Aicinām jauniešus uz vienas dienas apmācībām “Āra aktivitātes = veselīgs dzīvesveids!”27.05.2019

31.maijā plānota projekta "Atbalsts. Izaicinājums. Kapacitāte – Jauniešu līdzdalība!" aktivitāte: Vienas dienas jauniešu apmācības “Āra aktivitātes = veselīgs dzīvesveids!”. Dalība apmācībās ir bezmaksas. 

Vēl ir brīvas vietas, aicinām pieteikties Kandavas novada jauniešus apmācībām!

Vairāk par apmācībām lasi raksta turpinājumā!...

Esošo organizācijas biedru, topošo un brīvprātīgo jauniešu apmācības par āra aktivitāšu organizēšanu – orientēšanās, sporta pasākumu pasākumu organizēšana. Apmācību mērķis – veicināt jauniešu prasmi un izpratni par āra aktivitāšu pasākumu organizēšanu, plānošanu, īstenošanas gaitu, un sasniedzamajiem rezultātiem, lai jauniešu organizētie  āra aktivitāšu pasākumi būtu kvalitatīvi noorganizēti, un tiktu veicināta jauniešu līdzdalība gan organizācijas darbībā, gan pasākumu organizēšanā pilsētā un novadā. Apmācībā piedalīsies 12 jaunieši. Apmācības vadīs Tukuma ielu vingrošanas sporta biedrība.

Apmācību programma pieejama šeit!

Informāciju par projektu lasi un skati šeit!

Projekta "Atbalsts. Izaicinājums. Kapacitāte – Jauniešu līdzdalība!" aktivitāte: Jauniešu apmācības "Esi aktīvs - iesaisties!" ir biedrības "Kandavas novada Jauniešiem" un Kandavas MJIC "Nagla" kopīgs projekts. Projekts īstenots Izglītības un zinātnes ministrijas Jaunatnes politikas valsts programmas valsts budžeta finansējuma ietvaros.

<>


Jaunākās galerijas