Award

Aktuāla informācija par Award programmu un jauniešiem Kandavas novadā

21.04.2020

img_8706.jpg

2020. gadā tika saņemti un ar VISC saskaņoti 6 bronzas un 1 sudraba līmeņa jauniešu pieteikums dalībai Award programmā. Uz doto brīdi Kandavas Award vienībā ir aktīvi 4 zelta jaunieši, 1 sudraba jaunietis un 5 bronzas jaunieši, kuri pilda uzdevumus savu personīgo mērķu sasniegšanai trīs dažādās jomās. 

Ja arī Tevi interesē Award programma, tad nekautrējies un sazinies ar Kandavas Award vienības vadītāju Ievu Ozoliņu (28329487).

Vairāk par Award porgrammu un Kandavas vienības darbību lasi raksta turpinājumā...

Lasīt visu ziņu

Award programmai jauna Nacionālā koordinatore - Dārta Ošeniece!

03.04.2020

darta.jpg1.aprīli savas darba gaitas uzsāka jaunā Award Latvia nacionālā koordinatore - Dārta Ošeniece! (Starp citu - Dārta nāk no Kandavas novada) 

Lūk, ko Dārta stāsta par sevi: 

"Šobrīd par mājām saucu Latviju, kaut gan man patīk domāt, ka esmu Pasaules pilsonis. Es absolvēju “Valodas un Starpkultūru komunikāciju” Ventspils Augstskolā un Tartu Universitātē. Esmu izmainījusi savu dzīvi veicot bronzas, sudraba un zelta līmeņus, kā arī veicu soli tālāk un kļuvu gan par vadītāju, gan arī piedzīvojumu ceļojumu uzraugu un novērtētāju. Man ir prieks būt daļai no Edinburgas hercoga starptautiskās jauniešu pašaudzināšanas programmas Award." Piebildīsim, ka Dārtai patīk pavadīt brīvo laiku burājot! 

Lepojamies un veiksmi darbos! :)

Pasākumā “Award dalībnieki – var!” pasniegti starptautiski apbalvojumi

29.11.2019 14:00

award_latvia__319.jpg2019. gada 29.novembrī VEF Kultūras pilī notika Valsts izglītības satura centra organizētais Latvijas valsts simtgades pasākumu cikla “Pilsoniskās līdzdalības un labo darbu maratons” pasākums “Award dalībnieki – var!”. Tā ietvaros 103 jaunieši no 22 dažādām Latvijas “Award” vienībām saņēma Edinburgas hercoga starptautisko apbalvojumu.

No Kandavas novada bronzas līmeņa apbalvojumu saņēma četri jaunieši- Laima Bērziņa, Samanta Šulca, Oskars Granapskis un Ralfs Konovs, bet sudraba līmeņa "Award" apbalvojumu saņēma Monta Bērziņa un Ketija Rozenberga.

Lasīt visu ziņu

Eurodesk pasākums "Eiropas vērtību t.a.t.t.o.o." Kandavā Time to Move kampaņas ietvaros pulcē vairāk nekā 50 jauniešus no visas Latvijas

24.10.2019

img_3118.jpg18. oktobrī Kandavas MJIC "Nagla" norisinājās Eurodesk pasākums "Eiropas vērtību t.a.t.t.o.o." Time to Move kampaņas ietvaros  ar mērķi veicināt jauniešu izpratni par mobilitātes iespējām Eiropā, iedrošinot viņus līdzdarboties un kļūt pilsoniski aktīviem, un mudināt izmantot Erasmus+ un Eiropas Solidaritātes korpusa programmu iespējas. Pasākumā piedalījās jaunieši vecumā no 13 līdz 25 gadiem no dažādiem Latvijas reģioniem, pulcējot vairāk nekā 50 jauniešus no Kandavas, Bikstiem, Auces, Dobeles, Anneniekiem, Jaunbērzes, Jelgavas un Valkas! Pasākuma laikā norisinājās iepazīšanās un saliedēšanās aktivitātes, orientēšanās aktivitāte ar tematiskajiem uzdevumiem "Uztetovē Eiropu!", dažādas ideju darbnīcas un veiklības uzdevumi, kā arī "Eiropiešu ballīte"! Vairāk par pasākumu lasi raksta turpinājumā un noteikti apskati plašo bilžu galeriju! :)

Lasīt visu ziņu galerija (156)

Award Sudraba līmeņa jauniešu ieteikumi nūjotājiem

02.09.2019

img_2104.jpgAward sudraba līmeņa jauniešu ieskaites piedzīvojuma ceļojuma mērķis bija pārbaudīt savu fizisko sagatavotību, jūras krasta piemērotību nūjošanai, sagatavot ieteikumus pārgājieniem ar nūjām. Jaunieši atzīst, ka jūras piekraste ir piemērota nūjošanai, taču iepriekš vēlams pārliecināties par jūras piekrastes seguma veidu. Nūjas atvieglo iešanu un dažādu šķēršļu pārvarēšanu, taču akmeņi piekrastē apgrūtina un traucē nūjošanai. Jaunietes iesaka arī turpmāk awardiešiem pārgājienos izmantot nūjas. Kā arī jaunietes ir sagatavojušas 9 ieteikumus, ko turpmāk ņemt vērā ikvienam nūjotājam :)

Lasi raksta turpinājumu un uzzini, ko tad jaunieši iesaka!

Lasīt visu ziņu

Award Sudraba līmeņa ieskaites piedzīvojumu ceļojums

30.08.2019

img_2171.jpgKandavas Multifunkcionālajā jaunatnes iniciatīvu centrā “Nagla” augusts ir iezīmējies kā starptautiskās jauniešu izaugsmes programmas “Award” mēnesis, jo katru nedēļu norisinājās spraigas, interesantas, daudzpusīgas aktivitātes. 27.-29. augustā tika īstenots sudraba līmeņa ieskaites piedzīvojumu ceļojums, kurā piedalījās 5 Kandavas novada jaunieši un mēroja maršrutu Kolka-Būšnieku ezers 71,5km garumā trīs dienās. 

Vairāk lasi raksta turpinājumā un noteikti apskati bilžu galeriju! :)

Lasīt visu ziņu galerija (26)

Award Bronzas līmeņa jauniešu ieteikumi iesācējiem veiksmīgākam pārgājienam

26.08.2019

img_1575.jpgAward Bronzas līmeņa jauniešu ieskaites piedzīvojuma ceļojuma mērķis bija sagatavot ieteikumus iesācējiem pārgājienos gar jūru. Jaunieši ir sagatavojuši 21 ieteikumu, ko ir vērts ņemt vērā ikvienam, kurš dodas pārgājiena pirmo reizi. 

Lasi raksta turpinājumu un uzzini, ko tad jaunieši iesaka!

Lasīt visu ziņu
facebokinstagramtwitter
<>


Jaunākās galerijas