Marts jauniešu centrā ar pavasara vēsmu un traki aktīvām aktivitātēm! :)05.04.2019


Mūsu jauniešu centra ikdiena ir aktīva un katra diena ir piesātināta ar aktivitātēm. Marta mēnesis mūsu jauniešu centrā ir ienesis pavasara vēsmu ar traki aktīvām un foršām aktivitātēm! Esam paveikuši tik daudz! :)

Kādas tieši ir bijušas mūsu marta aktivitātes - lasi raksta turpinājumā! Kā arī apskati mūsu plašo un krāsaino bilžu galeriju!

 • Marts ir pavasara mēnesis, līdz ar to 1.martu atzīmējām ar talku un pikniku! Kamēr mūsu zēni ārā ierīkoja ugunskura vietu, tikmēr mūsu meitenes ar tāfeļkrāsu atjaunoja sabojāto galdu radošajā telpā. Pēc tādas čaklas un feinas strādāšanas baudījām pikniku! 
 • 4. martā atzīmējām pareizrakstības dienu ar dažādiem uzdevumiem. Izrādās, mums visiem pareizrakstība pieklibo un nepieciešams atjaunot savas latviešu valodas zināšanas! :)
 • 4. martā pie mums viesojās arī Kandavas internātvidusskolas 7. klase, lai iepazītos ar jauniešu iespējām Kandavas novadā, kā arī lai papildītu neformālās izglītības aktivitāti karjeras jomā, mācoties nospraust savus pašmērķus. Priecājamies, ka skolotāji klases audzināšanas stundās atved savus skolniekus pie mums un kopā varam ne tikai jautri pavadīt laiku, bet arī saturīgi pastrādāt!
 • Mūsu jauniešu centra vadītāja Ieva un jaunatnes darbiniece Laura piedalījās JSPA apmācībās par Eiropas Solidaritātes korpusa jauniešu solidaritātes projektiem. Apmācības norisinājās trīs dienas 5.-7. martā Ķekavas novadā, un šo dienu laikā mūsu darbinieces uzzināja, kā rakstīt projektus, kas ir solidaritāte, kādas ir jauniešu vajadzības un kā realizēt ideju. Apmācības bija diezgan vērtīgas un bija iespēja iepazīties ar citiem ideju bagātiem jauniešiem no visas Latvijas. Apmācību laikā jau tapa projekta melnraksts, ceram, ka 30. aprīlī tiks iesniegts no Kandavas Eiropas Solidaritātes korpusa projekts. Turēsim īkšķus!
 • Sadarbībā ar biedrību "Kandavas novada Jauniešiem" īstenojām pavasara brīvlaikā 11.-13. martā jauniešu apmācības "Esi aktīvs - iesaisties!". Apmācības bija superīgas, vairāk par tām lasi rakstiņā un apskati apmācību bilžu galeriju! :)
 • 15. martā atzīmējām grāmatu dienu un veidojām paši savu stāstu!
 • 20. martā atzīmējām Astronomiskā pavasara iestāšanos un Starptautisko laimes dienu! Radoši darbojāmies un izdekorējām mūsu jauniešu centra telpas pavasarīgās krāsās ar mūsu radošajiem darbiņiem. Tagad pie mums ir vēl krāsaināk! :)
 • 22. marta atzīmējām Pasaules ūdens dienu ar eksperimentiem!
 • 28. martā atzīmējām Nezāļu novērtēšanas dienu. Iepazināmies - kas ir kas un iesējām pavasara zaļumiņus! :)
 • Tā pat martā mums ir bijusi radoša un iedvesmojoša keramikas meistarklase ar mūsu keramiķi Lindu Romanovksu, kura mācīja mums strādāt ar mālu un ļāva iepazīt sevi kā radošu, daudzpusīgu un superīgu personību Kandavas novadā. Mums ļoti patika un nevaram sagaidīt, kad trauciņi ceplī tiks izkurināti. Hmm, diez kāds būs gatavais rezultāts? 
 • Vēl martā mums pirmdienās Award jaunietis Krišs ir vadījis kokapstrādes nodarbības, bet Award jaunietes Zita, Vita un Amina ceturtdienās ir vadījušas radošās nodarbības.  Piedalījāmies veikala OptiO radošo zīmējumu konkursā "Manas sapņu brilles, turam īkšķus par mūsu jauniešu zīmējumiem! Mums martā ir bijušas arī dažāds spēļu pēcpusdienas, ēdienu gatavošanas nodarbības, radošās nodarbības, eksperimenti, vingrošana, atjautības uzdevumi, mini sacensības un visādas citādas foršas aktivitātes. Nav dienas, kad mēs neko nedarītu!
 • Marta nogalē mūsu vadītāja Ieva devās uz Kandavas novada domes Izglītības, kultūras un sporta komitejas sēdi iepazīstināt deputātus ar jauniešu centra darbību, paveikto un nākotnes vīziju. Tālāk šis jautājums tika virzīts uz domes sēdi, kur deputāti zināšanai pieņēma mūsu informatīvo ziņojumu par Kandavas MJIC "Nagla" darbību un aktivitātēm.
 • Arī marta mēnesī mūsu jaunatnes darbiniece Laura turpināja apmeklēt Izglītības un zinātnes ministrijas mācības jaunatnes darbiniekiem, aprīlī viņa iegūs apliecību un kvalifikāciju kā jaunatnes darbinieks. Lepojamies!
 • Kā arī turpinām īstenot mobilu jaunatnes darbu Kandavas novada pagastos, bet par to plašāk var izlasīt sadaļā "Mobils jaunatnes darbs"!
 • 8. martā mūs aicināja piedalīties Jauniešu galvaspilsētas 2019 atklāšanas pasākumā Jaunolainē un 15.martā mūs aicināja piedalīties Talsu jauniešu festivālā. Arī Kandavas novada jauniešiem tika piedāvāta šī iespēja, nodrošinot arī transportu nokļūšanai uz/no pasākumu norises vietām. Taču diemžēl dalību nācās atcelt, jo nesavācās jauniešu grupas. Žēl!
 • Un marts bija pēdējais mēnesis kopā ar mūsu jaunatnes darbinieci Aneti, kura nu devusies darboties uz citu darbiņu. Anete solīja nekur nepazust un palīdzēt arī turpmāk, brīvprātīgi darbojoties! Veiksmi un gaidām ciemos! :)
 • Un titulu "Marta mēneša jaunietis" ieguva Zita, Darja un Viktorija! Malači meitenes! :)
<>


Jaunākās galerijas