Apstiprināts projekts "Jaunieši var!" par lapenes izveidi Zīļu ielā 2

30.05.2022

black-and-white-minimalist-article-magazine.jpgProjekta pieteikums "Jaunieši var!", par lapenes izveidi Zīļu ielā 2, tika iesniegts  projektu konkursā “Darām paši”, kuru organizē Tukuma novada Pašvaldības administrācijas Sabiedrisko attiecību un mārketinga nodaļa. 

Kāpēc jaunieši vēlējās izveidot lapeni, tuvāk savām "mājām" jeb jauniešu centram:

Pērn biedrības jaunieši, projekta “Dari pats” ietvaros, kuru finansēja „Kandavas novada iespēju fonds”, atjaunoja un labiekārtoja Kandavas lauksamniecības tehnikuma lapeni, kur pēc projekta noslēguma, jaunieši īstenoja brīvdabas kino vakarus, tāpēc jaunieši zina, ka arī jaunā lapene kalpos ne tikai kā patvērums, bet arī kā patstāvīga,  funkcionāla telpa, kur jauniešiem vasarās atpūsties un organizēt aktivitātes – meistarklases, sarunu vakarus, projektu rakstīšanas pēcpusdienas, skatīties brīvdabas kino, u.c. 

Projekta mērķis: Veicināt jauniešu iniciatīvu īstenošanu, līdzdalību un sadarbību gan ar vienaudžiem, gan pieaugušajiem, lai kopējiem spēkiem pilnveidot aktīvās atpūtas vietu Zīļu ielā 2, uzbūvējot koka lapeni.

Projekta rezultāts  - izturīga, ilgtspējīga, ikvienam pieejama lapene, kas papildina infrastruktūru Zīļu ielā 2,  to izmanto gan jauniešu centra apmeklētāji, gan skeitparka apmeklētāji, gan vecāki ar bērniem, kas apmeklē skeitparku vai āra trenažierus un ikviens cits. Vieta, kur atpūsties un patverties no nelabvēlīgiem laikapstākļiem.

Vairāk par būvniecības norisi, seko līdzi @jcnagla sociālajos tīklos!:)

facebokinstagramtwitter
<>


Jaunākās galerijas