Ar mērķi dabaszinību un vides tēmu apgūšanu padarīt par aizraujošo un interesanto procesu, Sociālās inovācijas centrs Erasmus+ projekta “Augmented Reality for Environmental Education” ietvaros ir izstrādājis izglītojošos materiālus vides izglītībai ar Papildinātās realitātes pielietojumu. Tā dod iespēju tēmas par zero waste, aprites ekonomiku, zaļām un viedām pilsētām, mākslīgo intelektu un digitālo tranformāciju papildināt ar vizuāliem un interaktīviem elementiem.
1) Savā viedierīcē lejuplādējiet aplikāciju iSee.
2) Noskenējiet kādu no plakātos redzamajiem simboliem.
3) Izbaudiet pamācošos video un izrunājiet neskaidros jautājumus grupās!
Mobilais jaunatnes darbs nav pazudis, nav apturēts un nekādā ziņā nav aizmirsts! Arī mobilais darbs ar jaunatni ir jau krietnu laiku digitalizējies. Ar visiem piecu pagastu jauniešiem regulāri tiek uzturēts kontakts, lai izzinātu viņu vēlmes un palīdzētu viņiem realizēt savas idejas.
No 12.04 MJIC ‘’Nagla’’ atsāk īstenot klātienes darbu ar jauniešiem, kuriem ir ierobežotas iespējas, ievērojot epidemioloģiskās drošības prasības. Ārtelpās līdz 10 jauniešiem vienā grupā vai iekštelpās veicot individuālas konsultācijas.
Jautājumi un atbildes par klātienes darbu
Centrs organizē vienreiz nedēļā ārtelpas tikšanos līdz 10 cilvēkiem savukārt jaunieši var iniciēt savas idejas. Joprojām tiek īstenots digitālais darbs ar jaunatni.
Individuālās konsultācijas (tāpat arī jauniešu iniciatīvas) nepieciešams pieteikt vismaz dienu iepriekš šeit!
Esam apkopojuši aktuālāko informāciju par noderīgiem resursiem, vērtīgām iespējam pilnveidot savas zināšanas, kā arī iespējām gūt interesantu pieredzi un piedalīties konkursā.
Spied uz rakstu, lai uzzinātu iespējas.
Lasīt visu ziņuKo darīt, ja ierastā dzīve apmetusi kūleni un pat negrasās atgriezties ierastajā ritmā? Kā tikt galā ar savām dusmām, skumjām, bezspēcību? Šos un neskaitāmi daudzus citus jautājumus mēs sev uzdodam ik dienu šajā ārkārtējās situācijas laikā, bet viennozīmīgu atbildi diemžēl nesaņemam.
Īpaši smagi pandēmijas laiku pārdzīvo pusaudži. Lai sniegtu palīdzību un atbalstu, Valsts bērnu tiesību aizsardzības inspekcijas Bērnu un pusaudžu uzticības tālrunis 116111 ir sagatavojis īsu ceļvedi pusaudžiem pašpalīdzības trikos “Kā palīdzēt sev?”. Tajā vienkāršā un sasitošā veidā pastāstīts par vairākiem veidiem, kā mēģināt atvieglot saspringto ikdienu un atrast savus iekšējos resursus, kas tam var lieti noderēt.
Ar ceļvedi var iepazīties ŠEIT!
Kandavas Multifunkcionālā jaunatnes iniciatīvu centra „Nagla” 2021. gada aprīļa plāns:
Sagatavoja: Laura Kristīne Anšance un Līva Truhņēviča, Kandavas multifunkcionālā jaunatnes iniciatīvu centra "Nagla" jaunatnes darbinieces.
Apstiprināja: Ilze Gotfrīda, Kandavas multifunkcionālā jaunatnes iniciatīvu centra "Nagla" vadītāja.
Pirmais pavasara mēnesis pagājis, un daudzi nozīmīgi darbi paveikti. Marta aktivitātes lielākoties tika vērstas uz vides un klimata jautājumiem, jo, kā zināms, katra gada marta pēdējā sestdienā atzīmējama Zemes stunda. Zemes stunda ir viena no lielākajām vides kustībām pasaulē, kas vērsta uz klimata pārmaiņu aktualizēšanu un dabas daudzveidības saglabāšanu.