājamies, ka kolēģi pamanījuši mūsu labos darbus un izaugsmi jaunatnes darbā! Uzklausījām arī Salas novada jauniešu pieredzi un idejas jaunatnes jomā un darbā. Novēlam Salas novada jauniešiem īstenot savas idejas un  jaunatnes darbiniekiem veiksmi, izturību un enerģiju! :)

facebokinstagramtwitter
<>


Jaunākās galerijas