Skeitparks

Skeitparka 2019 sezonas noslēguma pasākums

30.08.2019 14:00 - 17:00 kur : Kandavas multifunkcionālais jaunatnes iniciatīvu centrs "Nagla"

festival.jpgAicinām lielus un mazus uz Kandavas Skeitparka 2019 Sezonas noslēguma pasākumu 30. augustā plkst. 14:00-17:00!

Pasākuma laikā būs dažādas sportiskas un radošas aktivitātes, skeitošana, spēles, henna un zupa uz ugunskura. Ikviena vecuma pasākuma apmeklētājs varēs atrast sev interesantu aktivitāti. Pasākums svaigā un neformālā gaisotnē! 

Paķer ķiveri! Katrs pats atbild par savu un apkārtējo drošību un labsajūtu!

Pasākuma dalībnieki var tikt filmēti un fotografēti, iegūtie video vai foto materiāli var tikt izmantoti pasākuma publikāciju sagatavošanai.


Lasīt visu ziņu

Jauniešu iniciatīva Kandavā "Jauniešu diena Kandavā"

27.05.2019

photo_2019_05_25_15_00_22.jpg25. maijā norisinājās Skeiparka sezonas atklāšana jeb iniciatīva Kandavā projekta "Atbalsts. Izaicinājums. Kapacitāte – Jauniešu līdzdalība!"  ietvaros - "Jauniešu diena Kandavā". Biedrības "Kandavas novada Jauniešiem" biedri, aktīvisti un jaunieši aicināja ikvienu uz pasākumu, kurā bija tik daudz aktivitāšu iespēju! Kādas tieši? Lasi raksta turpinājumā! Un noteikti apskati bilžu galeriju! :)

Lasīt visu ziņu galerija (78)

Iniciatīvu diena Kandavā - Kandavas jauniešu diena ar Skeitparka sezonas ievizināšanu!

25.05.2019 12:00 - 16:00 kur : Kandavas multifunkcionālais jaunatnes iniciatīvu centrs "Nagla"

festival.jpgBiedrības "Kandavas novada Jauniešiem" biedri, aktīvisti un jaunieši aicina ikvienu 25. maijā plkst.12:00 uz Jauniešu iniciatīvu Kandavā "Jauniešu diena Kandavā", kas tiks atzīmēta ar skeitparka sezonas ievizināšanu!

Šī ir pašu jauniešu iniciatīva un ideja īstenot pasākumu, kurā laikā ikviens varēs atrast sev nodarbošanos! Būs iespēja gan skeitot, gan baudīt mūziku, gan zīmēt ar hennu, gan spēlēt dažādas galda spēles, gan izmēģināt savus spēkus orientēšanās vai dažādās radošajās aktivitātēs. Tā pat būs iespēja iepazīties ar jauniešu iespējām NVO un kas ir jaunatnes organizācija!Aktivitāšu klāsts būs plašs un tās nodrošinās paši jaunieši.  

Informējam, ka pasākuma laikā dalībnieki var tik filmēti un fotografēti, iegūtie video vai foto materiāli var tikt izmantoti pasākuma publikāciju sagatavošanai.

Veselīgi atgādinām: Paķer ķiveri! Katrs pats atbild par savu un apkārtējo drošību un labsajūtu!

Piebilde: Alkoholam un apreibinošām vielām NĒ!

Šī aktivitāte norisinās Projekta "Atbalsts. Izaicinājums. Kapacitāte – Jauniešu līdzdalība!"  ietvaros, šis ir biedrības "Kandavas novada Jauniešiem" un Kandavas MJIC "Nagla" kopīgs projekts. Projekts īstenots Izglītības un zinātnes ministrijas Jaunatnes politikas valsts programmas valsts budžeta finansējuma ietvaros. 

Informāciju par projektu lasi un skati šeit!

logo.jpg

Lasīt visu ziņu

Skeitparka sezonas noslēguma pasākums

03.09.2018

img_1279.jpgPagājušajā piektdienā – 31. augustā, kad visi cītīgi gatavojās 1. septembrim - skolas sākumam, mēs Jauniešu centrā "Nagla" svinējām Skeitparka sezonas noslēgumu. Kandavas MJIC "Nagla" aktīvie un brīvprātīgie jaunieši bija sarūpējuši dažādas aktivitātes visa vecuma cilvēkiem....

Noteikti lasi raksta turpinājumu un pielikumā apskati bilžu galeriju! :)

LIELS paldies visiem mūsu atbalstītājiem ar lielākiem un mazākiem darbiem un lietām! :)

Šeit pieejamas jaunietes Danutes bildes no pasākuma (bildes pieejamas līdz 05.11.2018.)

Lasīt visu ziņu galerija (48)

Skeitparka sezonas noslēguma pasākums!

01.08.2018

hillary_and_chris_johnsonare_expecting_their_third_child.jpgAicinām Kandavas aktīvos un ekstrēmos jauniešus uz Kandavas skeitparka sezonas noslēguma pasākumu š.g. 31. augustā!

Aktivitātes paredzētas visas dienas garumā no plkst.11:00-18:00! Nāc, katram būs ko darīt! Ne tikai ekstrēmā sporta veida piekritējiem, bet arī apmeklētājiem - hennas zīmējumu stūrītis, sportisko aktivitāšu stūrītis, radošais stūrītis, foto stūrītis un vēl un vēl....

LIELS paldies visiem mūsu atbalstītājiem ar lielākiem un mazākiem darbiem un lietām! :)

Pasākuma laikā dalībnieki un apmeklētāji tiks filmēti un fotogrāfēti.

Paķer ķiveri! Katrs pats atbild par savu un apkērtējo drošību un labsajūtu!

Pasākumu organizē skeitparka aktīvie jaunieši sadarbībā ar Kandavas MJIC "Nagla".

Talka skeitparkā

05.07.2018

20180519_164321.jpgŠodien aktīvie skeitparka jaunieši pielaboja, salaboja un saveda kārtībā  skeitparka rampas, lai bērni un jaunieši varētu droši pavadīt savu brīvo laiku skeitparkā, nodarbojoties ar aktīvo sportu. 

Liels paldies jauniešiem  - Mārcim Baumgartam un Robertam Žīguram par atsaucību, ieguldīto darbu un laiku!

Skeitparka ievizināšana!

28.05.2018

      20180519_171515.jpg Piektdien, 18.maijā, pie mums -  MJIC ''Nagla'' notika pasākums - Skeitparka ievizināšana! Neformālā gaisotnē, mūzikas pavadījumā un labajos laika apstākļos jaunieši “ievizināja” Kandavas skeitparu, demonstrēdami dažādas meistarklases skeitošanā, bmx un in-line.

Lasīt visu ziņu galerija (15)
facebokinstagramtwitter
<>


Jaunākās galerijas