Romu aktīvisti un romu NVO pārstāvji aicināti mācīties angļu valodu05.02.2018

Lai veicinātu Latvijas romu līdzdalības iespējas Eiropas Savienības līmenī, Kultūras ministrijas īstenotā projekta "Latvijas romu platforma II: dialogs, līdzdalība unsavstarpēja mācīšanās" ietvaros trīs romu aktīvistiem vai romu biedrību/nodibinājumu pārstāvjiem ir piedāvāta iespēja bez maksas apmeklēt angļu valodas mācību kursu laika posmā no 2018.gada 15.februāra līdz 2018.gada 1.jūnijam.

Pretendentam līdz 2018.gada 9.februārim plkst. 17.00 Kultūras ministrijā ir jāiesniedz atbilstoši konkursa nolikumam noformēti dokumenti par nepieciešamību apgūt angļu valodas zināšanas. Vairāk informācijas raksta turpinājumā...

printēt Lasīt visu ziņu

Izstādes “Mūs vieno māksla!” atklāšana jauniešu centrā “Nagla”27.10.2017

26.oktobrī, plkst.16:00 jauniešu centra “Nagla” zālē tika atklāta izstāde “Mūs vieno māksla!”, kura tapusi projekta “Stereotipu mazināšanas un savstarpējas izpratnes veidošana caur vizuālās mākslas kultūras izpausmēm” ietvaros, kuru realizēja biedrība “Kandavas novada Jauniešiem”. Projekta mērķis ir veicināt starpkultūru dialogu, savstarpējo izpratni, toleranci, stereotipu laušanu, savstarpēji izzinot latviešu un romu tautu mākslu, veidojot pazīstamu latviešu un romu tautu mākslinieku slavenu gleznu reprodukcijas, izmantojot dažādas vizuālās mākslas tehnikas. Izstādes atklāšanas laikā ar muzikālu priekšnesumu – akardeona spēli uzstājās Kārlis Šteinbergs, ar Kārļa Rudēviča dzejas lasījumu uzstājās Amina Pikse, Roberts Pūliņš, Elizabete Baiba Tīzenkopfa un  Enrika Kurzemniece, kā arī ar romu dziesmu dziedājumu mūs priecēja Zita Kleina un Amina Pikse. Lasi raksta turpinājumā ziņu un skati bilžu galreiju! :)

printēt Lasīt visu ziņu galerija (38)

Biedrībai "Kandavas novada Jauniešiem" ir savs logo! Urrā!27.10.2017

No 11.septembra līdz 11.oktobrim norisinājās biedrības "Kandavas novada Jauniešiem" logo konkurss, kurā Kandavas novada jaunieši tika aicināti zīmēt logo idejas. Saņēmām daudz dažādas idejas... Biedrības pārstāvji - jaunieši izvērtēja iesūtītos darbus un kā uzvarētāju izvēlējās Annas Dūniņas darbu! Annu apbalvojām radošā pulciņa izstādes atklāšanā 26.okotbrī, pasniedzot pateicību un dāvaniņu. Paldies Annai un pārējiem jauniešiem par ieguldīto darbu! Esam priecīgi, ka nu mēs varēsim izmantot logo afišās un dokumentos! :)

Apskati bilžu galeriju ar pārējo radošo darbu ideju autoriem! :)

printēt Lasīt visu ziņu galerija (16)

Izstādes "Mūs vieno māksla!" atklāšana

26.10.2017 16:00 - 26.11.2017 - 17:30 kur : Kandavas multifunkcionālais jaunatnes iniciatīvu centrs "Nagla"

Izstādes "Mūs vieno māksla!" atklāšana Kandavā jauniešu centrā "Nagla" zālē, 26 oktobrī, plkst. 16:00, projekta "Stereotipu mazināšanas un savstarpējas izpratnes veidošana caur vizuālās mākslas kultūras izpausmēm", kuru realizē biedrība "Kandavas novada Jauniešiem" ietvaros. Izstādē tiks atklāta romu un latviešu bērnu un jauniešu mākslas darbi - slavenu latviešu gleznotāju, kā piemēram, Maijas Tabakas, Daigas Krūzes, Vilhelma Purvīša, Džemmas Skulmes un romu mākslinieka Kārļa Rudēviča gleznu reprodukcijas dažādās mākslas tehnikās. 

