Ikšķiles un Olaines novada apvienība kļūst par Latvijas Jauniešu galvaspilsētu 201913.08.2018

Aizvadītajā brīvdienās Madonā norisinājās vislatvijas Jauniešu festivāls 2018, kuras laikā paziņoja uzvarētāju konkursā "Latvijas jauniešu galvaspilsēta 2019"! 2018. gadā Latvijas jauniešu galvaspilsēta 2018 ir Madona, taču kura pilsēta būs nākamgad?

Apsveicam Ikšķiles un Olaines novada apvienību, kas ir kļuvušas par Latvijas Jauniešu galvaspilsētu 2019!

ŠEIT lasi rakstu par Ikšķiles un Olaines novada apvienību - Latvijas Jauniešu galvaspilsētu 2019!

printēt

Tiek izsludināts konkurss "Latvijas Jauniešu galvaspilsēta 2019"15.05.2018

Tas brīdis ir pienācis, kad jau ceturto reizi izsludinām konkursu "Latvijas Jauniešu galvaspilsēta" šoreiz meklējot 2019. gada titula saimnieci!

Vai Tavā pilsētā vai novadā ir aktīvi, radoši un mērķtiecīgi jaunieši un notiek aktīvs darbs ar jaunatni?? Ja atbilde ir jā, tad piesaki savu pašvaldību konkursam “Latvijas Jauniešu galvaspilsēta 2019”.

       Konkursa “Latvijas Jauniešu galvaspilsēta 2019” (turpmāk – konkurss) mērķis ir noteikt vienu pašvaldību vai divu pašvaldību apvienību, kas 2019.gadā uzņemsies pildīt Latvijas Jauniešu galvaspilsētas lomu.

Vairāk par konkursu informācija pieejama šeit!

printēt

Notikusi Strukturēta Dialoga konference “Jaunieši Eiropā: Kas tālāk?”21.02.2018

Pagājušās nedēļas izskaņā, 15.-16. februārī, Madonas novadā – Latvijas Jauniešu galvaspilsētā 2018 – notika Latvijas Jaunatnes padomes rīkotā Strukturētā dialoga VI cikla Nacionālā konference “Jaunieši Eiropā: Kas tālāk?”.

Uz konferenci no visas Latvijas bija ieradušies vairāk nekā 70 dalībnieki, kurus ar uzrunu sveica Madonas novada domes priekšsēdētājs Agris Lungevičs, aicinot jauniešus iesaistīties lēmumu pieņemšanas procesos un nebaidīties debatēt par sev svarīgiem jautājumiem.

Vairāk par konferenci lasi raksta turpinājumā...

printēt Lasīt visu ziņu

Latvijas Jaunatnes padome aicina jauniešus piedalīties aptaujā "Jaunieši Eiropā:kas tālāk?"15.02.2018

Latvijas Jaunatnes padome aicina jauniešus piedalīties aptaujā "Jaunieši Eiropā:kas tālāk?"

 Aptauja ir izveidota, lai apkopotu jauniešu (13-30 gadu vecumā) viedokli par jautājumiem, kas saistīti ar Eiropas nākotni. Šī aptauja ir daļa no Strukturētā dialoga - Eiropas Savienības procesa, kas veicina jauniešu līdzdalību sabiedrībā un sekmē diskusijas par tēmām, kas ir aktuālas jauniešiem un ietekmē viņu un Eiropas nākotni. Tiešsaite uz aptauju pieejama raksta turpinājumā...

printēt Lasīt visu ziņu

Aktivitātes "Kafija ar politiķi" diskusiju rezultāti - REZOLŪCIJA10.01.2018

Aktivitātes "Kafija ar politiķi" diskusiju rezultāti Pieejami šeit!

printēt

Kandavas novada Jauniešu foruma dalībnieku aptaujas apkopojums - REZULTĀTI10.01.2018

Kandavas novada Jauniešu foruma dalībnieku aptaujas apkopojums Pieejams šeit!

printēt

Novada jaunieši tiekas forumā08.01.2018

Šā gada 4. un 5. janvārī Kandavas jauniešu centrā “Nagla” norisinājās Kandavas novada Jauniešu forums, kurā piedalījās 21 jaunietis.

Jaunieši ar dažādām neformālās izglītības metodēm un aktivitātēm saturīgi pavadīja divas Ziemas brīvlaika dienas, pildot dažādas iepazīšanās un saliedēšanās aktivitātes, lai veidotu vienotu, draudzīgu un spēcīgu komandu, ar ko sastrādāties divu dienu garumā. Jaunieši veica arī dažādus izziņas uzdevumus, lai apzinātu novada un sava pagasta iespējas. Tāpat jaunieši iepazinās ar politiskajiem procesiem tepat Kandavā, Latvijā un  Eiropā. Jaunieši uzzināja to, kā tiek pieņemti lēmumi un kā tie tiek īstenoti dzīvē. Mēs iepazināmies arī ar Kandavas novada domes darbu, pētot kādu informāciju var iegūt mājas lapā. Jauniešiem bija ļoti liels pārsteigums, ka domes sēdes var noklausīties youtube.com tiešsaistē, kā arī var iepazīties ar domes sēžu protokoliem. Jaunieši atzina, ka šo viņi noteikti parādīs saviem draugiem un ģimenes locekļiem. 

printēt Lasīt visu ziņu galerija (6)
<>


Jaunākās galerijas