KNJ

Īstenota projekta “NVO-kas tas par zvēru?!” maija aktivitāte

17.05.2022

whatsapp-image-2022-05-17-at-2-07-51-pm.jpgMaijā īstenota projekta “NVO-kas tas par zvēru?!” aktivitāte Sadarbības partneru organizēts seminārs. Savā pieredzē dalījās divas vietēja mēroga biedrības - Kandavas Partnerība un Štempeļhofa

Jauniešiem bija iespēja uzzināt daudz jauna - labāk izprast nevalstisko organizāciju jēgu, nepieciešamību, pirmie uzzināja par vasarā gaidāmajiem pasākumiem, kā arī par projektu iespējām vietējā līmenī. Jaunieši iepazina vietējā mēroga nevalstiskās organizācijas un to darbību jomas - spēlējot Kahoot viktorīnu par biedrībām un apskatot vietējo biedrību veidotos bilžu kolāžu plakātus.

Ļoti vērtīga bija diskusija ar biedrību pārstāvjiem, jaunieši guva motivāciju nepadoties saskaroties ar šķēršļiem, smēlās idejas par dalību biedrību sadraudzības pasākumos, guva motivāciju piedalīties vietēja mēroga projektu konkursos. Paldies biedrību pārstāvjiem par veltīto laiku un dalīšanos pieredzē! Uz sadarbību!

Projekts “NVO-kas tas par zvēru?!” turpinās, un jūnijā dosimies labās prakses vizītēs pie Latvijā reģistrētām nevalstiskajām organizācijām. Vairāk informācijas par turpmākajām projekta aktivitātēm meklē jauniešu centra sociālajos tīklos.

Informāciju sagatavoja: Biedrības valdes priekšsēdētāja Līva Lauma Truhņēviča

“Projekts īstenots Izglītības un zinātnes ministrijas Jaunatnes politikas valsts programmas 2021.-2023. gadam valsts budžeta finansējuma ietvaros”.

Informāciju par projektu lasi šeit!

logo-finans.jpg


Lasīt visu ziņu galerija (10)

Projektā "NVO-kas tas par zvēru?!" - maijā iepazīsim vietējās NVO!

biedribas-afisa.jpgHei, jaunieti! 

Nezini kādas NVO mīt tavā pilsētā? Un ko viņas dara? Tad rezervē 14. maiju un plkst. 13.00 tiekamies Kandavas novada muzeja otrajā stāvā! Būs iespēja iepazīt vietējo NVO darbību jomas, dzirdēt divu vietējo biedrību pieredzes stāstus, kā arī gaidāma Kahoot viktorīna un balvas.

Projekts "NVO-kas tas par zvēru?!" īstenots Izglītības un zinātnes ministrijas Jaunatnes politikas valsts programmas 2021.-2023. gadam ietvaros.

 Informāciju par projektu lasi šeit!

logo-finans.jpg

Lasīt visu ziņu galerija (2)

Īstenota projekta “NVO-kas tas par zvēru?!” aprīļa aktivitāte

22.04.2022

2.jpgAprīlī īstenota projekta “NVO-kas tas par zvēru?!” aktivitāte Neformālās izglītības vizītes izglītības iestādēs - pilsētā un pagastos. Esošie biedrības biedri, kā arī citi novada aktīvie jaunieši, kuri darbojas skolu pašpārvaldēs vai devušies ārzemju apmaiņas braucienos, devās uz skolām, lai informētu citus jauniešus par līdzdalības iespējām -  skolā, pašvaldībā, Eiropā un pasaulē. Jaunieši tika iepazīstināti ar Kandavas jauniešu biedrību “Kandavas novada Jauniešiem”, kas ir vietēja mēroga biedrība, kura iekļauta jaunatnes organizāciju sarakstā, lai atbalstītu jauniešu iniciatīvu īstenošanu. Jaunieši diskutēja par līdzdalību, līdzdarbošanās ieguvumiem, jaunatnes aktivitātēm un pasākumiem novadā, jauniešu sadarbības iespējām starp izglītības iestādēm.

Kopumā tika aizvadītas sešas neformālās vizītes, informējot piecu izglītības iestāžu jauniešus. Izbraukuma vizītes notika – Cēres pamatskolā, Zantes ģimenes krīzes centrā, Kandavas Kārļa Mīlenbaha vidusskolā, Pulkveža Oskara Kalpaka profesionālajā vidusskolā un Kandavas Lauksaimniecības tehnikumā. Kopumā tika informēti 124 jaunieši (unikālais dalībnieku vai aktivitātēs iesaistīto jauniešu skaits).

Uz tikšanos jau nākamajā aktivitātē 14. maijā, kas būs Sadarbības partneru organizēts seminārs jeb tikšanās ar divām vietēja mēroga nevalstiskajām organizācijām.

Vairāk informācijas par turpmākajām projekta aktivitātēm meklē sociālajos tīklos.


Informāciju sagatavoja: Biedrības valdes priekšsēdētāja Līva Lauma Truhņēviča


“Projekts īstenots Izglītības un zinātnes ministrijas Jaunatnes politikas valsts programmas 2021.-2023. gadam valsts budžeta finansējuma ietvaros”.

Informāciju par projektu lasi šeit!

logo-finans.jpg

Lasīt visu ziņu galerija (11)

Biedrība „Kandavas novada Jauniešiem” uzsāk īstenot projektu “NVO-kas tas par zvēru?!”

