Atskats par diskusijām "Kandavas novada Jaunatnes stratēģija"20.09.2017

Š.g. 11.-15. septembrī Kandavas novada pagastos norisinājās diskusijas "Kandavas novada Jaunatnes stratēģija". Uz diskusijām tika aicināti bērni un jaunieši, skolotāji un skolu direktori, pagastu vadītāji, kultūras namu vadītāji, bibliotekāri un vietējie uzņēmēji. Diskusijas norisinājās Cēres, Zantes, Zemītes, Vānes, Matkules pagastos, savukārt noslēguma diskusijas norisinājās Kandavā, Jauniešu centra zālē. Kopumā diskusijās piedalījās ap 66 dalībniekiem, kas kopīgi palīdzēja veikt novada jaunatnes stratēģijas SVID analīzi, apzinot patreizējo situāciju jaunatnes jomā, darbā un politikā. Tā pat diskusiju dalībnieki palīdzēja sarakstīt konkrētus rīcības virzienus un uzdevumus, meklējot risinājumus dažādām problēmām un situācijām jaunatnes jomā. Paldies diskusiju dalībniekiem, jo esam ieguvuši vērtīgu rezultātu! Strādāsim un sadarbosimies tālāk, lai pavisam drīz nonāktu pie jaunas mūsu novada Jaunatnes stratēģijas! :)

printēt Lasīt visu ziņu galerija (30)

Diskusijas "Jaunatnes stratēģija Kandavas novadā"

11.09.2017 17:00 - 15.09.2017 - 17:00 kur : Kandavas multifunkcionālais jaunatnes iniciatīvu centrs "Nagla"

Ielūdzam Jūs uz diskusijām "Jaunatnes stratēģija Kandavas novadā"!

Diskusijas norisinās visu nedēļu dažādos Kandavas novada pagastos:
11.09. Cēres pamatskolā 17:00
12.09. Zemītes pamatskolā 17:00
13.09. Zantes pamatskolā 17:00
14.09. Vānes pamatskolā 17:00
14.09. Matkules kultūras namā 18:30
15.09. Kandavas jauniešu centrā «Nagla» 17:00

Dalībai diskusijās aicinām uzrunāt gan jauniešus, gan pagasta cilvēkus, kam tuvs jaunatnes darbs tieši Kandavas novadā!

printēt Lasīt visu ziņu

Strukturētā dialogā jaunieši tiekas ar deputātiem

25.05.2016 10:20 - 13:20 kur : Kandavas multifunkcionālais jaunatnes iniciatīvu centrs "Nagla"

25.maijā Kandavas jauniešu centrā „ Nagla” notika strukturētā dialoga piektā cikla konsultācijas „ Kafija ar politiķiem”. Pasākumu organizēja Latvijas Jaunatnes Padome sadarbībā ar Rīgas reģiona koordinatoru „Baltijas Reģionālo fondu” un Kandavas jauniešu centru „ Nagla”. Piektā cikla kopīgā tēma ir veicināt visu jauniešu iesaisti dažādā, vienotā un iekļaujošā Eiropā – gatavi dzīvei, gatavi sabiedrībai. Kandavā pasākumu vadīja Rīgas rajona koordinatore Ginta Salmiņa un moderatore Rudīte. Viņas atzina, ka priecājas par kandavnieku lielo ieinteresētību gan no jauniešu, gan vietējo politiķu puses, jo ne visās vietās, kur notiek šie dialogi tāda esot.

Visi tikšanās jautājumi bija izvirzīti strukturētā dialoga ietvaros. Strukturētais dialogs ir process politikas veidošanai, kurā iesaistās jaunieši un politikas veidotāji, lai aktualizētu Eiropas Savienības jaunatnei svarīgos jautājumus.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (17)
<>


Jaunākās galerijas