MJIC "Nagla" mēneša plāns - Augusts 202001.08.2020

Multifunkcionālā jaunatnes iniciatīvu centra „Nagla”

2020.gada augusta plāns: ŠEIT!

Sagatavoja: Laura Kristīne Melne, Kandavas multifunkcionālā jaunatnes iniciatīvu centra "Nagla" jaunatnes darbiniece.

Apstiprināja: Ieva Ozoliņa, Kandavas multifunkcionālā jaunatnes iniciatīvu centra "Nagla" vadītāja.

printēt

Iespējas jaunatnes jomā strādājošajiem 18.08.2020

Noderīga informācija jaunatnes darbiniekiem un citiem jaunatnes jomas darbiniekiem par mācībām zināšanu pilnveidei. Īpaši noderīgi jaunajiem speciālistiem, lai pilnveidotu izpratni par jaunatnes darbu. 

  • Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra (JSPA) izsludina ES programmas "Eiropas Solidaritātes korpuss" mācības "Projektu darbnīca: Solidaritātes projekti", kas no 7. līdz 9.septembrim notiks Lilastē. Mācību laikā dalībniekiem būs iespēja izstrādāt sava Solidaritātes projekta ideju un veidot projekta pieteikumu. Pieteikšanās līdz 23. augustam. Vairāk info.
  • Slovēnijas nacionālā aģentūra no 6. oktobra līdz 1. decembrim  organizē tiešsaistes un klātienes mācības, iepazīstot jauniešu apmaiņas posmu simulāciju. Pieteikšanās līdz 28. augustam. Vairāk info.
  • Centrs ''Marta'' piedāvā mācības jaunatnes darbiniekiem un izglītības speciālistiem - jauniešu grupu metodoloģiju darbam ar pusaudžiem vardarbības mazināšanai un veselīgu attiecību veidošanai. Pieteikšanās līdz 21. septembrim. Vairāk info.

Seko līdzi aktualitātēm jaunatnes jomā - http://jaunatne.gov.lv/, kā arī uzzini par dažādām iespējām http://visasiespejas.lv/!

printēt

Jūlijs jauniešu centrā - pierodot pie apstākļiem31.07.2020

Jau divi mēneši pagājuši, atsākot klātienes darbu. Kā mums gājis jūlijā – lasi raksta turpinājumā!

printēt Lasīt visu ziņu galerija (6)

Jūnijs - atsākot klātienes darbu01.07.2020

No pirmā jūnija apmeklētājiem esam vēruši MJIC ‘’Nagla’’ durvis vaļā, jo esam atsākuši darbu klātienē. Kā mums ir pagājis pirmais klātienes mēnesis pēc teju 3 mēnešu attālināta darba – lasi raksta turpinājumā!

printēt Lasīt visu ziņu galerija (13)

MJIC "Nagla" mēneša plāns - Jūlijs 202001.07.2020

Multifunkcionālā jaunatnes iniciatīvu centra „Nagla”

2020.gada jūlija plāns: ŠEIT!

Sagatavoja: Laura Kristīne Melne, Kandavas multifunkcionālā jaunatnes iniciatīvu centra "Nagla" jaunatnes darbiniece.

Apstiprināja: Ieva Ozoliņa, Kandavas multifunkcionālā jaunatnes iniciatīvu centra "Nagla" vadītāja.

printēt

Kandavas novada jaunieši izmēģina bezatkritumu dzīvesveidu 09.06.2020

12 skolēnu komandas no visas Latvijas pateikušas atkritumiem “Nē”, izmēģinot ieviest bezatkritumu dzīvesveidu. To vidū ir arī Kandavas multifunkcinonālais jauniešu incitatīvu centrs «Nagla» komanda.

printēt Lasīt visu ziņu

Izmaiņas MJIC ''Nagla'' darbalaikā10.06.2020

Sākot ar 10.jūniju Kandavas Mutifunkcionālais jaunatnes iniciatīvu centrs "Nagla" ver vaļā durvis apmeklētājiem vasaras ierastajā darbalaikā, joprojām ievērojot epidemioloģiskās drošības nosacījumus.

Katru darba dienu plkst. 10:00-17:00 jauniešu centrā tiek organizētas brīvā laika aktivitātes saskaņā ar mēneša plānu. Taču joprojām jauniešu centra apmeklētajiem būs jārēķinās ar koplietošanas telpu un inventāra lietošanas ierobežojumiem, jāievēro 2m distance, jālieto elpceļu aizsarglīdzekļi (piemēram - sejas maskas) un rūpīgi jāseko līdzi savai higiēnai.

printēt
<>


Jaunākās galerijas