Decembra notikumi

30.12.2021

Decembris kā katru gadu ir mierpilns Adventes, Ziemassvētku un Jaunā gada sagaidīšanas laiks. Šomēnes digitāli piedāvāto aktivitāšu klāsts bija plašs:

whatsapp-image-2021-12-30-at-2-40-17-pm.jpg·       Tikāmies Zoom, lai spēlētu dažādu tēmu Kahoot viktorīnas, kā arī tiešsaistes spēles;

·       Darbojāmies Zoom meistarklasēs – gatavojām digitālās apsveikumu kartītes, mācījāmies veidot vannas bumbas un eglītes rotājumus no sāls mīklas; kā arī darbojāmies kulinārijas nodarbībās - uzzinājām, kā pagatavot sviesta cepumu mīklu un izcept gardus cepumus, mēģinājām uzvārīt cukura sīrupu līdz vajadzīgajai konsistencei, lai pagatavotu cukurgailīšus, cepām un rotājām piparkūkas. Meistarklašu rezultāts priecē gan pašus, gan izmantojams kā pašdarināta dāvana svētkos.

·       Sociālajos tīklos tika organizēti un piedāvāti dažādi dienas uzdevumi, radošie konkursi, tematiskās aktivitātes – Ziemassvētku pantiņu un dziesmu minēšana, jauniešu svētku paradumu izzināšana, viktorīnas par ziemas saulgriežiem. Kā arī mēneša ietvaros divi jaunieši (Markuss un Gita), kā arī jauniešu centra vadītāja, Ilze, pārņēma Instagram kontu, lai iepazīstinātu citus ar sevi un parādītu savu ikdienu un nodarbošanos.

Tikāmies arī klātienē:

- Devāmies pastaigās, pa ceļam pildot uzdevumus;

- Sadarbojoties ar Kandavas un pagastu apvienību jaunieši promenādē iepriecināja ģimenes ar karsto Ziemassvētku dzērienu, kā arī pāris jaunietes palīdzēja mūsu saimniecei Kitijai pasniegt kefīra pankūkas. Jaunieši arī palīdzēja izdekorēt lielo pilsētas egli ar apsveikumu kartiņām. Prieks, ka jaunieši labprātīgi iesaistās pilsētas dzīvē un citu iedzīvotāju iepriecināšanā šajos skaistajos svētkos.

Apskati bildēs, kā mums gājis decembrī, un tiekamies nākamgad!

facebokinstagramtwitter
<>


Jaunākās galerijas