Skeitparka sezonas noslēguma pasākums03.09.2018

Pagājušajā piektdienā – 31. augustā, kad visi cītīgi gatavojās 1. septembrim - skolas sākumam, mēs Jauniešu centrā "Nagla" svinējām Skeitparka sezonas noslēgumu. Kandavas MJIC "Nagla" aktīvie un brīvprātīgie jaunieši bija sarūpējuši dažādas aktivitātes visa vecuma cilvēkiem....

Noteikti lasi raksta turpinājumu un pielikumā apskati bilžu galeriju! :)

LIELS paldies visiem mūsu atbalstītājiem ar lielākiem un mazākiem darbiem un lietām! :)

Šeit pieejamas jaunietes Danutes bildes no pasākuma (bildes pieejamas līdz 05.11.2018.)

printēt Lasīt visu ziņu galerija (48)

Skeitparka sezonas noslēguma pasākums!01.08.2018

Aicinām Kandavas aktīvos un ekstrēmos jauniešus uz Kandavas skeitparka sezonas noslēguma pasākumu š.g. 31. augustā!

Aktivitātes paredzētas visas dienas garumā no plkst.11:00-18:00! Nāc, katram būs ko darīt! Ne tikai ekstrēmā sporta veida piekritējiem, bet arī apmeklētājiem - hennas zīmējumu stūrītis, sportisko aktivitāšu stūrītis, radošais stūrītis, foto stūrītis un vēl un vēl....

LIELS paldies visiem mūsu atbalstītājiem ar lielākiem un mazākiem darbiem un lietām! :)

Pasākuma laikā dalībnieki un apmeklētāji tiks filmēti un fotogrāfēti.

Paķer ķiveri! Katrs pats atbild par savu un apkērtējo drošību un labsajūtu!

Pasākumu organizē skeitparka aktīvie jaunieši sadarbībā ar Kandavas MJIC "Nagla".

printēt

Talka skeitparkā05.07.2018

Šodien aktīvie skeitparka jaunieši pielaboja, salaboja un saveda kārtībā  skeitparka rampas, lai bērni un jaunieši varētu droši pavadīt savu brīvo laiku skeitparkā, nodarbojoties ar aktīvo sportu. 

Liels paldies jauniešiem  - Mārcim Baumgartam un Robertam Žīguram par atsaucību, ieguldīto darbu un laiku!

printēt

Skeitparka ievizināšana!28.05.2018

       Piektdien, 18.maijā, pie mums -  MJIC ''Nagla'' notika pasākums - Skeitparka ievizināšana! Neformālā gaisotnē, mūzikas pavadījumā un labajos laika apstākļos jaunieši “ievizināja” Kandavas skeitparu, demonstrēdami dažādas meistarklases skeitošanā, bmx un in-line.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (15)

Skeitparka ievizināšana 2018

18.05.2018 14:00 - 19:00 kur : Kandavas multifunkcionālais jaunatnes iniciatīvu centrs "Nagla"

Aicinām bērnus un jauniešus, kā arī tos, kuriem patīk aktīvs dzīvesveids un radošas, sportiskas aktivitātes uz Skeitparka ievizināšanas pasākumu 18.maijā, plkst.14:00 Kandavas skeitparkā pie MJIC "Nagla". Pasākuma ietvaros - meistarklases skeitparkā, jautrās stafetes, zupas gatavošana, Eurodesk aktivitāšu punkts, radošās aktivitātes un pozitīva kopā būšana!

Skeitparka sezonas noslēguma pasākums! :)31.08.2017

31. augustā - pēdējā vasaras dienā svinējām skeitparka un vasaras noslēgumu! Pārbaudījām savu veiklību dažādās stafetēs, piedalījāmies radošajā - zīmējums uz asfalta konkursā, tradicionāli ar šabloniem un graffiti krāsām greznojām tkreklus, relaksējāmies mandalu krāsošanā.... Kā arī - pats galvenais - sacensības skeita, bmx un skūtera braukšanas prasmēs! Piedalījās 3 skeiteri, 4 skūteristi un 6 bmx braucēji! Braucējus vērtēja meitenes ar saviem aplausiem un ovācijām! Pasākums norisinājās brīvā gaisotnē, bez samākslotības, jo pasākums bija pašiem jauniešiem :) Paši regulējām mūziku, paši piedalījāmies aktivitātēs, paši palīdzējām visu sarūpēt un savākt... Pats galvenais - prieks kopā būt! Ķer pozitīvās pasākuma sajūtas mūsu bilžu galerijā! :)

printēt Lasīt visu ziņu galerija (38)

Skeitparka veterāni labo skeitparka rampas! :)30.08.2017

Mūsu skeitparka veterāni - Mārcis, Endijs un Andžiņš šodien laboja skeitparka rampas. Pieliekot savu roku un skeitera aci, puiši pieslīpēja un salaboja skeitparka nolietotās rampas. Paldies puišiem, jo nu rampas atkal gludas un drošas mūsu Kandavas jauniešiem! Malači! :)

printēt
<>


Jaunākās galerijas