Lielformāta spēļu bibliotēka

13.10.2023

lielspeles-logo.jpgTas nu ir noticis! Kandavā ir jauna bibliotēka! Nē, ne grāmatām, bet lielformāta spēlēm!

Biedrība “Kandavas novada jauniešiem” Tukuma novada pašvaldības izsludinātajā projektu konkursā “Darām paši” ieguva atbalstu un līdzfinansējumu, lai izveidotu lielformāta spēļu kolekciju, kas uz noteiktu laiku būtu bez maksas pieejama ikvienam interesentam izmantošanai gan ģimenes svētkos un komandas veidošanas aktivitātēs, gan klases vakaros un jauniešu pasākumos.

Spēļu kolekcijā pieejamas sekojošas spēles: XXL Jenga, XXL Domino, XXL Atmiņas spēle, XXL “Connect 4”, Limbo, “Cornehole”, Disku golfa disku komplekti, Vertikālais labirints, Sadarbības izpletnis, Virve virves vilkšanas sacensībām, “Futbolkrokets”, “Metamboulings”, “Spaiņpongs” un dažādi atribūti stafetēm (slēpes, lecammaisi, mērķi). Projekta laikā jaunieši ne tikai veidoja spēļu kolekciju, bet arī blakus skeitparkam ierīkoja publiski pieejamu ugunskura vietu ar soliņiem.

Spēles iespējams apskatīt šim rakstam pievienotajā bilžu galerijā, kā arī Kandavas MJIC “Nagla” telpās un rezervēt, rakstot uz e-pastu: jcnagla@inbox.lv

Izsakām pateicību jauniešiem - idejas autoriem, kā arī jauniešiem un pieaugušajiem, kuri brīvprātīgi piedalījās spēļu izstrādē, izgatavošanā, kā arī ugunskura vietas ierīkošanā! Lai mums visiem patīkami un jēgpilni pavadīti brīvie brīži, kopā esot!

5.jpg 6.jpg 2.jpg 3.jpg 4.jpg 1.jpg 7.jpg 8.jpg 9.jpg 10.jpg 11.jpg 12.jpg 14.jpg 13.jpg 15.jpg 16.jpg 17.jpg lielspeles-logo.jpg
facebokinstagramtwitter
<>


Jaunākās galerijas