Iespējas MJIC ''Nagla''14.05.2020

Atgādinājums visiem esošajiem un topošajiem apmeklētājiem (arī neklātienes) par iespējām Kandavas multifunkcionālajā jaunatnes iniciatīvu centrā ''Nagla''.

Vēlies pilnveidot sevi? Vēlies gūt pieredzi projektu rakstīšanā vai pat vadībā? Vēlies vienkārši radoši izpausties? Vēlies uzspēlēt ping-pongu? Varbūt vēlies realizēt kādu svaigu ideju? Tu zini, kur griezties! Adrese nemainīga - Kandava, Zīļu iela 2. Neklātienē - 

(klikšķini uz attēla, lai tas atvērtos lielāks!)

printēt

Iespēja piedalīties konkursos! PAPILDINĀTS!29.05.2020

Sakarā ar ārkārtējās situācijas izsludināšanu līdz 2020. gada 9. jūnijam ar mērķi ierobežot Covid-19 izplatību un to, ka MJIC ''Nagla'' apmeklētājiem ir slēgts, piedāvājam lietderīgi un saturīgi pavadīt laiku mājās, piedaloties konkursos! 

Klikšķini ŠEIT!, lai iepazītos ar konkursiem! 

Informācija atjaunota 29.05.2020.

printēt

Jaunatnes jomas aktualitātes un idejas 05.06.2020

MJIC “Nagla” aicina lietderīgi un saturīgi pavadīt laiku mājās

Kārtības spēle jauniešiem, kuri uzsāk dzīvi ārpus mājām un jūtas apjukuši no jaunajiem pienākumiem un svešās vides. Tas būs īpaši palīdzoši gadījumos, ja jaunietis dzīvo kopmītnēs vai īrē dzīvokli, un kārības uzturēšanas izaicinājumi ir citiem.

Veselīgas darba dienas bingonezaudējot mundrumu pašizolācijas laikā. 

Idejas garlaicības novēršanai

Idejas dinamiskai pauzei un aktīvās pauzes metamais kauliņš, ieturot pauzi starp veicamajiem darbiem.

Lieliskas idejas pastaigām parkā, pie jūras, mežā.

printēt

Digitālais darbs ar jauniešiem Kandavas novadā06.05.2020

Līdz ar ārkārtas situācijas sākšanos 13.martā ar mērķi ierobežot Covid-19 izplatību, arī Kandavas Multifunkcionālais jaunatnes iniciatīvu centrs “Nagla” uzreiz bez vilcināšanās uzsāka digitālo jaunatnes darbu, turpinot jauniešiem piedāvāt saturīgas brīvā laika pavadīšanas iespējas. Mūsu darbu pamanīja gan citu novadu kolēģi jaunatnes jomā, gan pāraugošās institūcijas valsts mērogā. Piemēram, Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra mūs aicināja piedalīties vebinārā, kurā online piedalījās vēl vismaz 50 dalībnieki, lai uzklausītu mūsu pieredzi digitālā darbā ar jauniešiem novadā. Tādēļ vēlamies arī mūsu novadniekiem pastāstīt, ka mums viss notiek, nekas nav apstājies.

printēt Lasīt visu ziņu

10 dienu kino izaicinājums05.05.2020

Esam izstrādājuši Kandavas novada jauniešiem jaunu izaicinājumu ar jauniem uzdevumiem:  katru dienu publicē Instagram story, attiecīgās tēmas seriālu vai filmu, kas norādīta izaicinājuma tabulā. Ņem vērā, ka apkopjot jauniešu publikācijas, tiks veidotas seriālu un filmu rekomendācijas. Tāpēc publicē to, ko iesaki citiem noskatīties!

Dalies ar saviem favorītiem, ietagojot @jcnagla & @sviitra_paari!

Aktīvākajiem dalībniekiem, kā jau ierasts - pārsteigums!

(klikšķini uz attēla, lai atvērtu to lielāku!)

printēt

15 dienu foto izaicinājuma rezultāti05.05.2020

Arī 15 dienu foto izaicinājums ir pārskrējis, pulcējot kopā 16 izturīgākos dalībniekus! (arī šī izaicinājuma gaita saglabāta @jcnagla Instagram story highlights!)

Kopā izaicinājumā piedalījušies 19 dalībnieki - Kandavas novada jaunieši.

Interesants fakts: deviņas reizes izaicinājuma laikā tika minēta Pharell Williams dziesma ''Happy''.

printēt Lasīt visu ziņu

Aprīlis - digitalizēts un attālināts darbs ar jaunatni 30.04.2020

Esam nodzīvojuši jau septiņas nedēļas citādākos apstākļos. Citam iet grūtāk, citam savukārt vieglāk. Katrs izdzīvojam šo laiku citādāk. Ir pagājis jau arī aprīlis. Ko esam paveikuši 30 dienās, lasi raksta turpinājumā.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (6)
<>


Jaunākās galerijas