Jau kopš septembra jauniešu centrā ar NVA atbalstu darbojas 3 jaunietes - Lauma, Lāsma un Gita!

22.10.2019

whatsapp_image_2019_10_22_at_16_52_32.jpg Sākot ar 1. septembri Kandavas MJIC "Nagla" strādā trīs jaunietes - Lauma, Lāsma un Gita. Jaunietes strādā sadarbībā ar biedrību "Kandavas novada Jauniešiem" un Nodarbinātības valsts aģentūru, kura īsteno atbalsta pasākumu jauniešiem “Darbam nepieciešamo iemaņu attīstība nevalstiskajā sektorā”. Augustā biedrība "Kandavas novada Jauniešiem" aicināja jauniešus ar bezdarbnieka statusu pieteikties 4 vakancēm jaunatnes jomā nevalstiskajā sektorā uz 6 mēnešiem. Atsaucās trīs jaunietes - Lāsma strādā par kultūras pasākumu organizatori, Lauma strādā par sporta organizatori un Gita strādā par sabiedrisko attiecību speciālisti. Bērni un jaunieši ir ļoti iemīļojuši mūsu papildspēkus - jaunos darbiniekus, kopā patīk gan sportot, gan spēles spēlēt, gan īstenot dažādas idejas un radošos darbus! Kopā iet ļoti jautri un novērtējam meiteņu ieguldīto darbu! Kā meitenēm šī pusotra mēneša laikā ir veicies? Lasi raksta turpinājumā! :)

Jauniete Lauma ir sporta organizatore - plāno un vada gan jaunas, gan zināmas sporta un atjautības spēles jauniešiem, kas palīdz organizatorei labāk izprast darbību šajā jomā, kā arī jauniešiem ir vēl vairāk iespēju sevi izpaust sportā.

Jauniete Lāsma ir kultūras pasākumu organizatores, viņas atbildība ir plānot un organizēt dažādus kultūras un atpūtas pasākumus jauniešiem, kas tiem ļaus iegūt vairāk zināšanu par konkrētas tēmas veidotu pasākumu. Organizatore spēs izvērtēt darbu ar jauniešiem, to interesēm, izprast efektīvākus veidus pasākumu viedošanai.

Jauniete Gita ir sabiedrisko attiecību speciālistei - iespēja paplašināt savu pieredzi, iemaņas, nodrošinot veiksmīgu komunikāciju starp jauniešu centru un tā apmeklētājiem par aktuālo informāciju.

Jaunietes strādā 4 stundas dienā, saņemot arī nelielu ESF stipendiju par ieguldīto darbiņu. Plānots, ka jaunietes jauniešu centrā strādās līdz martam, pilnveidojot savas prasmes darbā ar bērniem un jauniešiem, darba plānošanā un organizēšanā, aktivitāšu un pasākumu organizēšanā un vadīšanā, komunikācijā un saskarsmē, un vēl daudzās citās jomās. Strādājot jauniešu centrā šī pasākuma ietvaros, jaunietes secina, ka šāda veida darbošanās palīdz izprast konkrēto profesiju, kas ir vērtīgi, ja pēc šī atbalsta pasākuma dalībnieces plānos savu karjeru virzīt tieši šajās jomās.  Jauniešiem tā ir iespēja iegūt darba pieredzi un attīstīt darba iemaņas. Jaunieši, piedaloties pasākumā, no NVA saņem stipendiju - 5 eiro dienā, stipendijas apmērs mēnesī tiek aprēķināts atbilstoši nostrādātām dienām.

Pasākums “Darbam nepieciešamo iemaņu attīstība nevalstiskajā sektorā” tiek īstenots Eiropas Sociālā fonda (ESF) projekta “Atbalsts bezdarbnieku izglītībai” Nr. 7.1.1.0/15/I/001 ietvaros.

Jauniete Gita Agapova un Kandavas MJIC "Nagla" vadītāja Ieva Ozoliņa

facebokinstagramtwitter
<>


Jaunākās galerijas