Jauniešu diena Talsos “TAS` fests” 15.03.2019. Piesakies&piedalies!20.02.2019

Jau 16. gadu Starpnovadu skolēnu pašpārvalžu un jauniešu organizāciju apvienība “TAS.ES”, sadarbībā ar Talsu novada Bērnu un jauniešu centru un Talsu novada jaunatnes lietu konsultatīvo padomi organizē jauniešu dienu “Kopā esam, darām varam!”, šogad ar nosaukumu “TAS` fests”. Šī gada pasākuma tematika tiek veltīta mūzikas festivāliem. Nemainīgs jau sešpadsmit gadus ir jauniešu dienas moto “Kopā esam, darām varam, bez alkohola un citām apreibinošām vielām!”. Pasākuma programma ir piepildīta ar dažādām izglītojošām un izklaidējošām neformālajām aktivitātēm. Vakara daļā paredzēti koncerti un ballīte kopā ar DJ Tomu Grēviņu. Lai piedalītos pasākumā jauniešu organizācijas komandai ir jāizlozē sava tēma un jāsagatavo mājas darbi atbilstoši nolikumam. Pieteikuma anketas gaidām līdz 6. martam.

Elektroniski informācija par pasākumu (nolikums, pieteikums) atrodama šeit: https://ej.uz/g3qm

Klikšķini uz attēla un tas atvērsies lielāks :)

printēt

Jauniešu galvaspilsēta 2019 atklāšanas pasākums! Piesakies! Pievienojies! Svini!20.02.2019

Pasākums “Zvaigžņu stunda” ir Ikšķiles un Olaines novadu jauniešu veidots pasākums par godu novadu apvienības iegūtajam titulam “Latvijas Jauniešu galvaspilsēta 2019”. Pasākuma mērķis ir popularizēt aktīvu jauniešu līdzdalību, veicināt Latvijas jauniešu sadarbību un popularizēt darbu ar jaunatni pašvaldību vidū. Pasākums norisināsies Jaunolaines kultūras namā 8. martā.

Latvijas Jauniešu galvaspilsēta 2019 īstenota Izglītības un zinātnes ministrijas Jaunatnes politikas valsts programma 2019. gadam finansējuma ietvaros.

Par pasākuma aktualitātēm var sekot līdzi šeit: https://www.facebook.com/events/2825879440971004/

Klikšķini uz attēla un tas atvērsies lielāks :)

printēt

Biedrība „Kandavas novada Jauniešiem” uzsāk īstenot projektu „Atbalsts. Izaicinājums. Kapacitāte – Jauniešu līdzdalība!”20.02.2019

2018.gadā biedrība noslēdza līgumu ar Jaunatnes starptautisko programmu aģentūru par Izglītības un zinātnes ministrijas Jaunatnes politikas valsts programmas 2018. gadam atbalsts jaunatnes organizāciju darbībai un iniciatīvām, veicinot iespējas jauniešu līdzdalībai. 2.2. Atbalsts jaunatnes organizāciju iniciatīvām jauniešu līdzdalības veicināšanai projekta „Atbalsts. Izaicinājums. Kapacitāte – Jauniešu līdzdalība!” īstenošanu.

printēt Lasīt visu ziņu

Iepazīsti Latvijas jauniešu NETiķeti!15.02.2019

Pirmo reizi Latvijā tapusi jauniešu netiķete jeb vadlīnijas uzvedībai tiešsaistē!

Samsung skola nākotnei sadarbībā ar Rīgas Skolēnu domi un jauniešiem visā Latvijā radījusi unikālu projektu – Latvijā pirmo jauniešu netiķeti jeb uzvedības vadlīnijas tiešsaistē. Tajā ietverti būtiskākie punkti par digitālo uzvedību, e-saziņu, drošību un privātumu, kā arī autortiesību ievērošanu. 

