Jaunieti, piedalies! Izsludina konkursu par Likteņdārza sabiedriskās ēkas nosaukumu!31.01.2019

Kopš 2016. gada rudens, lēnām bet apņēmīgi, Likteņdārzā top viens no centrālajiem objektiem – sabiedriskā ēka. Ņemot vērā objekta nozīmību Kokneses fonds ir izsludinājis konkursu ar mērķi noteikt interesantāko, labskanīgāko un atbilstošāko nosaukumu Likteņdārza Sabiedriskajai ēkai. 

Vairāk par konkursu lasi šeit!

printēt

Reģionālie romu eksperti viesojas Rēzeknes un Viļakas novados29.01.2019

No 23.-25.janvārim Kultūras ministrijas īstenotā projekta „Latvijas romu platforma III: sadarbības un līdzdalības veicināšana” ietvaros notika Kultūras ministrijas organizētā reģionālo ekspertu romu integrācijas jomā labās prakses vizīte Rēzeknes un Viļakas novados, kurā piedalījās arī Kandavas novada domes sabiedrisko attiecību speciāliste Dagnija Gudriķe un jauniešu centra “Nagla” vadītāja Ieva Ozoliņa.

Kultūras ministrijas un pašvaldību darbinieki, romu tautības pārstāvji uzklausīja informāciju par to, kāda situācija ar romu tautības iedzīvotājiem ir Rēzeknes novadā. Viesojās Maltas vidusskolā, kas ir veiksmīgs romu bērnu integrācijas piemērs, jo šeit mācās 11 romu skolēni. Maltas vidusskolas direktore Vinera Dimpere sniedza informāciju par skolu un īstenotajiem romu izglītības veicināšanas pasākumiem, integrācijas pieredzi vietējā līmenī. Reģionālie eksperti tikās ar romu bērniem un viņu vecākiem. Visus priecēja bērnu sagatavotais koncerts, kurā piedalījās arī romu skolēni.

Rēzeknes novada pašvaldībā notika reģionālo ekspertu tikšanās ar pašvaldības pārstāvjiem. Izglītības pārvaldes vadītājs Guntars Skudra pastāstīja par izglītības sistēmu novadā, informējot, ka novada skolās mācās daudzi mazākumtautību skolēni, tai skaitā romi.  Griškānu pagastā darbojas čigānu mūzikas ansamblis “Čarger”. 

printēt Lasīt visu ziņu galerija (13)

Kandavas novadā ēnu dienā aicina iepazīt 16 dažādas profesijas 25.01.2019

13. februārī visā Latvijā notiks ikgadējā Ēnu diena, kurā kā ierasts piedalīsies arī Kandavas novada pašvaldība un tās iestādes, aicinot skolēnus iepazīt dažādas profesijas. Kandavas novadā pamatskolu un vidusskolu skolēniem šogad piedāvā iepazīt 16 profesijas piecās iestādēs.

Kandavas novada domē būs iespēja iepazīt domes priekšsēdētājas, Dzimtsarakstu nodaļas vadītājas, Būvvaldes vadītājas un sabiedrisko attiecību speciālistes ikdienas pienākumus (par šīm vakancēm interesēties pie Kandavas novada domes sabiedrisko attiecību nodaļas vadītājas Līgas Šupstikas, rakstot e-pastu: liga.supstika@kandava.lv vai zvanot: T. 63107362)

printēt Lasīt visu ziņu

Pie mums ciemos jaunatnes jomas kolēģi no Brocēnu novada!21.01.2019

Šodien pie mums jauniešu centrā viesojās jaunatnes jomas kolēģi un jaunieši no Brocēnu novada pašvaldības, lai smeltos pieredzi un idejas jaunatnes jomā, jo īpaši īstenojot mobilu jaunatnes darbu. Arī Brocēnu novada pašvaldība cenšas īstenot un koordinēt darbu ar jauniešiem Brocēnu novada pagastos, lai sniegtu iespējas ne tikai Brocēnu pilsētas jauniešiem, bet arī iesaistītu aktivitātēs pagastu un lauku teritorijas bērnus un jauniešus. Vairāk par Brocenu pieredzes braucienu var lasīt šeit! Priecājamies, ka kolēģi pamanījuši mūsu labos darbus un izaugsmi jaunatnes darbā! :) Lai izdodas Brocēnu kolēģiem īstenot mobilu jaunatnes darbu!

printēt

Aicinām pieteikt pretendentus konkursam "Kandavas novada Gada jaunietis 2018"

10.01.2019 - 10.02.2019 kur : Kandavas multifunkcionālais jaunatnes iniciatīvu centrs "Nagla"

Aicinām pieteikt pretendentus konkursam "Kandavas novada Gada jaunietis 2018"!

