Kas jauns mobilā darbā aprīlī? Labs laiks un aktivitātes ārā! :)03.05.2019

Aprīļa mēnesī mūsu Kandavas novada pagastu jaunieši ir izmantojuši labos laikapstākļus, un organizējuši dažādas aktivitātes ārā. Gandrīz katrs pagasts ir noorganizējis kādu aktivitāti vietējiem jauniešiem. Kā mūsu pagastu jauniešiem ir gājis? Lasi raksta turpinājumā un noteikti apskati saulaino bilžu galeriju! :)

1. aprīlī Vānes pagasta jaunietes organizēja Joku dienu, taisot mazus jokus visas dienas garumā. Vēl Vānes jaunieši 26.aprīlī bija ieplānojuši popielu, taču pasākums pārceļas uz maija sākumu. 

11. aprīlī Zantes jaunietes noorganizēja florbola pēcpusdienu stadionā. Šis bija ļoti jautri, gan puišiem, gan meitenēm ļoti patika! 29. aprīlī Zantes jaunietes organizēja futbola pēcpusdienu, taču uz pasākumu neieradās neviens bērns vai jaunietis. Tas skaidrojas ar to, ka paralēli skolā norisinājās pasākums, līdz ar to līdz galam nebija izplānots pasākuma norises laiks. Žēl, bet ceram, ka maijā izdosies īstenot iecerēto! :)

12. aprīlī Matkules pagastā jaunieši organizēja interesantu pēcpusdienu - auto trases būvēšanu un veidošanu, auto sacensības un pēc tam našķošanos ar tēju un gardumiem. Šis bija ļoti interesants pasākums, jo jaunieši paši no kartona konstruēja auto trasi... Protams, neiztikt bez traumām no karstās līmes pistoles! Bet, kopumā bija forši! Malači Matkules jaunieši!

12. aprīlī Cēres pagasta jaunieši bija ieplānojuši stafetes, taču diemžēl neviens neieradās. Cēres jaunieši saskuma, taču jauniešu centra vadītāja Ieva uzmundrināja viņus un 26. aprīlī jaunieši mēģināja vēlreiz noorganizēt stafetes. Šoreiz atnāca daudz bērnu un jauniešu, bija jautri un stafetes bija izdevušās! Malači jaunieši, ka nepadevās, bet mēģināja vēlreiz! :)

24. aprīlī Zemītes pagasta jaunieši bija ieplānojuši Lieldienu tematikā pēspusdienu ar tradīcijām un ēdienu gatavošanu no olām. Taču pēdējā brīdī jaunieši nespēja noorganizēsiet, pārdomāja un atcēla pasākumu. Jauniešu centra vadītāja Ieva piedāvāja jauniešiem pārcelt pasākumu, saņemties un noorganizēt līdz galam, taču jaunieši attiecās un neizmantoja šo iespēju.

Paldies Zantes, Zemītes un Matkules kultūras namiem, Vānes un Cēres pamatskolām par atbalstu un palīdzību jauniešiem! Ļoti novērtējam to! :)

<>


Jaunākās galerijas