Cildens mans novadiņš 17.11.2017

Trešdien Kandavas internātvidusskolā norisinājās ikgadējais 8.-9.klašu sadraudzības pasākums "Cildens mans novadiņš". Pasākumu organizēja Kandavas jauniešu centrs "Nagla" un Kandavas novada Izglītības pārvalde. Pasākumu palīdzēja organizēt Award programmas brīvprātīgie jaunieši. Pasākuma laikā jaunieši parādīja skečiņus par savu komandu, atbildēja uz daudzpusīgiem Kandavas novada erudīcijas jautājumiem un parādīja sagatavotos video par savu pagastu. Jaunieši bija ļoti labi sagatavojušies pasākumam, tādējādi apliecinot mīlestību pret savu dzimto pusi! :) Šis bija jauks pasākums, kurā satikās jaunieši, pagastu un novada vadītāji, izglītības darbinieki un kopā pavadīja saturīgu pēcpsudienu! Tiksimies nakamgad! Noteikti apskati bilžu galeriju, kādas foršas komandas no Kandavas novada skolām piedalījās pasākumā! :)

printēt Lasīt visu ziņu galerija (32)

Jauniešu paveiktie darbi Labo darbu nedēļā23.10.2017

Pagājušā nedēļa visā Latvijā bija Labo darbu nedēļa, kad visi Latvijas iedzīvotāji tika aicināti veikt labus darbus un palīdzēt viens otram! Arī būs iedvesmoja mūsu aktīvā apkopēja Baiba, kas mūs aicināja sakopt skolas kalna taciņu. Mēs atsaucāmies aicinājumam un Award jaunietes un jauniešu centra jaunietes vilka cimdus, ņēma atkritumu maisus un devās savākt atkritumus skolas kalna taciņas apkārtnē. Darba bija daudz, taču mēs to paveicām pavisam īsā laikā. Pēc darbiņa devāmies uz jauniešu centru pēc siltas tējas tases un gardiem našķiem. Mūsu labā darba aicinājumam atsaucās arī Cēres jaunieši. Ko labu sadarīja viņi? Lasi raksta turpinājumā!

printēt Lasīt visu ziņu galerija (5)

Spicā nakts Jaunjelgavā!09.10.2017

Piektdien mūsu Award vienības bronzas jaunieši viesojās Jaunjelgavā, kur piedalījās Award vienību sadraudzības un Award jauniešu iepazīšanas pasākumā. Pasākumā piedalījās vairākas komandas no pašas Jaunjelgavas, kā arī viesi no Valkas, Lielvārdes un, protams, mēs - no Kandavas. Sākumā mēs visi prezentējām savas komandas, taču pēc tam devāmies orientēšanās sacensībās pa Jaunjelgavu. Mums bija sagatavoti 8 dažādi punkti ar dažādiem atraktīviem uzdevumiem! Mums ļoti patika šis pasākums, noteikti uzrīkosim ko līdzīgu arī vietējiem jauniešiem! :) Pēc orientēšanās, protams, - apbalvošana, našķi, siltas vakariņas un disenīte! Bija tik jautri, ka nepaspējam pat nobildēt foršās aktivitātes, tādēļ šoreiz bilžu pavisam maz! :)

printēt Lasīt visu ziņu galerija (12)

9. Award rudens talka Likteņdārzā30.08.2017

Rudens talku sezonā Valsts izglītības satura centrs aicina visus Edinburgas hercoga starptautiskās jauniešu pašaudzināšanas programmas Award dalībniekus un viņu ģimenes, Award vadītājus un citus labvēļus atlicināt laiku, lai 9. septembrī piedalītos par tradīciju kļuvušajā Award talkā Likteņdārzā. Čakli strādāsim, kopā atvilksim elpu un izmantosim iespēju kopā iepazīties ar Likteņdārzu un tā stāstu.

Pasākuma programma tiks izziņota septembra pirmajās dienās.

Informācijas avots: http://award.lv

printēt

Award bronzas piedzīvojuma ceļojums - izaicinājums sev pašam!24.07.2017

Šogad Award programmas četru jomu mērķus ir sasnieguši četri Kandavas jaunieši - Beāte, Selīna, Sintija un Krišs. Par Award programmu jaunieši ir uzzinājuši angļu valodas stundā, lasot tekstu svešvalodā par Award programmu, iespējām un jauniešu piedzīvojumiem. Uzzinājuši, ka jauniešu centrā "Nagla" var pieteikties Award programmai, viens pēc otra jaunieši izvirzīja savus mērķus, aizpildīja pieteikuma anketas un sāka darbu paši ar sevi trīs mēnešu garumā. 

printēt Lasīt visu ziņu galerija (19)

Mums bija superīgs pārgājiens gar jūru!10.07.2017

6. jūnijā mūsu Award programmas bronzas jaunieši organizēja izmēģinājuma piedzīvojumu pārgājienu gar jūru, aicinot pievienoties citus jauniešu centra jauniešus, lai iepazītos ar Award programmu, tās būtību, darbību un iespējām. Mums gāja ļoti jautri un forši! Lasi tālāk un apskati bilžu galeriju :)

printēt Lasīt visu ziņu galerija (8)

Pievienojies 8 km pārgājienam gar jūru un iepazīsti AWARD programmu!

06.07.2017 10:00 - 17:00

Jauniešu centra "Nagla" AWARD programmas jaunieši aicina pievienoties pārgājienā gar jūru š.g. 6. jūlijā, 10:00 izbraukšana un atgriešanās 17:00! Pārgājiens plānots maršrutā Klapkalnciems - Plieņciems, aptuveni 8km garumā. Līdzi braukt gribētājus lūgums izvērtēt savu fizisko sagatavotību! :) Vietu skaits ir ierobežots (atbilstoši pieejamā transporta ietilpībai), tādēļ obligāta iepriekš pieteikšanās pie jauniešu centra vadītājas Ievas. Kontakti un informācija - jcnagla.lv

<>


Jaunākās galerijas