83% Latvijas jauniešu uzskata, ka internetā ievēro ētikas pamatprincipu “Nedari otram to, ko negribi, lai kāds dara Tev”, liecina Samsung Skola nākotnei aptaujas dati*. Tajā pašā laikā jaunie cilvēki atzīst, ka izmanto nelicencētu saturu, mēdz lietot tiešsaistē izdomātu identitāti, neiejaucas vai pat saasina situāciju, redzot naidīgu vai vardarbīgu saturu.

Vairāk informācija pieejama šeit: https://www.skolanakotnei.lv/n...

Klikšķinot uz bildes, tā atvērsies lielāka :)

printēt

Ēnu diena aizvadīta

13.02.2019

Šodien, 13.februārī Kandavas novada domē, jauniešu centrā "Nagla" un Kandavas Lauksaimniecības tehnikumā norisinājās visā pasaulē populārais skolēnu karjeras izglītības pasākums “Ēnu diena”. 

Kandavas novada domes Dzimtsarakstu nodaļas vadītājas Maijas Zariņas darba gaitām sekoja Sabīne Pepere no Tukuma 2.vidusskolas. 10.b klases skolnieci Sabīni interesē pašvaldības darbs, kā arī kāzu tematika, tāpēc pašsaprotami licies pieteikties “ēnot” Dzimtsarakstu nodaļas vadītāju. Turklāt Tukuma novadā šāda vakance netika piedāvāta.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (10)

Kas jauns mobilā darbā janvārī? Krāsainas nozīmītes, kino vakari un skaisti tkrekli vēstnešiem...04.02.2019

Janvārī mūsu pagastu vēstneši turpināja savu iesākto darbu ar jaunu sparu un jaunām idejām! Janvāra sākumā vēstneši tikās ar mūsu jauniešu centra vadītāju, lai pārrunātu aktualitātes jaunatnes jomā un turpmāko darbību. Savukārt janvāra otrajā pusē norisinājās vairāki pasākumi Zantes, Vānes un Cēres pagastos. Cēres pagastā 21. janvārī norisinājās nozīmīšu izgatavošanas nodarbība un 31. janvārī norisinājās kino vakars. Vānes pagastā 24. janvārī norisinājās atjautības pēcpusdiena, kurā jaunieši pētīja dažādu jomu informatīvos materiālus un pildīja uzdevumus par iespējām jaunatnes jomā. Savukārt 31.janvārī Vānē norisinājās nozīmīšu izgatavošanas nodarbība. 28. janvārī Zantes pagastā norisinājās kino vakars, bet tā kā jaunieši ne līdz galam bija nodevuši informāciju, tad apmeklējums bija diezgan mazs. Bet visi pasākumi norisinājās un pagastu jauniešiem liels prieks par kopā būšanu! :) 

p.s. Uzrunājām arī Zemītes un Matkules jauniešus kopīgai tikšanās reizei ziemas brīvlaikā - janvāra sākumā, taču jaunieši neatsaucās, žēl! :(

Apskati galeriju, kā mūsu pagastu jauniešiem ir gājis! :)

Paldies Zantes kultūras namam, Vānes un Cēres pamatskolām par atbalstu un palīdzību jauniešiem! Ļoti novērtējam to! Un ceram, ka arī Zemītes un Matkules pagastu jaunieši kļūs aktīvāki un īstenos savas iniciatīvas foršos jauniešu pasākumos! :)

printēt Lasīt visu ziņu galerija (36)

Janvāris jauniešu centrā - jaunas apņemšanās, jaunas aktivitātes, jauni apmeklētāji...04.02.2019

Janvāris ir gada pirmais mēnesis un nereti tas sākas ar dažādiem jaunumiem. Arī mums janvāris jauniešu centrā ir atnesis jaunas apņemšanās, jaunas aktivitātes, jaunus apmeklētājus... Jau pirmais gada mēnesis ir sācies spraigi, tāpēc raksta turpinājumā lasi, kas ir tas, ko esam paveikuši janvārī! :)

Un noteikti apskati bilžu galeriju, cik spraigs un krāsains mūsu janvāris!

printēt Lasīt visu ziņu galerija (55)
<>


Jaunākās galerijas