Jaunumi

Jauniešu centra "Nagla"dalība Strukturētā dialoga IV cikla noslēguma konferencē

02.11.2015

SD_IV_cikla_noslēguma_konference29.oktobrī, plkst.12:00, Rīgas tūrisma un radošās industrijas tehnikumā, Nīcgales ielā 26, Strukturētā dialoga IV cikla noslēguma konferencē Latvijas Jaunatnes padome (LJP) prezentēs jaunākos pētījuma datus par jauniešu politisko līdzdalību Latvijā, jauniešu līdzdalības iespējām un to izmantošanu.

Pētījuma „Jauniešu politiskā līdzdalība Latvijā” rezultāti apliecina, ka kopumā jauniešu līdzdalības aktivitāte Latvijā nav augsta. Tikai aptuveni ¼ daļa jauniešu vismaz reizi mēnesī piedalās kādās sociālās, sabiedriskās vai interešu aktivitātēs. Viszemākie līdzdalības rādītāji ir jauniešu iesaistei politiskajās aktivitātēs – tikai 2% jauniešu regulāri iesaistās partiju darbā, politiskajās diskusijās un politiskos pasākumos. Vairāk informācijas šeit.:

Lasīt visu ziņu galerija (5)

Radošā darbnīca -pārcelta uz 28.10.2015. plkst. 16.00

lejupielade.jpgRadošā darbnīca -pārcelta uz 28.10.2015. plkst. 16.00

Spociņi spokojas!

Lasīt visu ziņu galerija (17)

Akcija"Simtozolu meži simtgadu Latvija"

23.10.2015
images.jpg

Gatavojoties Latvijas simtgades svinībām, Balvu Valsts ģimnāzijas Award vienība un Latvijas Universitātes Atturības un veselības izglītības veicināšanas biedrība nāca klajā ar iniciatīvu "Simtozolu meži simtgadu Latvija". Aicinu ikvienu no Jums iepazīties ar akcijas ideju (skatīt pielikumā esošo failu), kā arī atbalstīt to un iesaistīties tajā!Akcija “Simtozolu meži simtgadu Latvijai! ”Akcijas ”Simtozolu meži simtgadu Latvijai!” mērķis – iesaistīt vismaz 100 jauniešus, kas vāks zīles un stādīs ozolu stādus Latvijas mežos, veidojot ozolu birzis vai alejas vismaz 100 vietās ar vismaz 100 ozoliem katrā par godu Latvijas Valsts neatkarības simtajai gadadienai.

Lasīt visu ziņu

Visbailīgākais kino vakars! Nenokavē!

basketbola-kirbis.jpg

Visbailīgākais kino vakars! Nenokavē!

30.10.2015. plkst.17.00

Diemžēl,neparedzētu apstākļu dēļ atcelts!

Izstāde "Ieskaties Latvijas nākotnē"

15.10.2015

Iespēja apmeklēt 3D ekspozīciju par ieguvumiem, ko sniedz Eiropas Savienības fondi.

Izstāde "Ieskaties Latvijas nākotnē" būs apskatāma 22. oktobrī Liepājā, koncertzālē "Lielais dzintars" (Radio ielā 8) no plkst. 10.00 līdz 15.00. Izstādes apmeklējums ir bez maksas.

Šī ir ekskluzīva iespēja apskatīt Finanšu ministrijas projekciju, kas ir daļa no gaismas festivālam "Staro Rīga" veidotās instalācijas, kas no 2015. gada 18. līdz 21. novembrim būs skatāma uz Finanšu ministrijas ēkas fasādes Rīgā, Smilšu ielā 1. Unikālā video projekcijā caur improvizētu teleskopu, kurā iebūvētas papildinātās realitātes tehnoloģijas, ar animācijām un skaņas efektiem tiks ilustrētas iespējas, ko ES fondu finansējums sniegs Latvijai līdz 2020. gadam.

Vairāk informācijas: šeit.


Apmācības jauniešiem par vienaudžu izglītību "Jaunietis - Jaunietim II!"

15.10.2015

lejupielade.jpg

Aicinām Kurzemes reģiona jauniešus piedalīties apmācībās!

Apmācības jauniešiem par vienaudžu izglītību"Jaunietis - Jaunietim II!" 2015.gada 13. novembrī - 15. novembrī viesnīcā "Rezidence", Vandzene, Vandzenes pagasts, Talsu novads.Pieteikšanās apmācībām šeit: http://ejuz.lv/vienaudzizglitiba, pieteikšanās termiņš 4. novembris, rezultāti tiks paziņoti visiem personīgi līdz 2015. gada 6. novembrim.

Apmācību mērķis: Attīstīt un pilnveidot kompetences, kā arī apzināt atbalsta sistēmu, kas nepieciešama kvalitatīvas vienaudžu izglītības īstenošanai.Apmācību uzdevumi:

- dalīties pieredzē par vienaudžu izglītības konceptu Latvijā un iespējām līdzdarboties;

- aktualizēt neformālās izglītības dažādus aspektus un tās izmantošanu vienaudžu izglītībā;

- nodrošināt apmācību dalībniekiem vietu, laiku un iespēju vienam no otra mācīties ar praktisku uzdevumu palīdzību;

- atbalstīt dalībniekus mācīšanās procesā, nodrošinot drošu un atbalstošu neformālās izglītības vidi;

- veidot savstarpējo vienaudžu izglītotāju sadarbības tīklu nākotnes darbībai.

Dalībnieku profils: jaunieši vecumā no 13 līdz 18 gadiem. Apmācībā tiek aicināti piedalīties jaunieši ar pieredzi vienaudžu izglītībā.

Lasīt visu ziņu
facebokinstagramtwitter
<>


Jaunākās galerijas