Maijs - joprojām attālināts darbs ar jaunatni31.05.2020

Vēl viens mēnesis atkal paskrējis, veicot attālinātu jaunatnes darbu. Nu jau var sākt just jauniešu, un arī pašu darbinieku enerģijas izsīkumu no jaunajiem pienākumiem. Mēnesis ir bijis ražīgs, to noliegt nevaram, taču jāatzīst, ka arī visai nogurdinošs. Lasi raksta turpinājumu, lai uzzinātu maijā paveikto!

printēt Lasīt visu ziņu galerija (17)

Rezultāti aktivitātei "Attālinātā līdzdalība Eurodesk"03.06.2020

Šī gada 29.-31. maijā Kandavas multifunkcionālā jaunatnes iniciatīvu centra "Nagla" rīkotajā Eurodesk pasākumā "Attālinātā līdzdalība Eurodesk" 8 Kandavas novada jaunieši vecumā no 13 līdz 25 gadiem izmantoja iespēju piedalīties patstāvīgi un attālināti, līdzdarbojoties izzinošā aktivitātē no mājām. Jaunieši pildīja dažādus uzdevumus: fotogrāfēja tematiskās bildes, veidoja kompozīcijas, atbildēja uz jautājumiem par Eiropu, Eurodesk tīklu, Eiropas Solidaritātes korpusa un Erasmus+ programmu iespējām, gatavoja eiropiešu tradicionālos ēdienus, iepazinās ar jauniešu mobilitātes iespējām Eiropā. Varam uzslavēt Selīnu par visprecīzākajām atbildēm, taču Laimu un Beāti par skaisti noformētiem attēliem. Katrs aktivitātes dalībnieks bija centies, tādēļ esam sagatavojuši veicināšanas balviņas visiem 8 jauniešiem. 

Raksta galerijā vari apskatīt jauniešu četrrindes par Erasmus+ programmu un uzdevumus, kuru veica jaunieši.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (3)

Outfit of the day izaicinājuma rezulāti01.06.2020

Septiņu dienu Outfit of the day izaicinājums noslēdzies! Kopumā astoņi jaunieši vismaz vienu reizi ievietoja savu apģērba komplektu, piedaloties izaicinājumā. Taču tikai puse jeb četri jaunieši izturēja visas septiņas izaicinājuma dienas, kļūstot par aktīvākajiem izaicinājuma dalībniekiem! 
Sveicam @elizabetaheinsone @mazaa.evitina @_laimab_16_ @send.ija un aicinam sazināties ar mums par balviņas saņemšanu! 


Jauniešu tematiskās apģērbu izvēles apskatāmas izaicinājuma Instagram Story highlights! 

printēt

MJIC "Nagla" mēneša plāns - Jūnijs 202001.06.2020

Multifunkcionālā jaunatnes iniciatīvu centra „Nagla”

2020.gada jūnija plāns: ŠEIT!

Sagatavoja: Laura Kristīne Melne, Kandavas multifunkcionālā jaunatnes iniciatīvu centra "Nagla" jaunatnes darbiniece.

Apstiprināja: Ieva Ozoliņa, Kandavas multifunkcionālā jaunatnes iniciatīvu centra "Nagla" vadītāja.

printēt

Jauniešu centrs "Nagla" atvērts apmeklētājiem no 1.jūnija29.05.2020

Sākot ar 1.jūniju Kandavas Mutifunkcionālais jaunatnes iniciatīvu centrs "Nagla" ver vaļā durvis apmeklētājiem, ievērojot epidemioloģiskās drošības nosacījumus.

Katru darba dienu plkst. 12:00-15:00 jauniešu centrā tiks organizētas brīvā laika aktivitātes saskaņā ar jūnija plānu. Jauniešu centra aktivitātes klātienē norisināsies 3 stundas, savukārt pirms plkst. 12:00 vai pēc plkst.15:00 jauniešiem ir iespēja pieteikties uz individuālām konsultācijām pie jauniešu centra darbiniekiem vai pavadīt brīvo laiku ar sportiskām aktivitātēm svaigā gaisā.

printēt Lasīt visu ziņu

Attālinātā līdzdalība Eurodesk

29.05.2020 - 31.05.2020 kur : Kandavas multifunkcionālais jaunatnes iniciatīvu centrs "Nagla"

Šī gada 29.-31. maijā Kandavas multifunkcionālā jaunatnes iniciatīvu centra "Nagla" rīkotajā Eurodesk pasākumā Kandavas novada jauniešiem  no 13 līdz 25 gadiem iespēja piedalīties patstāvīgi un attālināti, līdzdarbojoties izzinošā aktivitātē no mājām. Pasākuma mērķis ir veicināt Kandavas novada jauniešu izpratni par mobilitātes iespējām Eiropā, iedrošinot viņus patstāvīgi un attālināti līdzdarboties un kļūt pilsoniski aktīviem, un mudināt izmantot Erasmus+ un Eiropas Solidaritātes korpusa programmu iespējas. Pasākuma laikā plānota attālināta aktivitāte ar tematiskajiem uzdevumiem un jautājumiem par Eiropu, Eurodesk tīklu, Eiropas Solidaritātes korpusa un Erasmus+ programmu iespējām, kas veicami ar viedtālruņa palīdzību. Dalība pasākumā ir bezmaksas, iepriekš piesakoties līdz 28.05.2020. Izpildītie uzdevumi un atbildes uz jautājumiem būs jāiesniedz digitāli. Informācijai par pasākumu iespējams sekot līdzi mājas lapā jcnagla.lv.

Lai pieteiktos: sazinies ar Kandavas MJIC "Nagla" vadītāju Ievu pa telefonu 28329487, vai izmantojot e-pastu jcnagla@inbox.lv

(klikšķini uz bildes, lai atvērtu to lielāku!)

Outfit of the day izaicinājums25.05.2020

Klāt jauns izaicinājums, kas ilgs septiņas dienas jeb veselu nedēļu. Tā ietvaros aicinām Kandavas novada jauniešus kļūt par modes ekspertiem vai pat influenceriem, daloties ar apģērbu kombinācijām dažādām dzīve situācijām.

Uzdevums: Katru dienu publicē Instagram story atbilstošo apģērba komplektu, un kā ierasts - ietago @jcnagla & @sviitra_paari! Ja vēlies apskatīt bildi - klikšķini uz tās, lai atvērtu to lielāku!

Aktīvākajiem dalībniekiem, kā jau ierasts - pārsteigums!

printēt
<>


Jaunākās galerijas