Kandavas novada skolēnu parlamenta pirmā sanāksme 2017./2018. mācību gadā01.12.2017

Novembra pēdējā dienā Kandavas novada skolēni tikās kopīgā sanākšanā - Kandavas novada skolēnu parlamenta sēdē. Skolēni pastāstīja savu skolu aktivitātes, īstenotos un plānotos pasākumus, iepazinās ar aktualitātēm jaunatnes jomā Latvijā un Kandavā, kā arī uzzināja par Kandavas novada domes un jauniešu centra "Nagla" kopprojektu - Kandavas novada jauniešu forums 2018, kas norisināsies divas dienas skolēnu ziemas brīvlaikā :) Jaunieši iepazinās arī ar izremontētajām telpām, jaunajām spēlēm un jauniešu centra iespējām. Strādājām mēs čakli un prieks, ka mūsu novada izglītības iestādēs skolēni ne tikai mācās un apmeklē pulciņus, bet paši vēl piedalās un organizē dažādas aktivitātes. Lai pietiek spēka paveikt visus iecerētos darbus! :)

printēt Lasīt visu ziņu galerija (1)

Kandavas novada skolēnu - jauniešu parlaments

30.11.2017 13:00 - 15:00 kur : Kandavas multifunkcionālais jaunatnes iniciatīvu centrs "Nagla"

Š.g. 30.novembrī plkst. 13:00 Kandavas jauniešu centra "Nagla" zālē norisināsies Kandavas novada skolēnu - jauniešu parlamenta sapulce.

No katras skolas skolēnu pašpārvaldes aicināti pievienoties 3-4 pārstāvji.

Neskaidrību gadījumā sazināties ar Jauniešu centra vadītāju - Ievu Ozoliņu 28329487

Jauniešu centra atjaunoto telpu atklāšana :)27.11.2017

Piektdien mēs beidzot svinīgi atklājām mūsu jauniešu centra atjaunotās telpas! Esam ieguvuši skaitus grafiti zīmējumus mākslinieka un Kuldīdzinieka Renāra Caunes izpildījumā sportiskajā un radošajā telpā! :) Mums ir plašas, gaišas un daudzpusīgas telpas :) Jauniešu centra telpas atklāja gan izglītības pārvaldes vadītāja, gan jauniešu centra vadītāja, gan paši bērni un jaunieši! Aicinām ciemos uz mūsu foršajām un mājīgajām telpām! :)

printēt Lasīt visu ziņu galerija (9)

Mobils jaunatnes darbs Cērē :)27.11.2017

Piektdien viesojāmies Cēres bibliotēkā pie sirsnīgajiem Cēres jauniešiem. Mēs cepām gardus keksiņus, azartiski spēlējām galda spēles un iepazināmies ar Award programmu. Nākamreiz Cēres jaunieši dosies ciemos pie Kandavas jauniešiem, lai kopīgi pavadītu laiku Ziemassvētku tematiskajā pasākumā. Noteikti apskati mūsu mini bilžu galeriju! :) Nevaram sagaidīt nākamo tikšanās reizi :)

printēt Lasīt visu ziņu galerija (4)

Mobils jaunatnes darbs Vānē :)24.11.2017

Ceturtdien viesojāmies Vānes pamatskolā pie Vānes jauniešiem tematiskā kino vakarā! Kopīgi skatījāmies filmu, pildījām uzdevumus, iepazināmies ar Award programmu... :) Šoreiz Vānes jaunieši mūs patīkami pārsteidza, jo ieradās trīsreiz vairāk, kā iepriekšējā reizē! Malači jaunieši! :) Decembrī dosimies ciemos uz Matkuli, lai kopīgā pasākumā Ziemassvētku tematikā atpūstos un labi pavadītu laiku :) Šoreiz tā aizrāvāmies, ka aizmirsām bildēties! :D
printēt Lasīt visu ziņu galerija (1)

Mobils jaunatnes darbs Zemītē :)24.11.2017

Trešdien mēs viesojāmies Zemītes kultūras namā pie Zemītes bērniem un jauniešiem. Mēs cepām gardus keksiņus (šokolādes un spēka keskiņus), spēlējām galda un sporta spēles, kultūras nama vadītāja Erodeja mums pastāstīja dažādus vēsturiskus un spocīgus stāstiņus. Mēs nebijām daudz, bet ļoti jauki pavadījām trešdienas vakaru pēc garas darba dieniņas skolā! Nākamreiz Zemītes jaunieši uzņems pie sevis ciemos Zantes jauniešus, lai kopīgi organizētu pasākumu Ziemassvētku tematikā. :) Noteikti apskati galeriju, kā mums ir gājis! :)

printēt Lasīt visu ziņu galerija (9)

Jauniešu garantijas ziemas uzņemšanā aicina bez maksas apgūt 65 profesijas23.11.2017

Sākusies Jauniešu garantijas ziemas uzņemšana, kurā jaunieši var pieteikties apgūt profesiju īsā laikā un bez maksas. 2018. gada sākumā mācības 65 darba tirgū pieprasītās profesijās piedāvā uzsākt 24 profesionālās izglītības iestādes visā Latvijā. 39 profesijās mācības notiek pusotru gadu un pieteikšanās rit līdz 12. janvārim, savukārt 26 profesijās mācības ilgst gadu un tajās dokumentus var iesniegt līdz 23. februārim.

Gan nestrādājošiem, gan strādājošiem jauniešiem

Šī gada vasarā apstiprināja izmaiņas Jauniešu garantijas uzņemšanas noteikumos.

printēt Lasīt visu ziņu
<>


Jaunākās galerijas