Jaunieši Erasmus+ projektā Vācijā22.11.2017

     No 24. septembra līdz 4. oktobrim mēs ,Kandavas novada jaunieši (Alise Fjodorova, Dārta Estere Kamparzāle, Sāra Dūniņa, Kristaps Kristers Ozols, Kārlis Kristaps Šteinbergs) un mūsu grupas līdere (Viktorija Selezena), bijām pieredzes apmaiņas projektā Vācijā, kur piedalījāmies projektā "Baltic youth climate exchange".

printēt Lasīt visu ziņu galerija (8)

Latvijas dzimšanas dienas kūka! Ņammm! 21.11.2017

Piektdien skolās, uzņēmumos un dažādās iestādēs tika atzīmēta pirmssvētku diena jeb diena pirms Latvijas dzimšanas dienas! Arī mūsu jauniešu centra Award programmas jauniete Agneta vadīja lielākiem un mazākiem bērniem praktisko ēdienu gatavošanas nodarbību, kuras laikā tika pagatavota garda medus kūka - Latvijas dzimšanas dienas dāvana! Mēs visi mācījāmies gatavot mīklu, pildījumu, klāt galdu! Mums sanāca garda medus kūka un paldies mūsu Agnetai par tādu foršu un garšīgu nodarbību! Noteikti apskati bilžu galeriju, kā mums gāja! :)

printēt Lasīt visu ziņu galerija (14)

Praktiskā nodarbība - Latvijas dzimšanas dienas kūka!

17.11.2017 13:00 - 17:00 kur : Kandavas multifunkcionālais jaunatnes iniciatīvu centrs "Nagla"

Aicinām uz praktisko ēdienu gatavošanas nodarbību - Latvijas dzimšanas dienas kūka š.g. 17.novembrī plkst. 13:00 Kandavas jauniešu centrā "Nagla"!

Tiekamies radošā svētku priekšvakarā!

Cildens mans novadiņš 17.11.2017

Trešdien Kandavas internātvidusskolā norisinājās ikgadējais 8.-9.klašu sadraudzības pasākums "Cildens mans novadiņš". Pasākumu organizēja Kandavas jauniešu centrs "Nagla" un Kandavas novada Izglītības pārvalde. Pasākumu palīdzēja organizēt Award programmas brīvprātīgie jaunieši. Pasākuma laikā jaunieši parādīja skečiņus par savu komandu, atbildēja uz daudzpusīgiem Kandavas novada erudīcijas jautājumiem un parādīja sagatavotos video par savu pagastu. Jaunieši bija ļoti labi sagatavojušies pasākumam, tādējādi apliecinot mīlestību pret savu dzimto pusi! :) Šis bija jauks pasākums, kurā satikās jaunieši, pagastu un novada vadītāji, izglītības darbinieki un kopā pavadīja saturīgu pēcpsudienu! Tiksimies nakamgad! Noteikti apskati bilžu galeriju, kādas foršas komandas no Kandavas novada skolām piedalījās pasākumā! :)

printēt Lasīt visu ziņu galerija (32)

Mobils jaunatnes darbs Zantē :)17.11.2017

Darba nedēļu mēs sākām ar izbraukuma pasākumu uz Zanti! Braucām ciemos pie mūsu Zantes jauniešiem! Mēs spēlējām twisteru un daudz dažādas citas galda spēles, sacepām daudz gardus keksiņus, skatījāmies karjeras īsfilmu un piedalījāmies neformālās izglītības aktivitātēs! Šoreiz mums gāja ļoti jautri un skaļi! :) Laiks paskrēja nemanot! Nākamreiz decembrī plānojam doties ciemos pie Zemītes jauniešiem! Noteikti apskati arī bilžu galeriju ar to, kā mums gāja Zantē!

printēt Lasīt visu ziņu galerija (60)

Konkurss 8.-9. klašu skolēniem no Kandavas novada "Cildens mans novadiņš"

15.11.2017 13:00 - 15:00

Š.g. 15.novembrī Kandavas novada 8.-9.klašu skolēnu komandas pulcēsies ikgadējā patriotiskā svētku pasākumā "Cildens mans novadiņš".

Pasākums norisināsies Kandavas internātvidusskolas svinību zālē plkst.13:00!

Noslēdzies skolēnu konkurss “Cildens mans novadiņš”

15.11.2017 kur : Kandavas internātvidusskola

15. novembrī Kandavas internātvidusskolā pulcējās 8.-9.klašu skolēni no visām Kandavas novada skolām, lai piedalītos ikgadējā konkursā “Cildens mans novadiņš”. Jaunieši mērojās zināšanām par novadu, tā vēsturi, šodienas aktualitātēm, kultūras tradīcijām un citiem ar novadu saistītiem notikumiem.

Konkursa dalībniekus sveica Kandavas novada Izglītības pārvaldes vadītāja Kristīne Elksnīte un domes priekšsēdētāja Inga Priede, kura norādīja, ka šis konkurss  kļuvis par tradīciju daudzu gadu garumā, lai gan laika gaitā tas ir mainījies, tomēr ik gadu skolēni nāk kopā, lai izzinātu sava novada nozīmīgākos notikumus. “Jau tagad jūs katrs esat uzvarētāji, jo iegūtās zināšanas neviens nespēj atņemt. Aicinu tās nodot tālāk savās ģimenēs un visur, kur dosieties savos nākotnes ceļos!”- sacīja I.Priede.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (23)
<>


Jaunākās galerijas