Jaunieti - noskaties! Veselības ministrijas informatīvās kampaņas „Spēks pateikt NĒ!" ietvaros tapusi filma "Jauniešu NĒ"13.05.2019

Atkarības sākas skolas vecumā - ko par tām domā paši jaunieši? Un kā bērniem palielināt savu spēku pateikt Nē? Veselības ministrijas informatīvās kampaņas „Spēks pateikt NĒ!" ietvaros tapusi filma "Jauniešu NĒ". Sīkāk par kampaņu: www.esparveselibu.lv

Avots: Veselības ministrija

printēt

Aicinām Kandavas MJIC “Nagla” vēstnešus uz noslēguma pasākumu 17.-18.maijā!13.05.2019

Aicinām Kandavas MJIC "Nagla" vēstnešus no Cēres, Zemītes, Zantes, Matkules, Vānes un Kandavas uz noslēguma pasākumu 17.-18.maijā Kandavas sporta Hallē!

Informācija par projektu un noslēguma pasākuma programma pieejama šeit!

Aktivitāte norisinās projekta "Kandavas MJIC “Nagla” vēstneši –  labā roka mobilā jaunatnes darbā" ietvaros.

Kandavas MJIC “Nagla” vēstneši – labā roka mobilā jaunatnes darbā ir Kandavas novada domes un Kandavas MJIC "Nagla" kopīgs projekts. Projekts īstenots Izglītības un zinātnes ministrijas Jaunatnes politikas valsts programmas 2018. gadam valsts budžeta finansējuma ietvaros.

printēt

Dokumentālās īsfilmas "Mind Your Step" noslēguma seanss Kurzemē!13.05.2019

17.maijā plkst.16:30 norisināsies dokumentālās īsfilmas "Mind Your Step" pēdējais seanss Latvijā - noslēguma papildseanss Kuldīgas Kultūras centra kinoteātrī! Lai satiktos ar skatītājiem, uz seansu arī ieradīsies filmas autors Kaspars Alksnis un pats Nils Jansons! 

Kandavas jaunieti, izmanto iespēju! Dodies un baudi!

Vairāk lasi raksta turpinājumā!

printēt Lasīt visu ziņu

Eurodesk pikniks ar Eiropu06.05.2019

30. aprīlī plkst. 15:00-19:00 skeitparkā blakus Kandavas MJIC "Nagla" norisinājās "Eurodesk pikniks ar Eiropu", aicinot pulcēties ap 60 jauniešiem gan no Kandavas novada, gan no apkārtējiem novadiem - Jaunpils un Broncēniem uz dažādām interesantām un izzinošām aktivitātēm un ideju darbnīcām: Eiropa brīvsolī Kandavā; Eiropas mobilitātes burgers; Erasmus+ kokteilis; Eiropas Solidaritātes korpusa saldējums; Eiropas līdzdalības keksiņi;  viltotais zaķis; pikniks; dažādas tematiskās spēles par Eiropu un mobilitāti...  Šis pasākums norisinājās Eiropas jaunatnes nedēļas ietvaros ar mērķi veicināt jauniešu izpratni par mobilitātes iespējām Eiropā, iedrošinot viņus līdzdarboties un kļūt pilsoniski aktīviem, un mudināt izmantot Erasmus+ un Eiropas Solidaritātes korpusa programmu iespējas.

Vairāk par šo pasākumu lasi raksta turpinājumā, kā arī apskati bilžu galeriju!

printēt Lasīt visu ziņu galerija (123)

Kas jauns mobilā darbā aprīlī? Labs laiks un aktivitātes ārā! :)03.05.2019

Aprīļa mēnesī mūsu Kandavas novada pagastu jaunieši ir izmantojuši labos laikapstākļus, un organizējuši dažādas aktivitātes ārā. Gandrīz katrs pagasts ir noorganizējis kādu aktivitāti vietējiem jauniešiem. Kā mūsu pagastu jauniešiem ir gājis? Lasi raksta turpinājumā un noteikti apskati saulaino bilžu galeriju! :)

printēt Lasīt visu ziņu galerija (17)

Aprīlis - silts, gaišs un krāsains mēnesis jauniešu centrā03.05.2019

Aprīļa mēnesis jauniešu centrā ir atnesis siltumu, gaišumu un skaistas krāsas, līdz ar to arī mūsu aktivitātes vairāk svaigā gaisā un dikti krāsainas. Arī aprīļa mēnesī esam paveikuši dikti daudz! Tik tiešām! Netici? Lasi raksta turpinājumā par visām mūsu aprīļa aktivitātēm un noteikti apskati arī bilžu galeriju! :)

printēt Lasīt visu ziņu galerija (40)

JC "Nagla" mēneša plāns - Maijs 201902.05.2019

Multifunkcionālā jaunatnes iniciatīvas centra „Nagla”

2019.gada Maija plāns: ŠEIT!

Sagatavoja: Ieva Ozoliņa, Kandavas multifunkcionālā jaunatnes iniciatīvu centra "Nagla" vadītāja

printēt
<>


Jaunākās galerijas