Lepojamies ar mūsu novadnieci - Awardieti Dārtu Ošenieci!10.10.2018

9.oktobrī #RoyalVisitLatvia ietvaros notika pasākums #ievēroAWARD

Darba devējus, kuri bija aicināti iepazīties ar Edinburgas hercoga starptautisko apbalvojumu un tā ietekmi uz dažādu darba ņēmējam būtisku īpašību attīstību, uzrunāja Veseksas grāfs princis Edvards un Award Latvia pārstāvji - nacionālā aizbildne Vaira Vīķe - Freiberga, bronzas, sudraba un zelta apbalvojuma ieguvēja Dārta Ošeniece un atbalstītājs Simon Boddy.

Lepojamies, ka arī mūsu novadniece un Awardiete Dārta Ošeniece piedalījās šajā svinīgajā un nozīmīgajā pasākumā!

printēt Lasīt visu ziņu

Skaties - raidījums "Kafijas pauze" par darbu ar jaunatni Kandavas novadā10.10.2018

Piektdien 05.10.2018. pie mums viesojās Talsu Televīzijas komanda, kas intervēja mūsu jauniešu centra darbiniekus un jauniešus. 

Skaties rezultātu TV kanālā "Re:TV" raidījumu "Kafijas pauze" nākamo trešdien 17.10.2018. plkst. 19:30!

printēt

Eiropa ciemojas skolās!10.10.2018

Oktobra nogalē un novembra sākumā Kandavas novada skolās norisināsies pasākums "Eiropa ciemojas skolās!"  Pasākumu organizē Eurodesk reģionālais koordinators - Kandavas MJIC "Nagla" sadarbībā ar Kandavas novada skolām. 

30.10. Cēres pamatskola

31.10. Kandavas lauksaimniecības tehnikums

01.11. Kandavas internātvidusskola

02.11. Zemītes pamatskola

05.11. Vānes pamatskola

Pasākuma ietvaros norisināsies dažādas tematiskās aktivitātes: Informatīva lekcija; Ideju vētra; Erasmus+ un Eiropas Solidaritātes korpusa projekti; Jauniešu iespējas Eiropā - ceļošana, darbs, studijas...

Pasākums norisinās Time to Move kampaņas ietvaros! Apskati tos te - https://timetomove.eurodesk.eu...

(Apskati arī visus pasākumus Kandavas novadā!)

printēt

Eiropas pidžamu ballīte!10.10.2018

Skolēnu rudens brīvlaikā 22. un 23. oktobrī Kuldīgas jauniešu mājā norisināsies Eiropas pidžamu ballīte! Pasākumu organizē Eurodesk reģionālais koordinators - Kandavas MJIC "Nagla" sadarbībā ar Kuldīgas jauniešu māju. Pasākumā piedalīsies 15 Kuldīgas novada jaunieši un 15 Kandavas novada jaunieši. Pasākuma laikā būs dažādas tematiskās aktivitātes: Ideju darbnīcas; Orientēšanās spēle "Eiropas iespēju Bingo!"; Eiropas pidžamu festivāls - ballīte; Erasmus+ vai Eiropas Solidaritātes korpusa projekti; Jauniešu iespējas Eiropā - ceļošana, darbs, studijas...

Pasākums norisinās Time to Move kampaņas ietvaros! Apskati tos te - https://timetomove.eurodesk.eu...

(Apskati arī visus pasākumus Kandavas novadā!)

printēt

Aicinām Zemītes un Matkules pagastu jauniešus uz radošo nodarbību!10.10.2018

Aicinām Zemītes un Matkules pagastu jauniešus uz radošajām nodarbībām Mobila jaunatnes darba ietvaros!

24.10. 14:00 Zemītes kultūras namā

24.10. 16:00 Matkules kultūras namā

printēt

Aicinām Kandavas MJIC "Nagla" vēstnešus uz supervīziju!10.10.2018

Aicinām Kandavas MJIC "Nagla" vēstnešus uz Supervīziju 23.10.2018. plkst. 14:30 jauniešu centra telpās!

Aktivitāte norisinās projekta "Kandavas MJIC “Nagla” vēstneši –  labā roka mobilā jaunatnes darbā" ietvaros.

Kandavas MJIC “Nagla” vēstneši – labā roka mobilā jaunatnes darbā ir Kandavas novada domes un Kandavas MJIC "Nagla" kopīgs projekts. Projekts īstenots Izglītības un zinātnes ministrijas Jaunatnes politikas valsts programmas 2018. gadam valsts budžeta finansējuma ietvaros.

printēt

Pieredzes brauciens uz Rietavu par mobilu jaunatnes darbu02.10.2018

Brocēnu novada pašvaldības kolēģi aicināja mūsu jauniešu centra vadītāju doties pieredzes apmaiņas braucienā uz Rietavu Lietuvā par mobilu jaunatnes darbu. Lietuvā jauniešu centri ir izveidoti par pašvaldības finansējumu, taču tā kā ne katrā reģionā tāds jauniešu centrs ir, tad pilnīgi katrā Lietuvas reģionā darbojas viens jaunatnes lietu speciālists. Jauniešu centri darbojas līdzi kā pie mums Latvijā - nodrošina dažādas saturīgas brīvā laika pavadīšanas iespējas, organizē dažādus pasākumus, piedalās dažādos projektos vai īsteno projektus pašus.

Vairāk par atziņām no pieredzes brauciena lasi raksta turpinājumā...

printēt Lasīt visu ziņu galerija (19)
<>


Jaunākās galerijas