01.03.2022

ig-posti-17.jpg2021. gada 8. oktobrī biedrība noslēdza līgumu ar Jaunatnes starptautisko programmu aģentūru par Izglītības un zinātnes ministrijas Jaunatnes politikas valsts programmas 2021.-2023. gadam atbalsts jaunatnes organizāciju darbībai, to iniciatīvām, jauniešu līdzdalības veicināšanai un iekļaušanai sabiedrībā projekta “NVO-kas tas par zvēru?!” īstenošanu. Projekta īstenošanas laiks 01.03.2022.-31.08.2022.

Projekta mērķis ir veicināt jauniešu līdzdalību, sadarbību un iniciatīvu īstenošanu, lai sekmētu jaunatnes organizācijas darbību ilgtermiņā gan Kandavas pilsētā, gan apkārtējos pagastos. Projekta laikā tiks organizētas neformālās izglītības vizītes izglītības iestādēs – par līderības, sadarbības prasmēm un līdzdalības veicināšanu, kā arī jaunieši dosies labās prakses apmaiņas vizītēs pie citām nevalstiskajām organizācijām gan vietējā, gan valsts mēroga līmenī. Pēc apmācībām tiks īstenota jauniešu iniciatīva, lai veicinātu jauniešu iesaisti sabiedriskajā dzīvē, aktualizētu līdzdalības nozīmīgumu, rosinātu jauniešu interesi iesaistīties jauniešu organizācijā, veicinot organizācijas ilgtermiņa darbību.

Projekta galvenās aktivitātes: Neformālās izglītības vizītes izglītības iestādēs, Sadarbības partneru organizēts seminārs, Labās prakses vizītes, Jauniešu iniciatīvas.

Projekta aktivitātēm var sekot līdzi mājas lapā jcnagla.lv sadaļā “KNJ”, kā arī jauniešu centra “Nagla” sociālajos tīklos.

Informāciju sagatavoja: Biedrības valdes priekšsēdētāja Līva Lauma Truhņēviča

“Projekts īstenots Izglītības un zinātnes ministrijas Jaunatnes politikas valsts programmas 2021.-2023. gadam valsts budžeta finansējuma ietvaros”.

logo-finans.jpg

Lasīt visu ziņu galerija (2)

Noslēdzies projekts "Dari pats!"

21.07.2021

img_20210720_wa0003.jpgBiedrība "Kandavas novada Jauniešiem" īstenojusi projektu "Dari pats!", kura ietvaros tika atjaunota Kandavas Lauksaimniecības tehnikuma nojume. Nodibinājums "Kandavas novada iespēju fonds" ar Kandavas novada domes atbalstu šim projektam piešķīra finansējumu 352,02 eur apmērā.

Trīs Kandavas jaunietes - Ketija Morāne, Līva Lauma Truhņēviča un Ance Leja sadarbībā ar Kandavas Lauksaimniecības tehnikuma darbinieku Jāni Podkalnu, aicinot pievienoties arī brīvprātīgos, veica griestu beicēšanu, betona un ķieģeļu krāsošanu, cementēšanu, veica dažādus slīpēšanas un arī labiekārtošanas darbus, tai skaitā izgatavoja solus un ievietoja atkritumu tvertnes.

Projektu konkursa Dari pats!” mērķis ir veicināt iedzīvotāju grupu līdzdalību Kandavas novada vides labiekārtošanā, dzīves telpas uzlabošanā un radošu iniciatīvu īstenošanā.

Lasīt visu ziņu galerija (15)

Aktualitātes biedrībā “Kandavas novada Jauniešiem”

06.04.2021

biedriba_logo_krasains.jpg18. martā notika biedru sapulce, kuras laikā biedri ievēlēja jaunu valdi, apsprieda biedrības turpmākās aktivitātēs un nākotnes plānus.

6. aprīlī Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistrā tika apstiprināts jauns valdes sastāvs:

1.       Līva Lauma Truhņēviča – valdes priekšsēdētāja

2.       Ance Leja – valdes locekle

3.       Ketija Rozenberga – valdes locekle

Šobrīd valde un biedri aktīvi piedalās projektu darbnīcās, kā arī ir iesnieguši divus projekta pieteikumus:

 “Klimata sveicieni: Ideju par klimata pārmaiņu komunikāciju izstrāde un īstenošana” Projekta “Game On: Neļausim klimata pārmaiņām uzvarēt!” ietvaros.

 Pasākums “Darbam nepieciešamo iemaņu attīstība”  ESF projekta „Subsidētās darba vietas bezdarbniekiem” ietvaros. 


Ja vēlies pievienoties biedrības "Kandavas novada Jauniešiem" WhatsApp grupai un saņemt aktuālo informāciju par biedrības aktivitātēm, tad raksti e-pastu uz biedribaknj@inbox.lv.


Iesniegumu veidlapas biedrībai ''Kandavas novada Jauniešiem''

25.01.2021

Topošajiem biedriem un interesentiem, kas vēlas:

  • īstenot savas iniciatīvas, pasākumus, aktivitātes un projektus;
  • pievienoties Latvijas jaunatnes organizācijai un izmēģināt darboties nevalstiskajā sektorā;
  • gūt neatkārtojamu un vērtīgu pieredzi;
  • veicināt izmaiņas Kandavas novadā;

pieejamas iesniegumu veidlapas:

facebokinstagramtwitter
<>


Jaunākās galerijas