Projekts tiek īstenots sadarbībā ar biedrību “Latvijas Pilsoniskā Alianse” un Kultūras ministriju projekta „Par atsevišķu valsts pārvaldes uzdevumu veikšanu pilsoniskās sabiedrības attīstības un starpkultūru dialoga jomā” ietvaros. Projekta finansējuma avots ir Latvijas Republikas valsts budžets.

Ekskursija uz Latvijas Nacionālo mākslas muzeju un romu kultūras centru! :)24.10.2017

Šodien mēs bijām ļoti foršā ekskursijā uz Rīgu Latvijas Nacionālajā mākslas muzejā un Romu kultūras centrā. Mākslas muzejā mūs sagaidīja ļoti forša gide, kas mums pastāstīja par Latvijas mākslas vēstures attīstību līdz pat mūsdienām. Redzējām daudzu mākslas dižgaru darbus, tai skaitā tos mākslas darbus, kuru interpretācijas gatavojām jauniešu centra radošajās mākslas nodarbībās. Tā pat kārtīgi šokējāmies par mūsdienu mākslu. Vai tiešām māksla? Laikam jau tomēr esam klasiskās mākslas piekritēji! :) Muzeja telpas ir ļoti jaukas pēc ilgās un lielās renovācijas, muzejs ir ļoti mūsdienīgs! Noteikti iesakām arī citiem apmeklēt šo muzeju. Lasi turpinājumu, kā mums šodien ir gājis...

printēt Lasīt visu ziņu galerija (68)

NVO konkurss "Gada balva personu ar invaliditāti atbalstam"14.09.2017

Atbalsts līdzcilvēkiem ne vienmēr ir mērāms naudas izteiksmē, bieži no sirds izteikta pateicība ir daudz vairāk vērta. Tiesībsargs aicina ikvienu paust savu atbalstu Latvijas nevalstiskajām organizācijām (NVO), kas palīdzējušas cilvēkiem ar invaliditāti un veicinājušas viņu izglītošanos, nodarbinātību vai vienkārši iestājušas par viņu vajadzībām un interesēm.

Lai pateiktos nevalstiskajām organizācijām, tiesībsargs aicina tās nominēt NVO Gada balvai kādā no septiņām nominācijām: lasi tālāk raksta turpinājumu...

printēt Lasīt visu ziņu

Biedrība "Kandavas novada Jauniešiem" izsludina logo konkursu!12.09.2017

Biedrība "Kandavas novada Jauniešiem" izsludina logo konkursu.

Konkursa mērķis ir izstrādāt un  izvēlēties biedrības “Kandavas novada Jauniešiem” logo, ko turpmāk izmantot Biedrības grafiskās identitātes vajadzībām. Konkursā var piedalīties Kandavas novada bērni un jaunieši. Konkursa darbu iesniegšana notiek līdz š.g. 11.oktobrim, konkursa uzvarētāja apbalvošana notiks 26.oktobrī, plkst.16:00 jauniešu centra "Nagla" zālē, projekta "Stereotipu mazināšanas un savstarpējas izpratnes veidošana caur vizuālās mākslas kultūras izpausmēm" noslēguma izstādes laikā. Darbi jāiesniedz elektroniskā veidā - PDF vai JPG formātā, sūtot uz e-pastu: lindatarasova@inbox.lv vai jcnagla@inbox.lv.

Konkursa nolikumu skatīt šeit: NOLIKUMS.pdf

printēt
<>


Jaunākās galerijas