KNJ

BEATBOX vakars ar Arvi Kantiševu

02.01.2023

beatboxplakatsshare.jpgBeidzot BEATBOX arī Kandavā!

Jau 18.janvārī 18:00 KMJIC NAGLA telpās ar improvizētu koncertu un meistarklasi viesosies beatboxeris un looperis Arvis Kantiševs. Lai arī pēc izglītības modes mākslinieks ar maģistra grādu mākslā, Arvis ar mūziku un beatbox aizraujas jau vairāk kā 10 gadus - uzstājies ar improvizācijām visdažādākajos mūzikas žanros, taču galvenais elements ir skaņas, ko Arvis veido pats ar savu balsi. Bieži šīs uzstāšanās ir gan kā muzikāls koncerts, gan kā stāvizrāde ar komiskiem elementiem, iesaistot arī publiku, jautājot tēmas, par kurām improvizēt. Ir darbojies kā betaboxa pulciņa vadītājs bērniem un jauniešiem, pasniedz kursus paplašinātajās balss tehnikās (piemēram, rīkles dziedāšana, virstoņu dziedājums) un balss improvizācijā pieaugušajiem. Darbojās arī ar grupu improvizāciju uz beatbox bāzes, kur palīdz apgūt skaņu un ritmu pamatelementus, kā arī palīdz veidot sajūtu par to, kā saskanēt kopā. Arvis ar saviem priekšnesumiem ir piedalījies dažādos koncertos un festivālos, koncertējis individuāli un veidojis mūziku performancēm un teātriem.

Kandavas Beatbox vakara dalībniekiem būs iespēja gūt nelielu priekšstatu par beatboxu, apgūt dažus šīs tehnikas knifiņu, kā arī - drosmīgākie varēs "padžemot". Ieeja pasākumā bez maksas.

Biedrība “Kandavas novada Jauniešiem” uzsāk īstenot projektu “Ozons!”

02.01.2023

logozons.jpgPērn piecu jauniešu grupa sanāca kopā un izstrādāja pieteikumu Eiropas Solidaritātes korpusa projektam, ar vēlmi palīdzēt vietējās kopienas jauniešiem izzināt savas prasmes, sniegt iespēju gūt jaunas iemaņas un, iesaistoties projekta aktivitātēs, uzlabot savu pašsajūtu.

  • Projekts “Ozons!” tiks īstenots sākot ar 11.01.2023. līdz 10.01.2024.
  • Projekta mērķis: Projekta mērķis ir jauniešu pašapziņas un emocionālās labklājības celšana, nepieciešamo zināšanu un prasmju apguve, lai veicinātu jauniešu līdzdalību sabiedrības demokrātiskajos procesos un sniegtu iespēju jauniešiem uzlabot mentālās veselības stāvokli un palīdzētu iesaistīties vietējās kopienas aktivitātēs un mācību procesos izglītības klātienes procesos
  • Projekta aktivitātes tiks balstītas uz jauniešu mentālās veselības veicināšanu, sociālās līdzdalības, dzīves un mācīšanās prasmju apgūšanu, tāpat tiks piedāvātas aktivitātes veselīga dzīvesveida veicināšanai, kvalitatīva brīvā laika pavadīšanai un piederības sajūtas stiprināšanai, sociālās līdzdalības veicināšanai. Piemēram, komandas veidošanas pasākumi, pārgājieni ar nakšņošanu, lāzertaga aktivitāte, tikšanās ar mākslas terapeitu, šefpavāra meistarklase u.c. Katru mēnesi plānota jauniešu atbalsta grupas tikšanās.

Projektā aicināts piedalīties ikviens jaunietis vecumā no 13 līdz 30 gadiem, kā arī citi interesenti. Dalība projektā ir bez maksas!

Projekta aktivitātēm seko līdzi jcnagla.lv mājas lapas sadaļā “KNJ” vai @jcnagla sociālajos tīklos.

  Projekts finansēts ar Eiropas Komisijas “Eiropas Solidaritātes korpuss” atbalstu, kuru Latvijā administrē Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra.

logo-fin.jpg

Lasīt visu ziņu galerija (2)

Noslēdzies projekts "NVO - kas tas par zvēru?!"

31.08.2022

whatsapp-image-2022-08-28-at-9-04-33-pm-1.jpgBiedrība “Kandavas novada Jauniešiem” šogad īstenojusi projektu “NVO – kas tas par zvēru?!”. Tā laikā jauniešiem tika atklāts, kas slēpjas zem šīs abreviatūras “NVO”, cik dažādas tās var būt, un cik dažādas idejas ir iespējams īstenot.

Projekta mērķis bija iepazīstināt jauniešus ar nevalstisko organizāciju darbību, lai sekmētu jauniešu iesaisti sabiedriskajā dzīvē, aktualizētu līdzdalības nozīmīgumu, rosinātu jauniešu interesi iesaistīties jauniešu organizācijā “Kandavas novada Jauniešiem”, tā veicinot organizācijas ilgtermiņa darbību. 

Lai to panāktu tika īstenotas tādas projekta aktivitātes kā

  • neformālās izglītības vizītes novadu izglītības iestādēs, lai diskutētu par jauniešu līdzdalības iespējām, iepazīstinātu ar biedrību “Kandavas novada Jauniešiem” un biedrības uzsākto projektu “NVO - kas tas par zvēru?!”;
  • sadarbības partneru organizēts seminārs, lai jaunieši gūtu visaptverošu informāciju par biedrībām, kuras darbojas Kandavā, to darbības jomām;
  • labās prakses vizītes, lai iepazītu citas biedrības Latvijā, paplašinātu redzesloku, gūtu iedvesmu;
  • jauniešu iniciatīvas, lai praktizētu iegūtās zināšanas aktivitāšu organizēšanā, tā veicinot jauniešu iesaisti sabiedriskajā dzīvē un organizācijas pamatdarbībā. 

