Projekti

Aicinām Kandavas novada jauniešus kļūt par JC “Nagla” vēstnešiem!

12.07.2018

  aicinajums_real.jpg Jauniešu centrs “Nagla” aicina atsaukties brīvprātīgos jauniešus no Cēres, Matkules, Zemītes, Zantes un Vānes pagastiem, lai kļūtu par  jauniešu centra “Nagla” vēstnešiem katrā pagastā, lai kopā aktivizētu jaunatnes darbu Kandavas novadā.

   Jauniešu centra “Nagla” vēstnešiem tiks noorganizētas kvalitatīvas apmācības un pirmās palīdzības kaste jaunatnes darbā, lai organizētu dažādas aktivitātes Kandavas novada jauniešiem.

   Lai pieteiktos par jauniešu centra “Nagla” vēstnesi, Tev ir jāsūta pieteikums uz jauniešu centra “Nagla” e-pastu: jcnagla@inbox.lv  – kontaktinformāciju un nelielu aprakstiņu, kāpēc vēlies kļūt par vēstnesi.

(Klikšķini uz attēla un palielini afišu!)

Kandavas MJIC “Nagla” vēstneši – labā roka mobilā jaunatnes darbā ir Kandavas novada domes un Kandavas MJIC "Nagla" kopīgs projekts. Projekts īstenots Izglītības un zinātnes ministrijas Jaunatnes politikas valsts programmas 2018. gadam valsts budžeta finansējuma ietvaros.

logo.jpg

  


Lasīt visu ziņu galerija (1)

Aicinājums pieteikties Erasmus+ jauniešu apmaiņas projektā “Integration through sport”.

06.07.2018

  afisha_vacija.jpg Kandavas jauniešu centrs “Nagla” aicina Kandavas novada jauniešus vecumā no 18-25 gadiem pieteikties Erasmus+ jauniešu apmaiņas projektā “Integration through sports”, kas norisināsies Vācijā, pilsētā Mozen no 12.oktobra līdz 19.oktobrim.

  Ja tev patīk sports un aktīvi pavadīt savu brīvo laiku, kā arī iepazīt  citu tautu kultūru, uzlabot sadarbības prasmes un komunikācijas prasmes angļu valodā, tad atsūti nelielu aprakstu, kāpēc vēlies iesaistīties šajā projektā - kāda ir tava motivācija  un savu kontaktinformāciju uz MJIC “Nagla” e-pastu – jcnagla@inbox.lv līdz 30.07.2018., un iespējams tieši tu varēsi rudenī doties šajā jauniešu apmaiņas projektā!

(Klikšķini uz attēla un palielini afišu!)

   

Lasīt visu ziņu galerija (1)

"Jauniešu garantija" nodrošina jauniešu centram jauniešus - darbiniekus: sporta organizatoru un kultūras organizatoru!

11.04.2018

jaun_gar_zinai.jpgJau vairāku gadu garumā mūsu Kandavas MJIC "Nagla" roku rokā sadarbojas ar biedrību "Kandavas novada Jauniešiem", kas palīdz sniegt atbalstu jauniešiem nevalstiskajā sektorā, īstenojot dažādus kopīgus projektus. Jau trešo gadu biedrība "Kandavas novada Jauniešiem" piedalās Nodarbinātības Valsts Aģentūras projekta "Jauniešu garantijas" aktivitātē - jaunieša darba pieredze nevalstiskajā sektorā. Šogad piedāvājām trīs vakances, taču atsaucās tikai divas aktīvas un strādāt gribošas jaunietes. Pateicoties biedrībai, mūsu jauniešu centra pulkam ir pievienojušies divas superīgas jaunietes: Lauma, kultūras pasākumu organizatore, un Anete, sporta pasākumu organizatore. Ceram, ka meitenes gūs neatkārtojami foršu darba pieredzi ar bērniem un jauniešiem, bet mēs ceram, ka mūsu apmeklētāji novērtēs meiteņu darbu! Raksta turpinājumā var iepazīties ar mūsu meitenēm...

Lasīt visu ziņu

Novada jaunieši tiekas forumā

08.01.2018

img_20180105_135158.jpgŠā gada 4. un 5. janvārī Kandavas jauniešu centrā “Nagla” norisinājās Kandavas novada Jauniešu forums, kurā piedalījās 21 jaunietis.

Jaunieši ar dažādām neformālās izglītības metodēm un aktivitātēm saturīgi pavadīja divas Ziemas brīvlaika dienas, pildot dažādas iepazīšanās un saliedēšanās aktivitātes, lai veidotu vienotu, draudzīgu un spēcīgu komandu, ar ko sastrādāties divu dienu garumā. Jaunieši veica arī dažādus izziņas uzdevumus, lai apzinātu novada un sava pagasta iespējas. Tāpat jaunieši iepazinās ar politiskajiem procesiem tepat Kandavā, Latvijā un  Eiropā. Jaunieši uzzināja to, kā tiek pieņemti lēmumi un kā tie tiek īstenoti dzīvē. Mēs iepazināmies arī ar Kandavas novada domes darbu, pētot kādu informāciju var iegūt mājas lapā. Jauniešiem bija ļoti liels pārsteigums, ka domes sēdes var noklausīties youtube.com tiešsaistē, kā arī var iepazīties ar domes sēžu protokoliem. Jaunieši atzina, ka šo viņi noteikti parādīs saviem draugiem un ģimenes locekļiem. 

Lasīt visu ziņu galerija (6)

Mans veiksmes stāsts projektā "PROTI un DARI!"

23.11.2017

   86scrial09.jpg    Es piedalījos projektā "PROTI un DARI" no 16.01.2017 - 15.08.2017. Es iesaistījos dažādās aktivitātēs un apmeklēju kursus. Man tika sastādīts individuālais pasākumu plāns, kurā bija aprakstīts par visām aktivitātēm un kursiem, un cik ilgs laiks katrai no tām ir paredzēts un, kur tie notiks. Man bija savs mentors, kas man sniedza ļoti lielu atbalstu grūtā brīdī, mentora konsultācijas.

Lasīt visu ziņu

Jaunieši Erasmus+ projektā Vācijā

22.11.2017

    img_20170927_wa0029_1.jpg No 24. septembra līdz 4. oktobrim mēs ,Kandavas novada jaunieši (Alise Fjodorova, Dārta Estere Kamparzāle, Sāra Dūniņa, Kristaps Kristers Ozols, Kārlis Kristaps Šteinbergs) un mūsu grupas līdere (Viktorija Selezena), bijām pieredzes apmaiņas projektā Vācijā, kur piedalījāmies projektā "Baltic youth climate exchange".

Lasīt visu ziņu galerija (8)

Pieci Kandavas jaunieši piedalījās Starptautiskā piedzīvojumu seminārā Somijā "Amaze me LEADER"

23.08.2017

img_20170820_wa0031.jpgPateicoties "Kandavas Partnerības" piedāvātajai iespējai, finansiālam un morālam atbalstam, pieci Kandavas novada jaunieši devās uz Somiju, kur 13.08.-20.08. piedalījās starptautiskā piedzīvojumu seminārā "Amaze me LEADER", kas balstīts uz LEADER lauku atbalsta projektiem. Ieva R., Krišs, Zane, Roberts un Ieva O. pārstāvēja Kandavas Partnerību un kopā ar vēl 20 jauniešiem no Latvijas devās piedzīvojumā uz Somiju. Kā nu tur mums visiem gāja? Lasi ziņu tālāk...

Lasīt visu ziņu galerija (31)
facebokinstagramtwitter
<>


Jaunākās galerijas