Projekti

Mākslas nodarbības projekta "Stereotipu mazināšanas un savstarpējas izpratnes veidošana caur vizuālās mākslas kultūras izpausmēm" ietvaros

18.08.2017

20170802_154115.jpgNo 2.augusta katru trešdienu un ceturtdienu jauniešu centrā "Nagla" norisinās mākslas nodarbības, kuru laikā romu un latviešu bērni un jaunieši kopā glezno, līmē, krāso, veido slavenu mākslinieku - Jāņa Rozentāla, Vilhelma Purvīša, Džemmas Skulmes gleznu reprodukcijas. Nākamo nedēļu laikā, līdz 14.septembrim, tiks veidotas Kārļa Rudēviča, Maijas Tabakas un Daigas Krūzes gleznu reprodukcijas.Jaunieši un bērni droši var nākt un pievienoties turpmākajās mākslas nodarbībās.

Kā mums ir gājis, varat aplūkot galerijā!

    Projekts tiek īstenots sadarbībā ar biedrību “Latvijas Pilsoniskā Alianse” un Kultūras ministriju projekta „Par atsevišķu valsts pārvaldes uzdevumu veikšanu pilsoniskās sabiedrības attīstības un starpkultūru dialoga jomā” ietvaros. Projekta finansējuma avots ir Latvijas Republikas valsts budžets.


Lasīt visu ziņu galerija (11)

Mākslas nodarbības jauniešu centrā "Nagla"

02.08.2017 15:00 - 15.09.2017 kur : Kandavas multifunkcionālais jaunatnes iniciatīvu centrs "Nagla"

afisa_projekts.jpgSākot ar 2.augustu līdz 14.septembrim, katru trešdienu un ceturtdienu, no plkst. 15:00 – 17:00 jauniešu centrā „Nagla” tiks vadītas mākslas nodarbības, kurās piedalīsies gan romu, gan latviešu tautības bērni un jaunieši. Mākslas nodarbību tēma katru nedēļu ir cita, sākot ar vecmeisteru gleznotāju mākslas darbu reprodukcijām, kā piemēram, Jāņa Rozentāla, Vilhelma Purvīša daiļdarbiem, kā arī ar jaunāku daiļdarbu reprodukcijām, kuru autori  ir Džemma Skulme, Maija Tabaka, Kārlis Rudēvičs un  Daiga Krūze.

Aicinām bērnus un jauniešus, kuri vēlas iepazīties ar latviešu un romu tautu mākslas kultūru, un ir vēlme radoši darboties, apgūstot dažādās mākslas tehnikas, piedalīties  mākslas nodarbībās jauniešu centrā „Nagla”!

Lasīt visu ziņu

"Jauniešu garantijas" aktivitāte - jaunieša darba pieredze nevalstiskajā sektorā

24.02.2017

img_20170222_185107_247.jpgJau atkal darba nedēļa ir paskrējusi nemanot, esam paveikuši ļoti daudz - Viesojāmies Nodarbinātības Valsts aģentūrā, iepazināmies ar jauniešu iespējām un noslēdzām līgumu ar un par mūsu jaunieti - oficiālu darbinieku. Tagad mūsu jauniešu centrā ar biedrības "Kandavas novada Jauniešiem" palīdzību uz pus gadu ir par vienu čaklu un darbīgu roku pāri vairāk, jo piedalāmies Nodarbinātības Valsts Aģentūras projektā "Jauniešu garantijas" aktivitātē - jaunieša darba pieredze nevalstiskajā sektorā. Lasi raksta turpinājumā informāciju par projektu...

Lasīt visu ziņu

Projekts "PROTI un DARI!" Kandavas novadā

30.08.2016

Projekts "PROTI un DARI!"

lv_id_eu_logo_ansamblis_esf_rgb.png

jauniesu_garantija.png projekta_merkis1.png

Projekta mērķis ir attīstīt mērķa grupas jauniešu prasmes un veicināt viņu iesaisti izglītībā, tai skaitā aroda apguvē pie amata meistara, Nodarbinātības valsts aģentūras (NVA) vai Valsts izglītības attīstības aģentūras (VIAA) īstenotajos Jauniešu garantijas projektu pasākumos vai Nodarbinātības valsts aģentūras īstenotajos aktīvajos nodarbinātības vai preventīvajos bezdarba samazināšanas pasākumos, kā arī nevalstisko organizāciju vai jauniešu centru darbībā.

projekta_merka_grupa1.png

Projekta "PROTI un DARI!" mērķa grupa ir jaunieši vecumā no 15 līdz 29 gadiem (ieskaitot), kuri nemācās, nestrādā, neapgūst arodu nav reģistrēti Nodarbinātības valsts aģentūrā (NVA) kā bezdarbnieki.