“Projekts īstenots Izglītības un zinātnes ministrijas Jaunatnes politikas valsts programmas 2021.-2023. gadam valsts budžeta finansējuma ietvaros”.


logo-finans.jpg

Lasīt visu ziņu galerija (20)

Īstenota projekta "NVO - kas tas par zvēru?!" aktivitāte "Jauniešu iniciatīvas"

30.08.2022

whatsapp-image-2022-08-26-at-2-28-56-pm.jpgĪstenota projekta “NVO-kas tas par zvēru?!” aktivitāte “Jauniešu iniciatīva”. Lai liktu lietā izbraukuma vizītēs gūtās zināšanas pasākumu organizēšanā, jauniešiem tika dots uzdevums - izveidot pasākumu, ļaujot jauniešiem pašiem ģenerēt idejas, plānot un organizēt aktivitātes saviem vienaudžiem, kas balstītas jauniešu interesēs. Aktivitātes mērķis bija veicināt jauniešu iesaisti sabiedriskajā dzīvē un biedrības "Kandavas novada Jauniešiem" pamatdarbībā.

Jaunieši izplānoja aktivitāšu plānu, kurā ietilpa galda spēļu stūrītis, sportiskas aktivitātes, radošās darbnīcas - līdzņemto kreklu apgleznošana, mazākajiem dalībniekiem - seju apzīmēšana, taču vislielāko iespaidu atstāja grafiti mākslinieka Renāra Caunes aizraujošie stāsti un paraugdemonstrējumi. Renārs pastāsta visu instrukciju - kur var, kur nevar zīmēt, kā arī iepazīstina ar pamata tehnikām, un arī paši jaunieši var iemēģināt savu roku parakstu veidošanā vai attēlu zīmēšanā.

“Projekts īstenots Izglītības un zinātnes ministrijas Jaunatnes politikas valsts programmas 2021.-2023. gadam valsts budžeta finansējuma ietvaros”.

Informāciju par projektu lasi šeit!logo-finans.jpg

Lasīt visu ziņu galerija (6)

Īstenota projekta "NVO - kas tas par zvēru?!" aktivitāte "Labās prakses vizītes"

29.08.2022

whatsapp-image-2022-08-28-at-9-44-42-pm-1.jpgĪstenota projekta “NVO-kas tas par zvēru?!” aktivitāte “Labās prakses vizītes”. Vizītēs devāmies ar mērķi iepazīt citu nevalstisko organizāciju darbību un smelties iedvesmu. Uzzināt, ko organizācijas dara ikdienā, kādus pasākumus un aktivitātes ir īstenojuši, kādas gudrības ir uzkrātas organizācijas darbības laikā.

Izbraukumu laikā esam viesojušies pie tādām organizācijām kā "Sprādziens", “Kaktuss", "Zinis", "Saulgriežu Vasaras vidusskola", "Siguldas novada Jaunrades centra atbalsta biedrība". Apmeklējām arī festivālu “KOPUMS”, kurā bija iespēja paviesoties veselā NVO telšu pilsētiņā.

Paldies biedrību pārstāvjiem par veltīto laiku un dalīšanos pieredzē! 

 “Projekts īstenots Izglītības un zinātnes ministrijas Jaunatnes politikas valsts programmas 2021.-2023. gadam valsts budžeta finansējuma ietvaros”

Informāciju par projektu lasi šeit!

logo-finans.jpg
Lasīt visu ziņu galerija (11)

Labās prakses vizīte Siguldā un Cēsīs

19.08.2022

whatsapp-image-2022-08-19-at-11-29-05-am-1.jpgPiedalies labās prakses izbraukuma vizītēs ar mērķi iepazīt citas nevalstiskās un jaunatnes organizācijas. 

“Projekts īstenots Izglītības un zinātnes ministrijas Jaunatnes politikas valsts programmas 2021.-2023. gadam valsts budžeta finansējuma ietvaros”.

logo-finans.jpg

Lasīt visu ziņu galerija (2)

Jauniešu iniciatīva projektā “NVO-kas tas par zvēru?!”

17.08.2022

instagram-post-6.jpgHey, hey, gatavojies piedalīties jauniešu iniciētajā pasākumā Cērē arī Tu! 

Jauniešu organizētajā pasākumā būs iespēja piedalīties sportiskās aktivitātēs, grafiti darbnīcā, iesaistīties diskusijās par jauniešu līdzdalības iespējām, jauniešu vērtībām, jauniešu iesaisti nevalstisko organizāciju darbībā.

Jauniešu iniciatīvas tiek īstenotas ar mērķi veicināt  jauniešu līdzdalību sabiedriskajā dzīvē, līderības un organizatorisko prasmju attīstībai. 

“Projekts īstenots Izglītības un zinātnes ministrijas Jaunatnes politikas valsts programmas 2021.-2023. gadam valsts budžeta finansējuma ietvaros”.

 logo-finans.jpg

Lasīt visu ziņu galerija (2)
facebokinstagramtwitter
<>


Jaunākās galerijas