Jaunumi

Zaļās jostas konkursa laureātes.

21.09.2020

Viktorijas un Sintijas čaklās rociņas novērtē Zaļās jostas konkursā "Pamani-sakop-iemūžini". Meitenes ieguva simpātijas balvu. Apsveicam un pateicamies par iniciatīvas izrādīšanu un darbīgumu! 
Tāpat piektdien JC "Naglas" apmeklētāji čakli pastrādāja Kandavas tā dēvētajā Skolas kalnā attīrot krūmājus no atkritumiem Pasaules Lielās talkas ietvaros! Paldies visiem par dalību un superīgi pavadīto laiku!

izsmekji.jpgcapture.jpg

talka.jpg

printēt

Izmaiņas MJIC ''Nagla'' darbalaikā

31.08.2020

kandavas_mjic__nagla.jpgBeidzoties skolēnu vasaras brīvlaikam un sākoties jaunam mācību gadam, MJIC "Nagla" gaidāmas izmaiņas  darba laikā.

Jauniešu centrs apmeklētājiem atvērts katru darba dienu no pirmdienas līdz piektdienai laikā no plkst. 14:00 līdz 18:00, vadoties pēc mēneša plāna. Aicinām bērnus un jauniešus savu brīvo laiku pavadīt aktīvi un ar dažādām saturīgām aktivitātēm! Gaidām ciemos! :)

Taču joprojām jauniešu centra apmeklētajiem jārēķinās ar koplietošanas telpu un inventāra lietošanas ierobežojumiem, un ievēro epidemioloģiskās drošības nosacījumi. 

printēt

Augusts - gatavojoties pārmaiņām

31.08.2020

Pagājis jau arī pēdējais vasaras mēnesis – augusts. Kā mums gājis, ko esam paveikuši un, kas gaidāms turpmāk – lasi raksta turpinājumā.

printēt Lasīt visu ziņu

MJIC "Nagla" mēneša plāns - Septembris 2020

21.08.2020

Multifunkcionālā jaunatnes iniciatīvu centra „Nagla”

2020.gada septembra plāns: ŠEIT!

Sagatavoja: Laura Kristīne Melne, Kandavas multifunkcionālā jaunatnes iniciatīvu centra "Nagla" jaunatnes darbiniece.

Apstiprināja: Ieva Ozoliņa, Kandavas multifunkcionālā jaunatnes iniciatīvu centra "Nagla" vadītāja.

printēt

MJIC "Nagla" mēneša plāns - Augusts 2020

01.08.2020

Multifunkcionālā jaunatnes iniciatīvu centra „Nagla”

2020.gada augusta plāns: ŠEIT!

Sagatavoja: Laura Kristīne Melne, Kandavas multifunkcionālā jaunatnes iniciatīvu centra "Nagla" jaunatnes darbiniece.

Apstiprināja: Ieva Ozoliņa, Kandavas multifunkcionālā jaunatnes iniciatīvu centra "Nagla" vadītāja.

printēt

Iespējas jaunatnes jomā strādājošajiem

18.08.2020

Noderīga informācija jaunatnes darbiniekiem un citiem jaunatnes jomas darbiniekiem par mācībām zināšanu pilnveidei. Īpaši noderīgi jaunajiem speciālistiem, lai pilnveidotu izpratni par jaunatnes darbu. 

  • Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra (JSPA) izsludina ES programmas "Eiropas Solidaritātes korpuss" mācības "Projektu darbnīca: Solidaritātes projekti", kas no 7. līdz 9.septembrim notiks Lilastē. Mācību laikā dalībniekiem būs iespēja izstrādāt sava Solidaritātes projekta ideju un veidot projekta pieteikumu. Pieteikšanās līdz 23. augustam. Vairāk info.
  • Slovēnijas nacionālā aģentūra no 6. oktobra līdz 1. decembrim  organizē tiešsaistes un klātienes mācības, iepazīstot jauniešu apmaiņas posmu simulāciju. Pieteikšanās līdz 28. augustam. Vairāk info.
  • Centrs ''Marta'' piedāvā mācības jaunatnes darbiniekiem un izglītības speciālistiem - jauniešu grupu metodoloģiju darbam ar pusaudžiem vardarbības mazināšanai un veselīgu attiecību veidošanai. Pieteikšanās līdz 21. septembrim. Vairāk info.

Seko līdzi aktualitātēm jaunatnes jomā - http://jaunatne.gov.lv/, kā arī uzzini par dažādām iespējām http://visasiespejas.lv/!

printēt

Jūlijs jauniešu centrā - pierodot pie apstākļiem

31.07.2020

31400375_0374_426e_9f59_25c91e6416fb.jpgJau divi mēneši pagājuši, atsākot klātienes darbu. Kā mums gājis jūlijā – lasi raksta turpinājumā!

printēt Lasīt visu ziņu galerija (6)
facebokinstagramtwitter
<>


Jaunākās galerijas