Aicinām pieteikt aktīvākos brīvprātīgā darba veicējus un organizētājus godināšanai “Gada brīvprātīgais 2018"20.09.2018

Tuvojoties Starptautiskajai brīvprātīgo dienai, aicinām Latvijas iedzīvotājus un organizācijas pieteikt kandidātus godināšanai “Gada brīvprātīgais 2018”. Brīvprātīgo godināšana notiks 24.novembrī Rīgā un 5.decembrī, starptautiskajā brīvprātīgo dienā, reģionos. Tiks godināti gada aktīvākie brīvprātīgā darba darītāji un organizētāji, kuri devuši ievērojamu ieguldījumu sabiedrības labā, kā arī brīvprātīgajiem draudzīgākās nevalstiskās organizācijas un pašvaldības. Brīvprātīgo godināšanas mērķis ir veicināt Latvijas iedzīvotāju interesi par brīvprātīgo darbu un sekmēt gan dažāda vecuma cilvēku, gan organizāciju iesaistīšanos brīvprātīgajā darbā.

Vairāk par konkursu un kandidātu pieteikšanu lasi raksta turpinājumā...

printēt Lasīt visu ziņu

Jaunieti - atmet smēķēšanu!20.09.2018

Aicinām Kandavas un Kandavai tuvējo apkaimju pieaugušos iedzīvotājus, kuri vēlas atmest smēķēšanu, pieteikties smēķēšanas atmešanas grupā*. Nodarbības būs bez maksas un notiks no 3. oktobra līdz 24.oktobrim, Kandavas kultūras namā Lielā ielā 28, Kandavā, Kandavas novadā.

Informatīvā smēķēšanas atmešanas atbalsta grupas nodarbība notiks trešdien, 3.oktobrī no plkst. 18:00 – 19:30. Tās laikā būs iespēja iepazīties ar grupas vadītāju, kvalificētu psiholoģi Inesi Grantu, kā arī uzzināt vairāk par turpmākām nodarbībām. Pārējās 3 atbalsta grupas nodarbības plānotas vienu reizi nedēļā, trešdienās, sākot no 10.oktobra, no plkst. 18:00 – 21:00.

Vairāk par nodarbībām un pieteikšanos lasi raksta turpinājumā...

printēt Lasīt visu ziņu

Lepojamies!!! Keramiķe Linda Romanovska Kandavā: “Latvieši var uztaisīt jebko.”19.09.2018

Latvijas iedvesmas stāstu vietnē TUESI.LV publicēts video par keramiķi Lindu Romanovsku Kandavā: 


Lasi par mūsu radošo novadnieci rakstu arī TE!

printēt

Eurodesk reģionālo koordinatoru un informācijas punktu seminārs18.09.2018

Šodien Rīgas jauniešu centrā "Kaņieris" norisinājās Jaunatnes starptautisko programmu aģentūras organizētā Eurodesk reģionālo koordinatoru un informācijas punktu informatīvais seminārs. Šajā seminārā piedalījās gan mūsu vadītāja Ieva, gan jaunatnes darbinieces Anete un Laura. Klausījāmies un uzzinājām aktualitātes jaunatnes darbā Latvijā un Eiropā, uzzinājām jaunākās projektu iespējas, klausījāmies citu Latvijas, Zviedrijas, Polijas un Itālijas Eurodesk kolēģu pieredzi. Ļoti vērtīgs un noderīgs seminārs! Prieks būt daļiņai no Eurodesk tīkla!

Seko arī Tu līdzi - https://eurodesk.eu/!

printēt

Kandavas Award vienības Sudraba ieskaites ceļojums - velobrauciens17.09.2018

Pagājušajā nedēļā tīs dienas 12. - 14. augustā norisinājās Award programmas Sudraba līmeņa ieskaites ceļojums - velobrauciens maršrutā Kandava - Kuldīga - Brocēni - Kandava un mēroja 185km garu ceļu ar velosipēdiem! Pirmajā dienā jaunieši cīnījās ar nenormāli spēcīgu pretvēju un jauniešu domām “Kāpēc man to vajag? Lai mamma/tētis brauc pakaļ! Es izstājos!”. Otrajā dienā jaunieši cīnījās ar kalniem un sāpošiem dibeniem. Trešajā dienā jaunieši cīnījās ar grūti izbraucamu zemes ceļu... Bet re kā - ja saliedēta un stipra komanda, tad uzveicami visi izaicinājumi! Jau atkal superīga jauniešu komanda, kura ne tikai fiziski, bet arī morāli spēcīga sportiskās, izdzīvošanas un ārā dzīves aktivitātēs pieveica Award programmas izaicinājumu... Lepojamies ar mūsu Award Sudraba jauniešiem! Malači!

Raksta turpinājumā apskati bilžu galeriju - cik mūsu jauniešiem ir superīgi gājis šīs trīs dienas! :)

p.s. Paldies jauniešu centra "Nagla" un Kandavas Award vienības vadītājai Ievai par kopā būšanu ar jauniešiem, uzmundrinot un atbalstot pavisam grūtos brīžos! :)

printēt Lasīt visu ziņu galerija (24)

Nāc un piedalies dzejas dienās Kandavas MJIC "Nagla"!

14.09.2018 15:30 - 17:00 kur : Kandavas multifunkcionālais jaunatnes iniciatīvu centrs "Nagla"

Aicinām bērnus un jauniešus piedalīties Dzejas dienu pasākumā jauniešu centrā "Nagla" piektdien - 14. septembrī plkst. 15:30!

Būs dažādas aktivitātes - dzejas radīšana dadaisma stilā, dzejas lasīšana un kārumi pie tējas krūzes...

Nāc un pievienojies literārajā pēcpudienā! :)

Otrdienas un ceturtdienas - radošās pēcpusdienas!13.09.2018

Turpmāk otrdienās un ceturtdienās plkst. 16:00 norisināsies radošās pēcpusdienas jaunatnes darbinieces Lauras Kristīnes vadībā Kandavas MJIC "Nagla" telpās! Nāc un pievienojies, strādāsim čakli kopā! :)

printēt
<>


Jaunākās galerijas