Konkursa mērķis ir apzināt Kandavas novada aktīvos jauniešus, veicinot viņu aktīvu līdzdalību sabiedriskajā dzīvē, popularizējot individuālu talantu pilnveidošanu. Konkurss norisinās jau 7. gadu un konkursu organizē Kandavas multifunkcionālais jaunatnes iniciatīvu centrs ”Nagla” sadarbībā ar Kandavas novada Izglītības pārvaldi.

Balvas „Gada jaunietis 2018” pretendentu pieteikšana no 2019.gada 10.janvāra līdz 2019.gada 10. februārim plkst.17.00. Jaunieša prezentācija žūrijai  2019. gada 14. februārī no plkst.12.00,

Konkursa noslēguma pasākums notiks Kandavas kultūras nama mazajā zālē, Lielā ielā 28, 2019.gada 22. februārī  plkst.17:00.

Konkursa nolikums pieejams ŠEIT!

Neskaidrību un jautājumu gadījumā aicinām sazināties ar MJIC "Nagla" vadītāju Ievu (28329487, jcnagla@inbox.lv)

Decembris jauniešu centrā - daudz piparkūkas, daudz dāvanu un īstas svētku sajūtas!04.01.2019

Decembris ir īsts svētku maratona mēnesis, jau atkal darbīgs mēnesis paskrējis jauniešu centrā! Decembris ir ziemas pirmais mēnesis, kurā ir arī ļoti ģimeniski un skaisti svētki - Ziemassvētki un Jaunā gada sagaidīšana!  Esam bijuši īsti rūķi un paveikuši tik daudz labu darbu!

Kādus?

Lasi raksta turpinājumā un noteikti apskati superīgo bilžu galeriju! Tik daudz foršu bilžu!

printēt Lasīt visu ziņu galerija (52)

Kas jauns mobilā darbā decembrī? Brrrrrr, auksts un Ziemassvētku noskaņas!04.01.2019

 Lai gan decembris jauniešiem ir saspringts mēnesis, jo daudz un dažādi Ziemassvētku pasākumi, skolā semestra noslēgums, pulciņos semestra noslēgumu darbi un priekšnesumi... Mūsu Kandavas novada pagastu jaunieši tomēr atrada laiku, lai noorganizētu kopīgus pasākumus. 12.decembrī Vānes jaunieši organizēja galda spēļu vakaru ar gardiem kakao dzērieniem, kurus klāja putukrējuma, mini zefīriņu un šokolādes kārta! Traki saldi, garšīgi un interesanti Vānes jauniešiem gāja! 17. decembrī Zantes jaunieši organizēja Ziemassvētku rotājumu darbnīcu, kurā tapa interesanti, krāsaini un raibi dekorējumi. Arī Cēres jaunieši plānoja organizēt radošo Ziemassvētku nodarbību, taču šis pasākums atcēlās. Žēl! :(

p.s. Uzrunājām arī Zemītes un Matkules jauniešus kopīgai tikšanās reizei ziemas brīvlaikā, taču jaunieši neatsaucās, žēl! :(

Apskati galeriju, kā Vānes un Zantes jauniešiem ir gājis! :)

Paldies Zantes kultūras namam un Vānes pamatskolai par atbalstu un palīdzību jauniešiem! Ļoti novērtējam to! Un ceram, ka arī Zemītes un Matkules pagastu jaunieši kļūs aktīvāki un īstenos savas iniciatīvas foršos jauniešu pasākumos! :)

printēt Lasīt visu ziņu galerija (14)
<>


Jaunākās galerijas