Tikšanās ar Kandavas novada pagastu jauniešiem par 2019./2020. mācību gada plāniem14.10.2019

Septembra nogalē un oktobra sākumā jauniešu centra vadītāja ciemojās pie pagastu jauniešiem, lai pārrunātu aktualitātes un iespējas jaunatnes jomā, ieskicējām kopā ar jauniešiem mobila jaunatnes darba plānu 2019./2020. mācību gadā un sagatavojām ieteikumus Kandavas novada domes iedzīvotāju sapulcēm. 

26. septembrī Zantes kultūras namā jc Nagla vadītāja tikās ar Kristīni un Martu un  27. septembrī Matkules kultūras namā tikās ar jauniešiem Robertu un Santu Samantu, kuri apņēmās turpināt iesākot darbu un organizēt jauniešiem aktivitātes savā pagastā. 30. septembrī vadītāja Cēres pamatskolā tikās ar kuplu 7. un 8. klašu darboties gribošiem jauniešiem un 1. oktobrī vadītāja tikās ar Vānes pamatskolas jaunietēm Sonoru un Esteri, kuras centīsies pārņemt iesākto un mācīsies organizēt jauniešiem aktivitātes savā pagastā. 3. oktobrī vadītāja tikās ar Zemītes pamatskolas 6.-9. klašu skolēniem, taču šobrīd trūkst jauniešu pašiniciatīvas mobila jaunatnes darba īstenošanai.

Lai visiem jauniešiem radošs un veiksmīgs jaunais mācību gads, organizējot aktivitātes Kandavas novada pagastu jauniešiem! Lai visas idejas izdodas piepildīt! :)

<>


Jaunākās galerijas