Jaunumi

"Čiksu" konkurss 18.12.2015.

18.12.2015

Jauniešu centrā "Nagla" jau otro gadu notiek talantu konkurss romu bērniem un jauniešiem.Tā ir iespēja ;dejot,dziedāt,skaitīt dzejoļus. Konkursa galvenā balva ir nominācija "Čiksu karaliene". Šogad par "Čiksu "karalieni tika nominēta Sintija Rossa,kura uzstājās ar talantu- dejošana.

ciksas_11.jpg Lasīt visu ziņu galerija (6)

Konkurss "GADA JAUNIETIS 2015"

15.12.2015

gada-jaunietis-2015.jpg

„Gada jaunietis 2015”

Nolikums

Konkursa mērķis:

Apzināt Kandavas novada aktīvos jauniešus, veicinot viņu aktīvu līdzdalību sabiedriskajā dzīvē, popularizējot individuālu talantu pilnveidošanu.

Uzdevumi:veicināt jauniešu iesaistīšanos aktivitātēs un pasākumos, brīvprātīgajā darbā,

  • aktualizēt jauniešu sasniegumus,
  • aktivizēt jauniešu iniciatīvu Kandavas novadā

Nolikums šeit
Pieteikums šeit

Lasīt visu ziņu galerija (1) galerija (31)

Novusa turnīra apbalvošana 08.12.2015.

08.12.2015
20151208_155431.jpg

Novusa turnīra apbalvošana 08.12.2015.Kopā novusa turnīrā piedalījās 13 jaunieši. Pirmo godpilno vietu ieguva Normunds Kleins,otro Intus Piksis,bet trešo vietu Raivo Sasniks. Apbalvojumu saņēma arī Jurģis Beļevičs,jo ļoti maz trūka līdz apbalvojumam.

Lasīt visu ziņu galerija (7)

AWARD apbalvošana

07.12.2015

kandavas_grupa_award_apbalvosana.jpg

Jaunietes no Kandavas saņēma Edinburgas hercoga starptautiskās jauniešu pašaudzināšanas programmas Award apbalvojumus

4.decembrī Jāzepa Vītola Latvijas mūzikas akadēmijas Lielajā zālē notika 9. Edinburgas hercoga starptautiskās jauniešu pašaudzināšanas programmas Award apbalvošanas pasākums. Bronzas un sudraba Award apbalvojumus kopumā saņēma 56 jaunieši no 12 dažādām Latvijas vietām.

Par savu izvirzīto četru Award jomu mērķu sasniegšanu, sudraba līmeņa Award apbalvojumu ieguva Paula Priede, bet bronzas līmeņa Award apbalvojumu saņēma Anete Elerte. Jaunietes no Kandavas sveica un apbalvojumus pasniedza Valsts izglītības satura centra vadītāja vietniece un Award nacionālā direktore Agra Bērziņa un multimākslinieks Kaspars Blūms-Blūmanis.

Programmas Award patronese Vaira Vīķe-Freiberga jauniešus, kuri sasnieguši jaunas virsotnes paši savā attīstībā, apsveica ar video uzrunas palīdzību. Savā runā Vaira Vīķe-Freiberga sacīja: “No tālienes sūtu savus vismīļākos apsveikumus un laba vēlējumus. Es ļoti lepojos ar jums! Domāju, ka visa Latvija var lepoties ar šiem jauniešiem, kas ir spējuši saskatīt sevī savas dotības, ir bijuši gatavi pielikt pūles tās izkopt, un šos savus talantus un spējas likt visas sabiedrības labuma kalpībā, ja tā varētu teikt. Ne jau kalpībā, kā kādā uzspiestā lietā, bet kā izrādot to, ka viņi ir vērtīgi, ka viņi ir sabiedrības ļoti nozīmīga un neatņemama daļa, un ka viņi caur to savai tautai palīdz vērsties arvien laipnākai, pašai pret sevi un pret citiem, labākai, veiksmīgākai, ziedošai un plaukstošai.”

Britu vēstnieces vietnieks Ričards Koizumi savā uzrunā atgādināja, ka dalība programmā Award jaunos cilvēkus sagatavo gan patstāvīgai dzīvei, gan darbam. Viņš norādīja arī uz to, ka tajās valstīs 140 valstīs, kur programma Award ir pieejama, darba devēji, izvērtējot divus ļoti līdzīgus potenciālos darbiniekus, priekšroku dos tam, kurš ir ieguvis kaut vienu programmas Award apbalvojumu.

Pasākuma dalībniekus – Award apbalvojumu ieguvējus, viņu Award vadītājus un atbalstītājus – ar saviem priekšnesumiem iepriecināja BMX flatland triku meistars Dāvis Dudelis, multimāksliieks Kaspars Blūms – Blūmanis (tautā pazīstams arī kā Kašers) un dziedātājas Liene Greifāne un Signe Aizupiete.

Pēc oficiālās ceremonijas apbalvotajiem jauniešiem un viņu Award vadītājiem bija iespēja iepazīties ar Ministru kabineta ēku.

The Duke of Edinburgh’s International Award jeb Edinburgas hercoga starptautiskā jauniešu pašaudzināšanas programma Award ir pasaulē vadošā jauniešu pašizaugsmes programma, kurā var iesaistīties ikviens 14 – 24 gadus vecs jaunietis. Ar pieaugušu cilvēku atbalstu katram jaunietim ir jāizstrādā sava individuālā bronzas, sudraba vai zelta līmeņa Award programma un jāizvirza sev četri mērķi, kas saistīti ar programmas Award jomām – brīvprātīgo darbu, fizisko sagatavotību, prasmēm un piedzīvojumu ceļojumu. Pēc tam, kad jaunietis, atbilstoši starptautiski pieņemtajiem noteikumiem, ir izpildījis savu individuālo Award programmu, viņš tiek uzaicināts uz svinīgu apbalvošanas pasākumu, kura laikā saņem iepriekš izvēlētā līmeņa programmas Award apbalvojumu.

Informāciju sagatavoja:

Katrīna Sprudzāne,
Valsts izglītības satura centra vecākā referente


Lasīt visu ziņu galerija (14)

Novusa turnīrs jauniešu centrā " Nagla"

30.11.2015 14:00 - 04.12.2015 - 19:00 kur : Kandavas multifunkcionālais jaunatnes iniciatīvu centrs "Nagla"

images.jpg

Novusa turnīrs no 30. novembra līdz 4.decembrim, Apbalvošana 7.decembrī pukst. 15.00!

Lasīt visu ziņu galerija (2)

Sociāli informatīvā kampaņa -JAUNIEŠUS PAR GODPRĀTĪGAS NODOKĻU NOMAKSAS NOZĪMI

24.11.2015

Godprātīga nodokļu nomaksa ir ikviena Latvijas iedzīvotāja pamatpienākums, tāpēc ierasti patriotiskajā novembrī Finanšu ministrija
(FM) sāk ikgadējo sociāli informatīvo kampaņu, skaidrojot, kāpēc nodokļi
ir jāmaksā un kā tie tiek izlietoti. Kampaņas atklāšanas pasākums notika
ugunsdzēsēju depo – vietā, kura var pastāvēt un palīdzēt sabiedrībai,
tieši pateicoties nodokļu maksātāju godprātībai. Šogad kampaņas primārā
mērķauditorija ir jaunieši – topošie un esošie nodokļu maksātāji,
savukārt tās nosaukums un galvenais sauklis – “NOMAKSĀT! NEVIS
NEMAKSĀT!”.

Lasīt visu ziņu galerija (1)
facebokinstagramtwitter
<>


Jaunākās galerijas