Jaunumi

MJIC "Nagla" mēneša plāns - Jūnijs 2020

01.06.2020

Multifunkcionālā jaunatnes iniciatīvu centra „Nagla”

2020.gada jūnija plāns: ŠEIT!

Sagatavoja: Laura Kristīne Melne, Kandavas multifunkcionālā jaunatnes iniciatīvu centra "Nagla" jaunatnes darbiniece.

Apstiprināja: Ieva Ozoliņa, Kandavas multifunkcionālā jaunatnes iniciatīvu centra "Nagla" vadītāja.

printēt

Jauniešu centrs "Nagla" atvērts apmeklētājiem no 1.jūnija

29.05.2020

whatsapp_image_2020_05_28_at_18_56_17.jpgSākot ar 1.jūniju Kandavas Mutifunkcionālais jaunatnes iniciatīvu centrs "Nagla" ver vaļā durvis apmeklētājiem, ievērojot epidemioloģiskās drošības nosacījumus.

Katru darba dienu plkst. 12:00-15:00 jauniešu centrā tiks organizētas brīvā laika aktivitātes saskaņā ar jūnija plānu. Jauniešu centra aktivitātes klātienē norisināsies 3 stundas, savukārt pirms plkst. 12:00 vai pēc plkst.15:00 jauniešiem ir iespēja pieteikties uz individuālām konsultācijām pie jauniešu centra darbiniekiem vai pavadīt brīvo laiku ar sportiskām aktivitātēm svaigā gaisā.

printēt Lasīt visu ziņu

Attālinātā līdzdalība Eurodesk

29.05.2020 - 31.05.2020 kur : Kandavas multifunkcionālais jaunatnes iniciatīvu centrs "Nagla"

modern_red_orange_typography_dots_event_program.jpgŠī gada 29.-31. maijā Kandavas multifunkcionālā jaunatnes iniciatīvu centra "Nagla" rīkotajā Eurodesk pasākumā Kandavas novada jauniešiem  no 13 līdz 25 gadiem iespēja piedalīties patstāvīgi un attālināti, līdzdarbojoties izzinošā aktivitātē no mājām. Pasākuma mērķis ir veicināt Kandavas novada jauniešu izpratni par mobilitātes iespējām Eiropā, iedrošinot viņus patstāvīgi un attālināti līdzdarboties un kļūt pilsoniski aktīviem, un mudināt izmantot Erasmus+ un Eiropas Solidaritātes korpusa programmu iespējas. Pasākuma laikā plānota attālināta aktivitāte ar tematiskajiem uzdevumiem un jautājumiem par Eiropu, Eurodesk tīklu, Eiropas Solidaritātes korpusa un Erasmus+ programmu iespējām, kas veicami ar viedtālruņa palīdzību. Dalība pasākumā ir bezmaksas, iepriekš piesakoties līdz 28.05.2020. Izpildītie uzdevumi un atbildes uz jautājumiem būs jāiesniedz digitāli. Informācijai par pasākumu iespējams sekot līdzi mājas lapā jcnagla.lv.

Lai pieteiktos: sazinies ar Kandavas MJIC "Nagla" vadītāju Ievu pa telefonu 28329487, vai izmantojot e-pastu jcnagla@inbox.lv

(klikšķini uz bildes, lai atvērtu to lielāku!)

Outfit of the day izaicinājums

25.05.2020

outfit_of_the_day.jpgKlāt jauns izaicinājums, kas ilgs septiņas dienas jeb veselu nedēļu. Tā ietvaros aicinām Kandavas novada jauniešus kļūt par modes ekspertiem vai pat influenceriem, daloties ar apģērbu kombinācijām dažādām dzīve situācijām.

Uzdevums: Katru dienu publicē Instagram story atbilstošo apģērba komplektu, un kā ierasts - ietago @jcnagla & @sviitra_paari! Ja vēlies apskatīt bildi - klikšķini uz tās, lai atvērtu to lielāku!

Aktīvākajiem dalībniekiem, kā jau ierasts - pārsteigums!

printēt

Lasāmvielu izaicinājuma rezultāti

25.05.2020

pink_dark_blue_icons_infographic_resume_3.jpgLasāmvielu izaicinājums ir noslēdzies! Esam ieguvuši 7 grāmatu sarakstus, ko sagatavojuši Kandavas novada jaunieši tematikās: pagātne, nākotne, psiholoģija, biogrāfija, noziegums, ceļojums, bizness un karjera. printēt Lasīt visu ziņu galerija (4)

7 dienu lasāmvielu izaicinājums

18.05.2020

diena_1.jpgJa viens izaicinājums noslēdzies, otrs sākas! Šoreiz Kandavas novada jauniešiem izaicinājums veltīts lasāmvielai:  katru dienu publicē Instagram story, attiecīgās tēmas lasāmvielu, kas norādīta sarakstā. Apkopjot jauniešu publikācijas, tiks veidotas lasāmvielu  rekomendācijas. 

Dalies ar saviem favorītiem, ietagojot @jcnagla & @sviitra_paari!

Aktīvākajiem dalībniekiem, kā jau ierasts - pārsteigums!

(klikšķini uz attēla, lai atvērtu to lielāku!)

printēt

10 dienu kino izaicinājuma rezultāti

15.05.2020

30_dienu_muzikas_izaicinajums.jpgDesmit dienu kino izaicinājums noslēdzies, kuru izturēja 13 dalībnieki! (arī šī izaicinājuma gaita saglabāta @jcnagla Instagram story highlights!)

Kopā izaicinājumā piedalījušies 15 dalībnieki - Kandavas novada jaunieši un tika ieteiktas 116 dažādas filmas un seriāli. Iepazīsties ar kino sarakstu bilžu galerijā!

printēt Lasīt visu ziņu galerija (10)
facebokinstagramtwitter
<>


Jaunākās galerijas