Kas jauns mobilā darbā februārī? Valentīndienas ballītes, pasākumi un radošās darbnīcas...01.03.2019

Februārī mūsu Kandavas novada pagastos norisinājās dažādas aktivitātes Velentīndienas tematikā - gan disenītes, gan tematiskie pasākumi, gan radošās nodarbības. Kādas? Lasi raksta turpinājumā un apskati galeriju, kā mūsu pagastu jauniešiem ir gājis, daudz krāsains bildītes! :)

printēt Lasīt visu ziņu galerija (21)

Aicinām pieteikt 7.-8. klašu kolektīvu ikgadējam konkursam "Esi aktīvs - bez atkarībām! 2019"!01.03.2019

Aicinām pieteikt 7.-8. klašu kolektīvu ikgadējam konkursam "Esi aktīvs - bez atkarībām! 2019"!
Pieteikšanās konkursam 01.03.-10.03.2019.
Konkursa norises laiks ir 10 nedēļas 11.03.2019.-19.05.2019.
Noslēguma pasākums 28.05.2019.
Galvenā balva uzvarētājiem - Līvu akvaparka biļetes!

Šogad konkursam ir papildinājums - NĒ viedierīču atkarībai! 
Konkursa norises laikā dalībniekiem ir viedierīču ekrānlaika ierobežojums 3 stundas/dienā.

Konkursa nolikums pieejams šeit!

printēt

Jaunieti, piedalies zīmējumu konkursā „Manas sapņu brilles”!28.02.2019

Kļūsti par OptiO sociālās programmas reklāmas vizuālā noformējuma autoru!

 Veikalu tīkls OptiO rīko radošo zīmējumu konkursu „Manas sapņu brilles”. Konkursā var piedalīties bērni un jaunieši līdz 18 gadu vecumam, iesūtot savus radošos darbus līdz 17. martam. Labākās idejas autora darbs kļūs par OptiO ikgadējās sociālās kampaņas, kuras ietvaros bērniem un jauniešiem ir iespēja saņemt bezmaksas brilles 50 eiro vērtībā, šī gada reklāmas vizuālo noformējumu. Labāko darbu autori saņems vērtīgas balvas.

Konkursa mērķis - pievērst īpašu uzmanību bērnu un jauniešu redzes aprūpei Latvijā, pozitīvas asociācijas ar brillēm un to valkāšanu un veicināt radošumu. Bērniem un jauniešiem tiek dots radošs uzdevums – zīmējumā attēlot savu redzējumu par to, kādas varētu izskatīties viņa sapņu brilles. A4 lapas formātā jāattēlo personāžs brillēs, zīmējuma otrajā pusē – autora vārds, uzvārds un vecums, kā arī vecāku vai aizbildņu kontaktinformācija. Ar konkursa pilnajiem noteikumiem var iepazīties OptiO mājas lapā www.optio.lv.

Klikšķinot uz bildes, tā atvērsies lielāka :)

printēt

Noskaidroti konkursa “Gada jaunietis 2018” laureāti

22.02.2019 17:00 kur : Kandavas kultūras nams

22.februārī Kandavas kultūras namā notika konkursa “Kandavas novada Gada jaunietis 2018” rezultātu paziņošana un laureātu apbalvošana. Šogad konkursam bija pieteikti astoņi dalībnieki, kas tika vērtēti trīs vecuma grupās. Pēc žūrijas lēmuma, titulu “Kandavas novada Gada jaunietis 2018” ieguva:

vecuma grupā no 13-15 gadiem – Oskars Granapskis;

no 16- 18 gadiem – Selīna Margarita Bogdanova;

savukārt, vecuma grupas no 19- 25 gadiem vienīgā pretendente Gita Agapova saņēma Kandavas novada domes specbalvu kā “Jauniešu cerība”.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (48)

Jauniešu diena Talsos “TAS` fests” 15.03.2019. Piesakies&piedalies!20.02.2019

Jau 16. gadu Starpnovadu skolēnu pašpārvalžu un jauniešu organizāciju apvienība “TAS.ES”, sadarbībā ar Talsu novada Bērnu un jauniešu centru un Talsu novada jaunatnes lietu konsultatīvo padomi organizē jauniešu dienu “Kopā esam, darām varam!”, šogad ar nosaukumu “TAS` fests”. Šī gada pasākuma tematika tiek veltīta mūzikas festivāliem. Nemainīgs jau sešpadsmit gadus ir jauniešu dienas moto “Kopā esam, darām varam, bez alkohola un citām apreibinošām vielām!”. Pasākuma programma ir piepildīta ar dažādām izglītojošām un izklaidējošām neformālajām aktivitātēm. Vakara daļā paredzēti koncerti un ballīte kopā ar DJ Tomu Grēviņu. Lai piedalītos pasākumā jauniešu organizācijas komandai ir jāizlozē sava tēma un jāsagatavo mājas darbi atbilstoši nolikumam. Pieteikuma anketas gaidām līdz 6. martam.

Elektroniski informācija par pasākumu (nolikums, pieteikums) atrodama šeit: https://ej.uz/g3qm

Klikšķini uz attēla un tas atvērsies lielāks :)

printēt

Jauniešu galvaspilsēta 2019 atklāšanas pasākums! Piesakies! Pievienojies! Svini!20.02.2019

Pasākums “Zvaigžņu stunda” ir Ikšķiles un Olaines novadu jauniešu veidots pasākums par godu novadu apvienības iegūtajam titulam “Latvijas Jauniešu galvaspilsēta 2019”. Pasākuma mērķis ir popularizēt aktīvu jauniešu līdzdalību, veicināt Latvijas jauniešu sadarbību un popularizēt darbu ar jaunatni pašvaldību vidū. Pasākums norisināsies Jaunolaines kultūras namā 8. martā.

Latvijas Jauniešu galvaspilsēta 2019 īstenota Izglītības un zinātnes ministrijas Jaunatnes politikas valsts programma 2019. gadam finansējuma ietvaros.

Par pasākuma aktualitātēm var sekot līdzi šeit: https://www.facebook.com/events/2825879440971004/

Klikšķini uz attēla un tas atvērsies lielāks :)

printēt

Biedrība „Kandavas novada Jauniešiem” uzsāk īstenot projektu „Atbalsts. Izaicinājums. Kapacitāte – Jauniešu līdzdalība!”20.02.2019

2018.gadā biedrība noslēdza līgumu ar Jaunatnes starptautisko programmu aģentūru par Izglītības un zinātnes ministrijas Jaunatnes politikas valsts programmas 2018. gadam atbalsts jaunatnes organizāciju darbībai un iniciatīvām, veicinot iespējas jauniešu līdzdalībai. 2.2. Atbalsts jaunatnes organizāciju iniciatīvām jauniešu līdzdalības veicināšanai projekta „Atbalsts. Izaicinājums. Kapacitāte – Jauniešu līdzdalība!” īstenošanu.

printēt Lasīt visu ziņu
<>


Jaunākās galerijas