Pagājušajā nedēļā mūsu Award jaunietes ciemojās Zantes krīzes centrā ar zumbas nodarbību13.02.2018

Mēs darba nedēļu sākam ar labiem darbiem! :) Jau atkal mūsu Award jaunieši viesojās Zantes ģimenes krīzes centrā ar zumbas nodarbību un gardiem un veselīgiem našķiem! Visaktīvāk kustējās mazie bērni, bet lielie dikti kautrējās! Cerams, ka nākamreiz būs vēēēēl foršāk! :)

printēt

Award jaunieši ciemos pie Zantes krīzes centra jauniešiem! Kopīgi vingrojam! :)04.12.2017

Piektdien mūsu jaunieši saņēma savus pirmos apbalvojumus Award programmā, bet jau pirmdien jaunieši turpināja iesākot nākamajā sevis pilnveides līmenī un devās ciemos uz Zantes krīzes centru, kur kopā ar bērniem dejoja zumbas dejas! Gan jauniešiem, gan bērniem šī aktivitāte ļoti patika un mēs ceram, ka izdosies mums sadraudzēties un dejot vēl un vēl! Noteikti apskati galeriju, cik mēs kustīgi! Janvāri jau atkal dosimies ciemos uz Zanti! :)
printēt Lasīt visu ziņu galerija (8)

Award bronzas apbalvojumu iegūst četri Kandavas novada jaunieši04.12.2017

1.decembrī atjaunotās VEF kultūras pils Kamerzālē notika Edinburgas hercoga starptautiskās jauniešu pašaudzināšanas programmas Award gadskārtējā apbalvojumu pasniegšanas ceremonija. 

Jau iepriekš Kandavas novada jaunieši ir aktīvi piedalījušies Award programmā, saņemot bronzas, sudraba un zelta apbalvojumus. Šogad apbalvojumus saņēma 53 jaunieši no 10 dažādām Latvijas vietām, to skaitā bija arī četri Kandavas novada jaunieši – Krišs Treikals, Sintija Bondarenko, Beāte Fabjančika un Selīna Margarita Bogdanova, kas saņēma bronzas līmeņa apbalvojumu. 

printēt Lasīt visu ziņu galerija (3)

Cildens mans novadiņš 17.11.2017

Trešdien Kandavas internātvidusskolā norisinājās ikgadējais 8.-9.klašu sadraudzības pasākums "Cildens mans novadiņš". Pasākumu organizēja Kandavas jauniešu centrs "Nagla" un Kandavas novada Izglītības pārvalde. Pasākumu palīdzēja organizēt Award programmas brīvprātīgie jaunieši. Pasākuma laikā jaunieši parādīja skečiņus par savu komandu, atbildēja uz daudzpusīgiem Kandavas novada erudīcijas jautājumiem un parādīja sagatavotos video par savu pagastu. Jaunieši bija ļoti labi sagatavojušies pasākumam, tādējādi apliecinot mīlestību pret savu dzimto pusi! :) Šis bija jauks pasākums, kurā satikās jaunieši, pagastu un novada vadītāji, izglītības darbinieki un kopā pavadīja saturīgu pēcpsudienu! Tiksimies nakamgad! Noteikti apskati bilžu galeriju, kādas foršas komandas no Kandavas novada skolām piedalījās pasākumā! :)

printēt Lasīt visu ziņu galerija (32)

Jauniešu paveiktie darbi Labo darbu nedēļā23.10.2017

Pagājušā nedēļa visā Latvijā bija Labo darbu nedēļa, kad visi Latvijas iedzīvotāji tika aicināti veikt labus darbus un palīdzēt viens otram! Arī būs iedvesmoja mūsu aktīvā apkopēja Baiba, kas mūs aicināja sakopt skolas kalna taciņu. Mēs atsaucāmies aicinājumam un Award jaunietes un jauniešu centra jaunietes vilka cimdus, ņēma atkritumu maisus un devās savākt atkritumus skolas kalna taciņas apkārtnē. Darba bija daudz, taču mēs to paveicām pavisam īsā laikā. Pēc darbiņa devāmies uz jauniešu centru pēc siltas tējas tases un gardiem našķiem. Mūsu labā darba aicinājumam atsaucās arī Cēres jaunieši. Ko labu sadarīja viņi? Lasi raksta turpinājumā!

printēt Lasīt visu ziņu galerija (5)

Spicā nakts Jaunjelgavā!09.10.2017

Piektdien mūsu Award vienības bronzas jaunieši viesojās Jaunjelgavā, kur piedalījās Award vienību sadraudzības un Award jauniešu iepazīšanas pasākumā. Pasākumā piedalījās vairākas komandas no pašas Jaunjelgavas, kā arī viesi no Valkas, Lielvārdes un, protams, mēs - no Kandavas. Sākumā mēs visi prezentējām savas komandas, taču pēc tam devāmies orientēšanās sacensībās pa Jaunjelgavu. Mums bija sagatavoti 8 dažādi punkti ar dažādiem atraktīviem uzdevumiem! Mums ļoti patika šis pasākums, noteikti uzrīkosim ko līdzīgu arī vietējiem jauniešiem! :) Pēc orientēšanās, protams, - apbalvošana, našķi, siltas vakariņas un disenīte! Bija tik jautri, ka nepaspējam pat nobildēt foršās aktivitātes, tādēļ šoreiz bilžu pavisam maz! :)

printēt Lasīt visu ziņu galerija (12)

9. Award rudens talka Likteņdārzā30.08.2017

Rudens talku sezonā Valsts izglītības satura centrs aicina visus Edinburgas hercoga starptautiskās jauniešu pašaudzināšanas programmas Award dalībniekus un viņu ģimenes, Award vadītājus un citus labvēļus atlicināt laiku, lai 9. septembrī piedalītos par tradīciju kļuvušajā Award talkā Likteņdārzā. Čakli strādāsim, kopā atvilksim elpu un izmantosim iespēju kopā iepazīties ar Likteņdārzu un tā stāstu.

Pasākuma programma tiks izziņota septembra pirmajās dienās.

Informācijas avots: http://award.lv

printēt
<>


Jaunākās galerijas