Ekskursija uz Latvijas Nacionālo mākslas muzeju un romu kultūras centru! :)24.10.2017

Šodien mēs bijām ļoti foršā ekskursijā uz Rīgu Latvijas Nacionālajā mākslas muzejā un Romu kultūras centrā. Mākslas muzejā mūs sagaidīja ļoti forša gide, kas mums pastāstīja par Latvijas mākslas vēstures attīstību līdz pat mūsdienām. Redzējām daudzu mākslas dižgaru darbus, tai skaitā tos mākslas darbus, kuru interpretācijas gatavojām jauniešu centra radošajās mākslas nodarbībās. Tā pat kārtīgi šokējāmies par mūsdienu mākslu. Vai tiešām māksla? Laikam jau tomēr esam klasiskās mākslas piekritēji! :) Muzeja telpas ir ļoti jaukas pēc ilgās un lielās renovācijas, muzejs ir ļoti mūsdienīgs! Noteikti iesakām arī citiem apmeklēt šo muzeju. Lasi turpinājumu, kā mums šodien ir gājis...

Pēc radošas ekskursijas mākslas muzejā, mēs devāmies rudenīgā piknikā mākslas muzeja terasē, kur baidījām saules stariņus, salu un enerģiskas pusdienas! Pēc mākslas muzeja apmeklējuma mēs devāmies caur Vecrīgai uz Romu kultūras centru, kur mūs sagaidīja Normunds Rudēvičš ar super interesantu stāstu par romu tautas vēsturi, kultūras attīstību un mākslas izpausmēm. Mēs arī parunājāmies un dalījāmies pieredzē. Mums ļoti patika! Mēs tikām arī pie ļoti vērtīgām dāvanām - romu ābeces, dzejoļu grāmatas, vēstures grāmatām un romu mūzikas diska! Šīs dāvanas mums noderēs turpmākajā darbā! Noteikti iesakām jums apmeklēt arī šo muzeju, jo Normunda stāstījums ir ļoti interesants ar daudziem foršiem vēstures faktiem! :)

Mums ļoti patika šī diena, tā bija izdevusies un ļoti interesanta! 

Ekskursija tika īstenota projekta "Stereotipu mazināšanas un savstarpējas izpratnes veidošana caur vizuālās mākslas kultūras izpausmēm" ietvaros. Projekts tiek īstenots sadarbībā ar biedrību “Latvijas Pilsoniskā Alianse” un Kultūras ministriju projekta „Par atsevišķu valsts pārvaldes uzdevumu veikšanu pilsoniskās sabiedrības attīstības un starpkultūru dialoga jomā” ietvaros. Projekta finansējuma avots ir Latvijas Republikas valsts budžets.

<>


Jaunākās galerijas