Jaunumi

Džungļu Trase

19.06.2015 17:00 - 21:00

screenshot-(365).jpg

Jauniešu Centrs "Nagla" rīko sportisku pasākumu "Džungļu Trase"

Lasīt visu ziņu

Kandavas Skeitparka Sezonas atklāšana!

08.06.2015 kur : Kandavas multifunkcionālais jaunatnes iniciatīvu centrs "Nagla"

img_0512.jpg18. Aprīlī Norisinājās Kandavas skeitparka sezonas iebraukāšana, Paralēli norisinājās mākslas darbnīcas un BMX, SKATE Sacensības!

Inline (High Jump) - 1.vieta Gvido Klims.

Inline (Horse) - 1.vieta Gvido Klims.

Skate (High Jump) -

Skate (Horse) -

BMX (High Jump) -

BMX (Horse) -

Skatītāju Simpātijas - Mārtiņš Štelmahers un Jānis Šaudinis.

Lasīt visu ziņu galerija (0)

Karjeras diena jauniešu centrā "Nagla"

30.04.2015

d8420754b17930271fb7fd2dcbede724.jpg30. aprīlī, Kandavas multifunkcionālajā jauniešu iniciatīvu centrā ‘’Nagla’’ norisinājās ikkgadējā Karjeras diena, kuru atklāja Izglītības pārvaldes vadītāja Silvija Tiltiņa.

Šogad nosaukums pavisam saistošs: ‘’Jaunietis – Jaunietim’’. Iespēja tikties ar studentiem tika dota visiem skolēniem no Kandavas novada skolām. Karjeras dienā jauniešiem bija iespeja iepazīties ar Latvijas aizsardzības akadēmijas studiju programmām : 1)Sauszemes spēki , 2)Jūras spēki, 3)Gaisa spēki . Par šīm programmām mums pastāstija mūsu Kandavas jaunieši Emīls Ripa, Rihards Kadiķis un Kristaps Smiltnieks. Puiši bija sagatavojuši prezentāciju, kā arī 3 praktizējošas nodarbības laukā. Tās bija sekojošas: sejas maskēšana, ekipējuma uzvilkšana un telts uzsliešana. Jauniešiem izdevās radoši izskaidrot idejas un iedvesmot skolēnus, kuri bija ieradušies.

Lasīt visu ziņu galerija (9)

Čužu Purva sakopšana

10.04.2015 15:00

screenshot-(366).jpg

Jauniešu talka Čužu purva dabas takās!

Piektdien, vienā no apriļa siltākajām pēcpusdienām, Kandavas jauniešu centra "Nagla" aktīvie jaunieši devās sakopt Čužu purva dabas takas apkārtni.

Čužu purvs ir vienīgā vieta Latvījā, kur lielā platībā savvaļā aug krūmu čužas jeb tautā pazīstamās klinšrozītes, un ir viens no nedaudzajiem purviem Latvījā, kur sastopami sēravoti. Tieši tāpēc sī vieta vienmēr ir piesaistījusi tūristu interesi.

Turklāt šogad tieši purva čuža ir izvēlēta par Gada augu.

Lasīt visu ziņu galerija (18)

Jauniešu centrā atklāta fotoizstāde „Pastāvēs, kas pārvērtīsies”

02.04.2015

screenshot-(367).jpg2.aprīlī Kandavas jauniešu centrā”Nagla” tika atklāta Marģera Pētersona fotoizstāde „Pastāvēs, kas pārvērtīsies”.

Izstāde izveidota Lielās Talkas izsludinātā konkursa pašvaldībām „Pastāvēs, kas pārvērtīsies” ietvaros. Kā pastāstīja jauniešu centra vadītāja Jana Kašlaja, tas ir vesels pasākumu kopums, kurā „Naglas”aktīvākie jaunieši-Marģers, Mārcis, Anete un Toms izlēmuši piedalītes pēc konkursa izsludināšanas vietējos masu medijos. Konkursa mērķis ir aicināt cilvēkus taupīt un sakopt dabu, resursus, uzlabot apkārtējās vides stāvokli.

Marģers atklāja, ka lielākā daļa no bildēm tapušas tieši šim mērķim, lai piedalītos konkursā, bet īstenībā, aizdomājoties par šo tēmu dziļāk un nopietnāk, ir skaidrs, ka daba mums būs vienmēr, bet ja mēs par to nerūpēsimies, tad būs- kā būs. Būs slikti. Mārcis papildināja Marģera teikto, ka viņi šo izstādi veidojuši, lai iemācītu un pastāstītu citiem par to, cik daudz slikta mēs varam izdarīt neapzināti, nodarot dabai sāpes.

Lasīt visu ziņu galerija (9)
facebokinstagramtwitter
<>


Jaunākās galerijas