Lasīt visu ziņu

Projekts "Jauniešu garantijas"

53411c39eb8c3b0210cfe738f700573f.jpg

Projekts "Darbam nepieciešamo iemaņu attīstība nevalstiskajā sektorā" . No 2015.gada marta līdz septembrim biedrība"Kandavas novada Jauniešiem" sadarbībā ar VNA īstenoja projektu, Jaunieši vecumā no 15 līdz 29 gadiem, kuri nemācās vai nestrādā, var pieteikties dalībai Nodarbinātības valsts aģentūras (NVA) īstenotajos "Jauniešu garantijas" atbalsta pasākumos. "Jauniešu garantijas" atbalsta pasākumi veicinās jauniešu iesaisti nodarbinātībā, apmācībā vai izglītības ieguvē. NVA jauniešiem palīdzēs iekļauties mūsdienu darba tirgū, piedāvājot darba tirgus vajadzībām atbilstošu prasmju un iemaņu attīstīšanas iespējas, kā arī praktiskas darba pieredzes iegūšanu pie darba devējiem. Tiek paredzēts, ka piemērotus apmācību vai nodarbinātības pakalpojumus jaunietis saņems četru mēnešu laikā kopš būs pieteicies dalībai "Jauniešu garantijas" atbalsta pasākumos.

Lasīt visu ziņu

Projekts Europe-Step bey Step” Francijā

l_220148572.jpg

Biedrības „Kandavas novada Jauniešiem” sadarbībā ar jauniešu centra Nagla” īstenots pirmais starptautiskais ,kurš norisinājās no 4.jūlija līdz 19.jūlijam Francijā pilsētā Vire.

Šajā projektā piedalījās jaunieši no Kandava Kristīne Beniuša, Viktorija Selezena, Dārta Ošeniece, Armands Agapovs ,Andis Dobkevičs un Arnis Ābele. Projekta noteikumos ietilpa jaunieši no 15.gadu vecuma līdz 17.gadiem,jauniešus pavadīja līdz biedrības locekle Linda Tarasova.

Pēc atgriešanās jaunieši bija sajūsmā par pavadīto laiku un iespējām redzēt Franciju, kā arī sapazīties ar citu tautību jauniešiem. Projektā jaunieši daudz dejoja, veidoja šovu un uzstājās

pilsētas svētkos. Kā paši jaunieši apgalvoja, ka tā ir neaizmirstama pieredze un ļoti vēlētos arī turpmāk piedalīties šādos projektos.

Jana Kašlaja: „Vēlos arī turpmāk mūsu biedrības ”Kandavas novada Jauniešiem” veidot sadarbību ar starptautiskām organizācijām, jo tas paver mūsu Kandavas jauniešiem pavisam citu redzējumu un iespējas. Protams vēlos pateikt paldies vecākiem ,ka uzticējāt savus bērnus, jo bez tik aktīviem, jaukiem un sirsnīgiem jauniešiem –tas nebūtu izdevies!”

Lasīt visu ziņu galerija (6)

Projekts "Saproti savu valsti"

galerija_23_02_2016_1.jpg

Nodarbību cikls mazākumtautību jauniešiem

“Saproti valsti, kurā Tu dzīvo”

tagad arī jauniešu centrā NAGLA!

www.saprotivalsti.lv

Nodarbību mērķis: neformālā veidā mazākumtautību un latviešu jauniešiem radīt izpratni par Latvijas valsti, tās pārvaldes sistēmu un sabiedrības lomu tajā.

Nodarbību tēmas: Latvija, Vēlēšanas, Saeima, Valdība, Pašvaldība, NVO un pilsoniskā sabiedrība.

Projektu finanisāli atbalsta Islande, Lihtenšteina un Norvēģija. Programmu „NVO fonds” finansē EEZ finanšu instruments un Latvijas valsts

Aktivitātes mērķis jauniešu un pieaugušo, tai skaitā nepilsoņu, inovatīva izglītošana par Latvijas valsti, tās pārvaldes sistēmu un pilsoniskās sabiedrības lomu tajā. Atsevišķi tiek strādāts ar jauniešiem un pieaugušajiem, aktivitātē nr.3 abas mērķgrupas apvienojot. Nozīmīga loma ir sadarbībai ar skolām, kuras ir devušas piekrišanu dot laiku tikties un strādāt ar saviem audzēkņiem.

Aktivitātes laikā tiek īstenots semināru cikls pamatnācijas un nacionālās minoritātes –romu un krievu- iedzīvotājiem par Latviju un pilsoniskās sabiedrības izpratni. Aktivitāte tiks īstenota ar inovatīvu pieeju – praktiska apmācība un iepazīstināšana klātienē ar procesiem, izmantojot neformālās izglītības metodes, ne mācību grāmatas un formālās izglītības metodes

Aktivitātes ietvaros tiek aptvertas tēmas, kuru izpratne ir būtiska visos vecumos, taču īpaši svarīga mazākumtautību jaunajai paaudzei, kura ir dzimusi un augus Latvijā, bet bieži vien dzīvo citā informācijas un mediju telpā. Nepieciešams attīstīt mērķgrupā kritisko un patstāvīgo domāšanu, kuru var īstenot sniedzot izpranti par valsti, sistēmu, kurā dzīvojam.

Aktivitāte satur inovatīvu nodarbību ciklu par tēmām, kas aptver gan zināšanas par lēmējvaru, gan izpildvaru, gan arī pilsoniskās sabiedrības – NVO – lomu mūsu visu ikdienas dzīves kvalitātes veidošanā, līdzdalībā, kā arī sniegs zināšanas par pašvaldības un valsts funkcijām un pienākumiem.

Lasīt visu ziņu galerija (16) galerija (21)
facebokinstagramtwitter
<>


Jaunākās galerijas