Eurodesk pasākums "Eiropas vērtību t.a.t.t.o.o." Kandavā Time to Move kampaņas ietvaros pulcē vairāk nekā 50 jauniešus no visas Latvijas24.10.2019

18. oktobrī Kandavas MJIC "Nagla" norisinājās Eurodesk pasākums "Eiropas vērtību t.a.t.t.o.o." Time to Move kampaņas ietvaros  ar mērķi veicināt jauniešu izpratni par mobilitātes iespējām Eiropā, iedrošinot viņus līdzdarboties un kļūt pilsoniski aktīviem, un mudināt izmantot Erasmus+ un Eiropas Solidaritātes korpusa programmu iespējas. Pasākumā piedalījās jaunieši vecumā no 13 līdz 25 gadiem no dažādiem Latvijas reģioniem, pulcējot vairāk nekā 50 jauniešus no Kandavas, Bikstiem, Auces, Dobeles, Anneniekiem, Jaunbērzes, Jelgavas un Valkas! Pasākuma laikā norisinājās iepazīšanās un saliedēšanās aktivitātes, orientēšanās aktivitāte ar tematiskajiem uzdevumiem "Uztetovē Eiropu!", dažādas ideju darbnīcas un veiklības uzdevumi, kā arī "Eiropiešu ballīte"! Vairāk par pasākumu lasi raksta turpinājumā un noteikti apskati plašo bilžu galeriju! :)

Uz pasākumu tika aicinātas pieteikties jaunatnes organizācijas, un visčaklāk atsaucās dažādas Award programmas vienības. Jauniešiem bija interesanti piedalīties dažādos uzdevumos - gan iepazīties un saliedēties, gan doties orientēšanās aktivitātē un iepazīt Kandavas pilsētu, gan pildīt dažādus tematiskos uzdevumus par jauniešu mobilitātes iespējām, gan aprunāties neformālā gaisotnē par jauniešu pieredzi Erasmus+ projektos, gan izprast līdzdalības iespējas, gan panašķoties un paballēties. Jauniešiem pasākums šķita vērtīgs un jaunieši atzina, ka līdz šim nebija aizdomājušies, cik daudz un dažādas iespējas vēl ir bez Award programmas. Paldies dalībniekiem par dalību pasākumā un uz tikšanos citās aktivitātēs! :)

<>


Jaunākās galerijas