Jaunieši ielūdz uz Baltā galdauta svētkiem!

03.05.2018 15:00 - 17:00 kur : Kandavas multifunkcionālais jaunatnes iniciatīvu centrs "Nagla"

Kandavas MJIC "Naga" jaunietes Anete un Lauma ielūdz bērnus un jauniešus uz kopīgu pasākumu Valsts svētku noskaņās "Baltā galdauta svētki" 3. maijā 15:00 pie Kandavas MJIC "Nagla" ēkas.

Meitenes ir sagatavojušas dažādas aktivitātes un protams, cienastiņu!

Gaidām ciemos! :)

Jauniešu centra "Nagla" Lielā Talka03.05.2018

Piektdien, 27. aprīlī pie mums MJIC ‘’Nagla’’ norisinājās talka , Lielās Talkas ietvaros. Jauniešu centra bērni un jaunieši sakopa pagalmu un tuvāko apkārtni, kaut arī arā plosījās negaiss, visi iesaistījās talkošanā.  Pēc sakopšanas,  bērni un jaunieši gatavoja harčo zupu pavardā uz ugunskura. Zupa izdevās varen garda!  Spītējot laika apstākļiem, mums kopā izdevās foršs pasākums!

printēt Lasīt visu ziņu galerija (10)

Jaunieši, sportosim kopā!

02.05.2018 15:00 - 16:00 kur : Kandavas multifunkcionālais jaunatnes iniciatīvu centrs "Nagla"

Turpmāk katru trešdienu plkst. 15:00 jauniete Anete aicina bērnus un jauniešus pievienoties sportiskām aktivitātēm - stafetēm, volejbolam, futbolam, spēlēm un citām aktivitātēm svaigā gaisā.

Ierašanās: sportiskā apģērbā

Tikšanās vieta: Kandavas MJIC "Nagla"

Lielā talka jauniešu centrā!

27.04.2018 13:00 - 19:00 kur : Kandavas multifunkcionālais jaunatnes iniciatīvu centrs "Nagla"

Aicinām ikvienu piedalīties apkārtnes sakopšanā, lai pēc tam kopā visi varētu ēst uz ugunskura, pašu rokām gatavotu zupiņu!

Lielā Talka Kandavas MJIC "Nagla" piektdienā 27.04. plkst. 13:00!

Lūgums līdzi ņemt cimdus!

Gan pastrādāsim, gan atpūtīsimies, būs feini! :)

Organizē jaunietes Lauma un Anete.

JC "Nagla" mēneša plāns - Maijs 201827.04.2018

Multifunkcionālā jaunatnes iniciatīvas centra „Nagla”

2018.gada Maija plāns: Skatīt šeit!

Sagatavoja: Ieva Ozoliņa, Kandavas multifunkcionālā jaunatnes iniciatīvu centra "Nagla" vadītāja

printēt

Talantu konkurss “Jauniešu faktors”23.04.2018

20. aprīlī pie mums Naglā notika jauniešu talantu konkurss ‘’Jauniešu faktors’’. Konkursā piedalījās 14 dalībnieki un katrs rādīja savu talantu – dziedāja, dejoja, rādīja teātri, spēlēja saksofonu un driblēja basketbola bumbu. Par piedalīšanos jaunieši saņēma pateicības, balvas un tika apbalvoti arī pirmo trīs vietu ieguvēji.  Jauniešu faktorā bija arī stingra, bet ļoti jauka un smaidīga žūrija – jauniešu centra vadītāja Ieva, jaunatnes darbiniece Linda un jauniete Anete.  Žūrijai bija ļoti grūti izlemt kuram no jauniešiem piešķirt pirmo vietu, jo abu jauniešu sniegums bija līdzvērtīgs. Raksta turpinājumā skati bildes un lasi rezultātus...

printēt Lasīt visu ziņu galerija (14)

Ņammm, mums sanāca dikti gardas picmaizītes, mmmmm! :)16.04.2018

Piektdien, 13. aprīlī, jauniešu centrā ‘’Nagla’’ notika picmaizīšu gatavošanas paraugstunda, kurā jauniešu centra bērni kopā ar jaunietēm Aneti un Laumu gatavoja picmaizītes. Katrs jaunietis varēja brīvi izpausties un pats salikt uz picmaizītēm ko vien vēlas. Kādam vairāk garšoja paprika, kādam siers un kāds uz maizītes nemaz negribēja likt marinētus gurķus. Jaunieši paši klāja galdu un vēlāk paši mazgāja traukus. Visi kopā pagatavoja arī tēju ar citroniem, āboliem, laimu un sīrupiem, kuru pēc tam gardām mutēm dzēra. Raksta turpinājumā apskati galeriju, kā mums gāja! :)

printēt Lasīt visu ziņu galerija (19)
<>


Jaunākās galerijas