30 dienu mūzikas izaicinājums13.03.2020

Piedalies MJIC ''Nagla'' 30 dienu mūzikas izaicinājumā Instagram platformā!

Katru dienu publicē Instagram story dienas numuru (#) un no logrīka ''music'' pievieno atbilstošo dziesmu. Ietago @jc_nagla , @sviitra_paari un @ievinjaaa , lai redzam Jūsu mūzikas gaumi!

Aktīvākajiem dalībniekiem pārsteigums!

(klikšķini uz attēla, lai atvērtu to lielāku!)

printēt

Idejas saturīgam brīvajam laikam līdz 09.06.2020.13.03.2020

Esi aktīvs - piedalies! Parādi mums, kā Tu jēgpilni pavadi savu brīvo laiku un saņem pārsteiguma balvu! Publicē Instagram īstenotās idejas, ietago @jc_nagla, @sviitra_paaari un @ievinjaaa , lai redzam, kam izlozēt balviņas! 

Sakarā ar ārkārtējās situācijas izsludināšanu līdz 2020. gada 9. jūnijam ar mērķi ierobežot Covid-19 izplatību un to, ka MJIC ''Nagla'' apmeklētājiem ir slēgts, piedāvājam dažādas saturīga laika pavadīšanas iespējas. Uzklikšķini uz attēliem, lai tos apskatītu! 

printēt

Līdz 09.06.2020. Kandavas MJIC "Nagla" apmeklētajiem slēgts!13.03.2020

Pamatojoties uz MK 2020. gada 12. marta rīkojumu par ārkārtējās situācijas izsludināšanu līdz 2020. gada 9. jūnijam ar mērķi ierobežot Covid-19 izplatību, no š.g. 13. marta līdz 9. jūnijam Kandavas Multifunkcionālais jaunatnes iniciatīvu centrs "Nagla" apmeklētājiem slēgts, tiek atcelti visi plānotie pasākumi Kandavas novada jauniešiem gan "Naglā", gan pagastos.

Darbinieki turpinās savu darbu: sakārtosim dokumentāciju, plānosim jaunatnes darbu priekšdienām, pilnveidosim savas zināšanas ar tiešsaistes rīkiem, sakārtosim telpas un inventāru, veiksim ģenerālo tīrīšanu, konsultēsim jauniešus neklātienē.

Jauniešus aicinām savu laiku pavadīt lietderīgi un atbildīgi!

Atgādinām: pievērs uzmanību ikdienas higiēnai un veselībai!

Tiekamies pavisam drīz un seko aktualitātēm jcnagla.lv JAUNUMU sadaļā vai Facebook un Instagram @jcnagla!

Turklāt - ja vēlies pievienoties Kandavas jauniešu WhatsApp grupai un saņemt aktuālo informāciju par jauniešu iespējām saturīgi pavadīt savu #paliecmājās laiku, tad sazinies ar Kandavas MJIC "Nagla" vadītāju Ievu Ozoliņu (28329487).

printēt

MJIC "Nagla" mēneša plāns - Marts 202002.03.2020

Multifunkcionālā jaunatnes iniciatīvu centra „Nagla”

2020.gada marta plāns: ŠEIT!

Sagatavoja: Laura Kristīne Melne, Kandavas multifunkcionālā jaunatnes iniciatīvu centra "Nagla" jaunatnes darbiniece.

Apstiprināja: Ieva Ozoliņa, Kandavas multifunkcionālā jaunatnes iniciatīvu centra "Nagla" vadītāja.

printēt

Februāris jauniešu centrā29.02.2020

Februāris ir īsākais gada mēnesis, taču tas it nemaz nenozīmē, ka darbu būtu mazāk. Šis mēnesis bijis visai intensīvs – paspējām gan aktīvi un lietderīgi pavadīt laiku kopā, gan noorganizēt vairākus lielākus un mazākus pasākumus. Lasi raksta turpinājumu, lai noskaidrotu, ko paveicām februāra ietvaros!

printēt Lasīt visu ziņu galerija (33)

Pasaules Dabas fonda 30 dienu izaicinājums28.02.2020

Gatavojoties Zemes stundai, aicinām iestāties par dabu un 28. februārī uzsākt Pasaules Dabas Fonda 30 dienu izaicinājumu, mainot ikdienas paradumus!

Izaicini sevi un draugus!

Katru dienu no 28. februāra līdz Zemes stundai, 28. martam, savā Instagram profilā ievietosim 1 attēlu ar videi draudzīgu rīcību, kas tev ir tajā dienā jāpaveic. Izaicinājuma laikā dalies ar saviem panākumiem sociālajos tīklos, lietojot mirkļbirkas #balssplanetai, #klimatadraugs un ietagojot Pasaules Dabas Fondu. Tas var būt Instagram stāsts reizi dienā, unikāls ieraksts Facebook par sajūtām pirms un pēc izaicinājuma vai apķērīgas videi draudzīga dzīvesveida atziņas Twitter – saturs paliek tavā ziņā.

Atsaucīgākajam izaicinājuma dalībniekam tiks garantētas 2 ieejas biļetes Zemes stundas koncertā, kas notiks 28. martā plkst. 19.00. Tā laikā uzvarētājam pasniegsim arī Netflix dokumentālo filmu sērijas “Our Planet” bērnu grāmatu. Grāmatas autori ir Metjū Miksmens un WWF ar Deivida Attenboro priekšvārdu. Tās krāšņās dabas ilustrācijas nevienu neatstās vienaldzīgu.

Klikšķini uz attēla, tas atvērsies lielāks! 

printēt

Aicinām jauniešus un jaunus aktīvistus pievienoties biedrībai "Kandavas novada Jauniešiem!"

24.02.2020 14:00 - 28.02.2020 - 19:00 kur : Kandavas multifunkcionālais jaunatnes iniciatīvu centrs "Nagla"

Aicinām jaunus, aktīvus biedrus ar jaunām idejām pievienoties biedrībai "Kandavas novada Jauniešiem"!

Biedrībai aicinām pievienoties Kandavas novada jauniešus vecumā no 13 līdz 25 gadiem.

Iespēja īstenot savas iniciatīvas, pasākumus, aktivitātes un projektus;

Iespēja pievienoties Latvijas jaunatnes organizācijai un izmēģināt darboties nevalstiskajā sektorā;

Iespēja gūt neatkārtojamu un vērtīgu pieredzi;

Iespēja veicināt izmaiņas Kandavas novadā!

Izmanto iespēju! Sazinies ar biedrības vadītāju Lauru Kristīni Melni (lauramelne@inbox.lv) vai nāc uz konsultāciju jauniešu centrā! 

Tiekamies š.g. 28. februārī plkst.18:00 biedru sapulcē Kandavas MJIC "Nagla" telpās!

<>


Jaunākās galerijas